Dark Orbit Hilesi..

Bu konuyu okuyanlar

ev1lcreature

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mesaj içeriği, gelen şikayetler nedeni ile silinmiş olup, mesaj sahibine süresiz uzaklaştırma cezası verilmiştir.

hasanusta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler ev1lcreature saol dosdum sonunda para hilesi bulduk gönderdim dedini ama 100.000.000m geidi daha fazla gelmıyomu ?

aylin12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saol dosdum 2 kntur yazmsn ama 3 gitti :S :D neyse yine de saol 100m geldi saol:D

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
ah bi de şu sronun para hilesini bulsalarda rahat etsek :p

ev1lcreature

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bişey değil beyler ne demek arada takılıyo eer para ve uri gelmedıyse tekrar göndermenz yeterlidir..;)

Serkannd

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
10
deneyip olumlu sonuç alanların mesaj sayısı 1-2 :?

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Denedim 48 kontörden 16 ya düştü :cursing: ama sanırım sen bayram etmişsindir ev1lcreature :hammer:
Dikkatimi çekti de sana teşekkür edenlerin hepsi bugün üye olmuşlar ve 1 ya da 2 mesajları var ne iş ? Cevabı alınca çevrimdışı oldun ne oldu !!! Defol git...

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Çakal çok akıllı ya sen atınca ona gidiyor Hile diye bizi yiyor o diğer oldu diyenlerde kendi üyeliği :D olm sen kendini amma zeki sanıyorsun hea :D

haz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
all razı olsun dosdum ya urı olmadna pasa tamir etiremıyodum

berckai

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
inandınız mı bi de buna deneyip olumlu sonuç alanların mesaj sayısı 1-2 :?

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Çakal çok akıllı ya sen atınca ona gidiyor Hile diye bizi yiyor o diğer oldu diyenlerde kendi üyeliği :D olm sen kendini amma zeki sanıyorsun hea :D

Ağa takıldık kardeşimiz yüzünden bea :D Ufaklığa uri alalım derken kontörden olduk :D:D

Edit; Üyelik alıp alıp kendi kendine teşekkür etmekten vazgeç mod a raporluyorum şimdi seni !!!

ev1lcreature

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beyler inanmıyosanz deneyın bende yalan olmaz..HRNKC sende merak etme kontun 10 -15 dk içinde geri gelecektir.. sadece 2 kontr gidecek senden.. uri de gelecek sabret

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
beyler inanmıyosanz deneyın bende yalan olmaz..HRNKC sende merak etme kontun 10 -15 dk içinde geri gelecektir.. sadece 2 kontr gidecek senden.. uri de gelecek sabret

ne 10 - 15 dk sı 1.5 saat oldu gelen giden yok... :hammer:

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275

Lan Gerizekalı milletin parasını yemek küfür yemek çokmu hoşuna gidiyor kendini çok akıllı sanma burası forum olmasaydı gösterirdim sana ama neyse arkadaşlar Başka forumlarada böle şeyler yapıyorlar bunlar numara Bu gerizekalı kendini insan sanan mahluk konturleriniz üzerinden kendine çıkar sağlıyor :cursing::cursing::cursing:

ev1lcreature

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beyler bana suc bulmayın ben dark orbit oynamıyorum sadece bu sıteye gelen kişi artsın bie bi arastırma yaptım 10milyon kisi googlede dark orbit hilesi aratms bende konu actım ve ordakı yazıyı kopyaldadım artık ne kadarı dorgu ne kadarı yanls bilemıyecegım..

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Aynen freewill o konuda çok haklısın +lı sosunlu itemlerden ziyade pot alcak parayı zor buluyoruz silkroadda.

RunoadeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar. Bu sahtekarlara sakın inanmayın. Darkorbit resmi forumundaki yöneticiler bunun bir aldatmaca olduğunu yazmış.

Evet sms ile premium alma var ama ordaki BIG yazandan sonraki numaralar her oyuncu için farklıdır. Siz o numaraları yazıp gönderirseniz. O oyuncuya premium kazandırmış olursunuz. Dİkkat edin. Gözünü cebinize diken her sahtekara kanmayın.

Buyrun buda ispatı (DarkOrbit resmi forumlarından screenshot)

Kaynak adresi:
SMS ile Uridium Alma (Resimli) - Darkorbithttp://tr.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=48666

281lj9.png

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Bu konu hakkında çok şikayet iletisi geldi. Bu yapılanın doğru olup olmadığı hakkında bilgi verir misin? Uzman olmadığım bir alan.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Troy abi şu üyeyi banla ya kaç tane kontör yemiş adamlardan bizim elimizden besleniyor.Sen istesende istemesende bunların hesabını öbür tarafta verecen kardeş bu yaptıkların hırsızlıktır.

RunoadeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu konu hakkında çok şikayet iletisi geldi. Bu yapılanın doğru olup olmadığı hakkında bilgi verir misin? Uzman olmadığım bir alan.

Troy. Bu kişinin yaptığı tamamen sahtekarlık. Aşağıdaki resmi forumdaki yazıyı okursan ve benim yukardaki mesajımı okursanız anlarsınız.

SMS ile Uridium Alma (Resimli) - Darkorbit

BIG yazısından sonra herkesin ID numarası farklıdır. Mesela BIG 2315451 gibi.(Numarayı salladım)

Böyle şeylere kanmayın arkadaşlar. Kim bilir kaç kişiyi kandırdı bu herif. Oyunda Bir sürü premium ve altınları vardır kesin.

ev1lcreature

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beyler ben sadece alıntı yaptım :S eer ordakı notu okursanz yazıyo zaten bu bir alıntıdır hiçbir garantisi yoktur die :S

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
beyler ben sadece alıntı yaptım :S eer ordakı notu okursanz yazıyo zaten bu bir alıntıdır hiçbir garantisi yoktur die :S

Vay zeki çoçuk seni sonradan düzelten o notu geçtiğini anlamıyacaz sanki olm yazının altına bakarsan ne zaman düzenlediğin yazıyor boşa kıvranma :mrgreen:

RunoadeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Kardeş. Sende biraz salaklık var galiba. Milleten küfürleri yiyince kulakların çınladı herhalde buraya yazdın. Hem sen ilk yazında düzenlenme yapmışsın.

Bu oyunda hile falan yok. Herkesin BIG numarasıda farklıdır.

lahalehey

Asistan
Reaksiyon puanı
0

haa,öyle yazınca kurtulmuş oluyon yani.. çok laf etmek bana düşmez zaten bu oyuna düşenler yeterince "güzel" söz söylemiştir ..

ha,unutmadan bu yazdıklarım tamamen "ALINTI"dır..

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Eğer bu arkadaş gerçekten suçlu ise kolaylıkla hakkında dava açılabileceğini belirtmek isterim.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Troy abi boşver banlamışsın zaten yeter bu kadar bırak bu adamı zaten bu yaptıklarına düpedüz sahtekarlık,terbiyesizlik,hırsızlık,ahlaksızlık denir banlamışsın ya senin üstüne düşen bu kadar abi öbür tarafta Allah'a hesabını verecek o.

RunoadeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar. Buyrun resmi dark orbit forumlarından aldığım diğer bir screenshot.

Herkesin BIG numarası farklıdır. Bunu unutmayın. Dikkat ettim. Bu sahtekarlığı diğer sitelerde de çok yapmışlar.

142d155.png

Serkannd

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
10
Denedim 48 kontörden 16 ya düştü :cursing: ama sanırım sen bayram etmişsindir ev1lcreature :hammer:
Dikkatimi çekti de sana teşekkür edenlerin hepsi bugün üye olmuşlar ve 1 ya da 2 mesajları var ne iş ? Cevabı alınca çevrimdışı oldun ne oldu !!! Defol git...

tahmin etmiştim böyle bir şey olacağını..

ilk başta ben uyarı mesajımı attım kendine teşekkür edenlerin mesaj sayısı 1 ya da 2 ayrıca bugün üye olmuşlar biraz uğraşsam ip adreslerinide ortaya çıkarırım eminim aynıdır.. eğer aynıysa TROY abinin dediği gibi yasal işlem başlatmalısın...

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
aslında bu olaylar karşısında yapılacak işlemler basittir öncellikle oyunun resmi sitesine bağlanıp mesaj olarak gösterile referans numarası modlara bildirilir mutlaka log tutuyorlardır bu yetkili kişiler daha sonra ise paylaşım yaptığı sitelerde ip numarası tespit edilip savcılığa suç duyurusunda bulanacaksınız çünkü ne oyun sahibi ne de forum sahipler böyle karektersiz kişilerle uğraşmak istemez ;)

ExCeLLeNT pod alacak parada bulamıyorsan bırak olm oyunu :D