Ekşi bir şeyler...

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pentium

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
*sırf forumundan ötürü takip etmeyesimin geldiği sitedir. çok kötüdür forumu ve üyeleri...

*islami forum barındıran bir teknoloji sitesidir. şu anda anasayfasında bulunan "forumda son başlıklar" isimli köşedeki başlıklardan bazıları;
"tarikatlar, cemaatlar, dini gruplar"
"vay haline müslüman olmayanların"
"mevlana habibullah can-i canan el-mazhar (kuddise sirruh) altın silsile"
"dindar bir vatan evladı: mustafa kemal atatürk"
"namaz kılıyor musun?"
"körelmiş organlar masalı"

bu tip tartışmalara diyeceğim bir şey yok sonuçta herkes istediğini tartışmakta özgür ancak site yöneticilerinin bu tip bir foruma müdahele etmemeleri çok enteresan. açıkçası amaçlarının belli bir kesime hitap etmek olduğunu düşündürmüyor değil.

*anasayfası hernekadar teknoloji ağırlıklı gözüksede forumları tamamen dinci ve siyası görüşlere boğulmuştur
iş atatürk ve ve cumhuriyet karşıtı yazıların yayınlanmasına kadar varmıştır
(bkz: http://forum.shiftdelete.net/...eel-ataturkculuk.html)
(bkz: http://forum.shiftdelete.net/...nlar-cumhuriyeti.html)

*popüler olmak namına olmayan kalitesini iyiden iyiye kaybetmiş vasat bilgi ve iletişim teknolojileri dergisi.
http://forum.shiftdelete.net/...kate-18-t11271.0.html * linkini anasayfada kabak gibi görünce acaba yanlış siteyi mi açtım diye düşündüm bir an.

*ne zaman anasayfasını açsam en az iki dini forum başlığıyla karşılaştığım, forumunu gezdiğimde ise çoğunluğun islamcı olduğunu gözlediğim teknoloji haber sitesidir.
teknoloji haberleri olarak gerçekten güzel ve takip edilen bir site, alanında en iyilerden.
ama bu şekilde içerisinde dinci bir kesimi aktif olarak bulundurması, vakit gazetesi okuyan tayfanın soluğu bu sitede alıyor olması insanı düşündürtüyor.
din konusunda bu tutumunu göstermeye devam ederse ve kendisini soyutlamazsa bazı konulardan, sadece belli bir kesime hitap eden teknoloji sitesi olacaktır.

*reklam coplugu.

*tasarımı yenilenmiştir, fakat bu görsel olarak hoş olan yenileme için vaadedilen reklam yoğunluğu azalmış mıdır?
hayır

*yeni tasarımı sayfaya fit oturmayan, bu yüzden görsel olarak rahatsızlık veren teknoloji haber sitesidir.

*vakti zamanında firefox'un kürtçe çevirisini tüm gönüllü mozilla türkiye ekibine mal etmeye çalışıp, okurlarını galyana getirmiş site.

KAYNAK ekşi sözlük - kutsal bilgi kaynağı

berckai

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ekşi sözlük yazarları herkese zaten *salça bulaştırıyorlar eleştirmedikleri bi' yer kaldı ise söyleyin bana M. K. Atatürk yazın o sözlüğe bakalım neler çıkacak neler

ayrıca bardağın dolu tarafının olduğu yorumlarda var hatırlatılır

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
ben ne olduğunu bi türlü anlayamadım

berckai

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ekşi sözlük yazarlarının sdn hakkındaki düşünceleri ve sdn ye kendileri üye kazandırmakla (!) hava yapıyorlar

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar,

Pentium mesajlarını inceledim de forumumuzda daha yenisin belli SDN Forum nedir? Bunu bilmeden bir çok eleştiri yapıyorsun ve kendince forumun eksiklerini çıkarıyorsun.

Konu Kilitlenmiştir.

Sebep: Her cümlenin başında * işareti kullanmak yasaktır ve tartışma yaratıcak konu olduğu için.

NoNeTheLeSs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Meyve veren ağacı taşlarlar.
Zaten yapılan güzellikler, iyilikler hep unutulurken
Nedense hep eleştirmek için eleştiriler yayınlarlar.
Gelin siz bana ekşi sözlük sitesi hakkında yorum yaptırın.
Ha birde orda yorum yazan insanlar hakkında :)
Ağzı olan konuşur. Dilinde kemiği yoktur.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Ben bunu atmıştım ondan başka bi üyelik alıp bu konuyu açmış :D

Hey Allah'ım. Neyse bu hesabını da banlayı veriyim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...