Dört Aday Kız

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Dört Aday Kız

Genç bir erkeğin dört tane kız arkadaşı vardı ve bir türlü hangisiyle evleneceğine karar veremiyordu. En sonunda doğru kararı verebilmek için bir test yapmayı planladı. Kızların her birine 1000$ verdi ve "bu parayı istediğiniz gibi harcayın" dedi.

Birinci kız arkadaşı, kendisine yeni elbiseler ve ayakkabılar aldı, kuaföre ve güzellik salonlarına gitti. Geri geldiğinde genç erkeğe söyle dedi: "Senin için en güzeli ben olmak istiyorum, çünkü seni seviyorum!"

İkinci kız arkadaşı ise genç erkeğin tuttuğu takımın iki kombine biletini, en sevdiği türden bir sürü video cd ve bir ay yetecek kadar bira ile geri geldi ve şöyle dedi: Bunlar senin için aldığım hediyeler, eminim seni mutlu edecektir, senin mutlu olmanla ben de mutlu olacağım."

Üçüncü kız arkadaşı ise bu parayla iyi bir yatırım yaptı ve kısa bir süre içersinde para kendini ikiye katladı ve bu parayı da çeşitli yatırım alanlarında kullandı.Genc adama geri gelerek şöyle dedi:
- "Bana verdiğin parayı birlikte yaşayacağımız mutlu bir gelecek için çoğalttım, çünkü seni seviyorum!"

Dördüncü kız arkadaşı ise bu paranın bir kısmıyla bir sürü kitap aldı, kalan kısmıyla ise fakirlere yemek dağıttı. Genç adama geri gelerek söyle dedi:
- "Verdiğin paranın bir kısmıyla sana layık olabilmek için bir suru kitap aldım diğer kısmıyla ise senin adına fakirlere yemek dağıttım."

Genç erkek dört kız arkadaşının yaptıklarından çok etkilenmişti. Karar vermek için arkadaşlarının verdiği cevaplar hakkında bir süre düşündü.
düşündü... düşündü... Çok iyi düşündü...
Bu belki de hayatinin en önemli kararı olacaktı...
Kolay bir karar değildi....

Arkadaşlarının verdiği cevapları bir daha düşündü...
Veeeeee...
En iri göğüslü olanla evlenmeye karar verdi... :- ))))

XLone

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben de güzel bi hikaye diye büyük bi hevesle okumuştum :D

Serkannd

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
10
ben tam ders çıkaracaktım hele o son kız kitap filan almış ya tamam dedim kesin bir iş var bunun içinde :D

karay

Asistan
Reaksiyon puanı
1
helal olsun ben de olsam, aynı seçimi yapardım :D

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Bende hayattan ders almak için bir öykü zannettim ama sonunda koptum:DSüperdi paylaşım için teşekkürler.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Ben dördünü alır harem kurardım:stuart: