Web kameram çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

linkinpark54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kameranın kurulumunu programlardan uninstall ettim tekrar kurdum ve çalışmadı sadece siyah bir görüntü var nettende indirdim driverını ama yine çalışmadı yardımcı olursanız memnun olurum kameramın modeli delux B-01

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Sistemi kapatıp yeniden açmayı denedin mi ?
Bazen driverları tam olarak kaldırmak için sistemi tekrar başlatmanız gerekir ve zaten benim de webcam problemim böyle çözülmüştü.

linkinpark54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben herşeyi denedim sildim kaldırdım servisini aradım format at kur dediler yine olmadı baska bilgisayarda çalışıyor benim bilgisayarımda calısmıyor anlamadım

croft

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kameranın kurulumunu programlardan uninstall ettim tekrar kurdum ve çalışmadı sadece siyah bir görüntü var nettende indirdim driverını ama yine çalışmadı yardımcı olursanız memnun olurum kameramın modeli delux B-01

belki doğru driver indirmemişindir çünkü benimde bi ara olmuştu nette bis sürü driver var bikaç denemeden sonra doğru olanı bulmuştum hangi sürüm olduğundan emin olmak gerekli

linkinpark54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok kendi cd sinden de yukledim olmadı netten indirdim

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
İşletim sistemin ne ?

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
önce driver ini kurucaksın. sonra pc yeniden başlatıcaksın ve usb girişine takıcaksın kamerayı ve pc oto olarak donanım bulucak ve sorucak netten mi yoksa yerini biliomusun die. sende hayır yükelem eseçeneğini ben seçicem dedin anda o önceden kurdun driveri bulup kurucak. eğer karşına devam et die bi pencere gelirse devam eti tıkla!
Kolay Gelsin...

linkinpark54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla onuda denedim program kuruluo ama camı actıgımda sadece siyah bir görüntü varr işetim sistemim vistaydı şimdi xp

linkinpark54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
indirdim onlarıda kurdum yine olmadı herkese teşekkür ederim

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Sana önce 2 şey sormam lazım... 1. Ekran kartın güncelmi??. 2. Webcamın webte yani msn de konuşurken filan çalışıyormu?. Yani görüntü varmı? Bazen msn de filan görüşürken görüntü oluyor normalde olmuyor ama...

FATAL1TY01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sana önce 2 şey sormam lazım... 1. Ekran kartın güncelmi??. 2. Webcamın webte yani msn de konuşurken filan çalışıyormu?. Yani görüntü varmı? Bazen msn de filan görüşürken görüntü oluyor normalde olmuyor ama...

Doğru bir yaklaşım çünkü genelde WebCam sürücüleriyle ekran kartı sürücüleri çakışıyor.Bu olayı bizzat Casper marka webcam de yaşadım.

linkinpark54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pc yeni aldım. cam ne msn de ne de normal calısıyo... fatal1ty01 verdiği linkleride denedim amcap actıgımda "you have no video capture hardware" dio şimdide

FATAL1TY01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pc yeni aldım. cam ne msn de ne de normal calısıyo... fatal1ty01 verdiği linkleride denedim amcap actıgımda "you have no video capture hardware" dio şimdide

Kamerayı başka USB portlara takıp dene mesela kasanın ön tarafına bağlıyorsan arka tarafına tak böyle dene bir.:yes:

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bence senin sorun ekran kartında sen webte videoları tam ekran izleyebiliyormusun mesela hemen youtube u gir bi dene sonucu yaz...Tam ekran ama...

LaWa

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Deneyecek birşey bırakmamışsın..:)

linkinpark54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
diğer portlarıda denedim ayrıca videolarda tam ekran izlenebiliyor:s

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kameramın adı FreeQuick Make Eyes model no: me-01 driverni indrimek için vista gerekiyormuş ama bende 7 var ne yapabilirm cd yi kaybettim :((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:bored:bilgisayar kameram var başka kamera tatım bilgissayar kamerası çıkyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benimde calismiyo bi ara calisiyodu simdi ariyorum birini kamerali konusmak istiyom hata veriyor yardImcI olur musunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence senin sorun ekran kartında sen webte videoları tam ekran izleyebiliyormusun mesela hemen youtube u gir bi dene sonucu yaz...Tam ekran ama..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayar kameram çalışmıyor program yüklü ama webcam açılmıyor bilgisayarım windows 8 yeni format attırdım yine açılmıyor programdan değil galiba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisıyarın cami aniden sıyahlaştı. camn lşığıda yanıyor ne yapabılırım fıkir verbılır mısınız pc ye actıp kapatım olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sirus marka webcam aldım arkadaşlar p.c de yüklü sorun yok ama herhangi sohbet sitesine girdiğimde çalışmıyor yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar..