Windows 7 de HP Officejet Tarayıcı, Yazıcı Programları kurulmuyor

Bu konuyu okuyanlar

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 işletim sistemi kurdum. Yeni aldığım HP Ofificejet J5780 Yazıcı fotokopi tarayıcı fax cihazımın sürücüsünü kendi otomatik kurdu. Kendi cdleri xp ve vista driverleri onları kurmaya calıştım işletim sistemi xp ya da vista değil diyip kurmuyo hadi sürücüsünü kurmasın otomatik windows kendi buldu zaten ama programları da kurmadı tarayıcı fax programı kullanamıyorum. Tarama yapmak istediğimde makinanın kendi üzerinden bilgisayarla bağlantı yok diyor bağlı olmasına rağmen. Windowsun kendi programından deneyeyim dedim tarayıcı kısmında önizleme yaptım taradı ama taraya basınca hata veriyor tarama yapmıyo. sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cd den sag tıklatıp vista modunda kur dediğimde halletti sagolsun bi arkadasımız yardımcı oldu ama bir sorun devam ediyo hala masaüstündeki hp çözüm merkezi kısa yolunu tıklattığımda herhengibir hp aygıtı tespit edilemedi diyor ve cihazdan yardım menusune girdiğimde de bilgisayar bağlantısı yok diyor bağlı olmasına rağmen cihaz uzerindeki taramayı başlat tuşuna bastıgımda da bilgisayar bağlantısı yok diyor ama bilgisayardaki programından tara dediğimde tarıyor neden bilgisayar bağlantısı yok diyor hem masaüstündeki yardım merkezi hem cihazdaki yardım menüsü ve tarama.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
sizin bilgisayarınız size olan cevabı vermiş daha ne uraşıyorsunuz win 7 32 ve 64 bit driver bulun kurun bukadar basit .