Google Chrome Facebook'a Karşı mı?

Bu konuyu okuyanlar

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Arkadaslar sıkı bi chrome kullanıcısıyım. fakat 2 gundur chrome dan facebook a giremiyorum. daha dogrusu gırıyorum ama sonuç aşağıdaki gibi sizce sorun ne ?

14w8svd.jpg

yynss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar sıkı bi chrome kullanıcısıyım. fakat 2 gundur chrome dan facebook a giremiyorum. daha dogrusu gırıyorum ama sonuç aşağıdaki gibi sizce sorun ne ?

14w8svd.jpg

bende chrome kullanıyorum ve sorunsuz giriyorum.acaba ayarlarında bir sorun olabilirmi...

orphy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanki sayfanın CSSleri tam olarak yüklenememiş gibi. Bazen bağlantı yavaşlığında olur bu tarz şeyler. Ancak bağlantın yavaş değilse diyecek birşey yok.

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
facebooka karşılılığı ile alakası yok...bağlantı hızın yavaş...bazen böyle sayfa görüntüsü IE ve fifefoxda da olabiliyor

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
görüsler ve tavsiyeler icin tesekkurler. chrome merkeze hata bildiriminde bulundum yarım saat sonra site düzeldi:D denk mi geldi yoksa gercekten sorunumu hallettilermi :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Chrome sorun arkadaşlar ben mozillayı kullanıyorum super hızlı opera açıyor ama oyunlarda komşu ziyaretı yapmıyor en hızlı sı mozilla inanın çünkü ben devamlı kulalnıyorum ne yavaş ne çökme deneyin..