Chrome Güncellemeleri Tam Gaz Sürüyor

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Google'ın web tarayıcısını geliştiren ekip boş durmuyor. Geliştirici kanalına yeni yapılan güncellemenin detayları burada.

Google Chrome geliştirici kanalı 2.0.181.1 sürüm güncellemesi yayınlandı. Yerelleştirme ve çökmelere karşı düzeltmeler içeren yeni sürümde, arayüzün bazı hataları da giderilmiş görünüyor.
Tarayıcı bileşenlerinden WebKit 530.11'e, V8 1.2.4.1'e ve Gears 0.5.21.0 sürüme güncellenirken, Google Chrome 2.0.181.1 sürümde uzak masaüstü performansında da gelişim gözleniyor.
Google Chrome Dev kanalı güncellemesini tarayıcınızın içinden yapabileceğiniz gibi, tarayıcıyla ilk kez tanışacaksanız Google Chrome'u kurduktan sonra, Google Chrome Channel Changer ile istediğiniz kanalı seçebilirsiniz.
:: Google Chrome'u indirin.
:: Google Chrome Channel Changer aracını indirin.
chrome-dl1242929198.jpg
:: Chrome kullanıyor musunuz?
Bilgi İçin : Google Chrome
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
:: Chrome kullanıyor musunuz?

Hız bakımından gayet iyi, ama herkesin dediği gibi eklenti desteği artarsa rağbet de artacaktır ;)

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
LINUX için ne zaman çıkacak ondan haber var mı?

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
chrome ile ilk tanıştığımda bana çok hızlı gelmişti ki ta ki windows7 RC(64bit)'de IE8 kullanasıya kadar...hala aynı fikirdeyim...IE8 forever. tabi ki windows7(64bit) şart.

luboym

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok başarılı.Mozillanın explorer ın papucunu dama atmasından sonra chrome da mozillanı papucunu fırlattırmaya başladı.Tabiki geliştirilmeli.
Ben kullanıyor muyum?
Tabiki :)

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Eklenti desteği de geldi.. Eklentiler de chrome kadar hızlı gelişirse (ki sanıorm gelişir) Chrome firefox'un tahtını sallar.. Internet Explorer'dan bahsetmiyorum bile :D