Neden Hep Lay Lay Lom :)

Bu konuyu okuyanlar

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bu forum bilindiği üzere bir bilişim sitesinin forumu ama açılan konular hep bilişim dışı konular. :( Tamam gülelim, eğlenelim, dünyada ve Türkiye'de neler olup bitiyor tartışalım, itiraf edip içimizi dökelim :),hiçbir zaman alamayacağımız otomobillerin resimleriyle bari yetinmek, bol bol yutkunmak için paylaşımlar yapalım ama SDN'nin özüne dair konular da açıp tartışalım.Forumun çoğu bu tip başlıklardan oluşuyor zaten ama o başlıkların altına konu açan nedense pek yok, olsa bile yeterince ilgi görmüyor.Mesela ben birkaç kez bilişimle ilgili sorunlarımı yazdım ama ilgi görmediği ve çözüm bulamadığım için artık açmıyorum. :-X Bu ilgisizliğin nedenini gerçekten merak ediyorum.(kişisel olarak değil genel olarak)
Bu konuda bir şeyler yapılması gerektiğini düşünüyorum.Mesela SDN haberleri için bir başlık açılabilir, o haberle ilgili gelişmeleri sıcağı sıcağına tartışabiliriz.Yorumlar site için önemli olabilir ama forumda da tartışabilsek daha iyi olur.

Benim fikrime katılan olursa lütfen belirtip, kendi önerilerini de yazsınlar ;)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
eger dediğin gibi olmasını istiyorsan o haberleri cekici hale getireceksin türkiye de reyting rekorları kıran iki dal var magazin ve futbol yani ben magazine ilgi göstermem ama futbol a laf yok .....:)

bi de bazen o bilişim konularının yazıları cok uzun oluyor okumak gelmiyor içimden :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Yoo aslında yeni forumumuzda gayet güzel bilişimle ilgili bir çok başlık açılıyor. Dengede olmasa da komiklerle yine de çok fazla bir fark yok. Ben memnunum şu an için.

Ayrıca sorunları da çözülüyor arkadaşların. Herkes bildiği kadarıyla yardım etmeye çalışıyor.

SDN haberleri için tartışma bölümü de en yakın zamanda açılacak. ;)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
RuNaL dedi ki:
eger dediğin gibi olmasını istiyorsan o haberleri cekici hale getireceksin türkiye de reyting rekorları kıran iki dal var magazin ve futbol yani ben magazine ilgi göstermem ama futbol a laf yok .....:)

bi de bazen o bilişim konularının yazıları cok uzun oluyor okumak gelmiyor içimden :)
Sadece yazıları kastetmedim.Herhangi birimizin karşılaştığı sorunlara çözümler,yazılım önerileri,popüler programlara ait "şu programda bunun nasıl yapıldığını" anlatan paylaşımlar ve dahası...

Futbol ve magazin diyorsun ama sadece bilişimle ün yapmış, gerçekten başarılı onca forum var.Onlarda da bizdeki gibi bilişim dışı konular var ama o konulara uğrayan olmuyor genelde :)
Durumu bu kadar yadırgamamın sebebi şu:Bu forumun arkasında SDN gibi popüler bir bilişim-haber sitesi olmasına rağmen durum neden böyle?Sonuçta ilk önce SDN'den haber okuyup sonra bir şekilde foruma üye oluyoruz.Yani bu konularla haşır neşir insanlarız ama...
İlginç :-\

pesimist dedi ki:
SDN haberleri için tartışma bölümü de en yakın zamanda açılacak. ;)
Benim önerimle mi oldu ::) yoksa benim gibi düşünen biri daha mı var :)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
bi de cekici hale getir dedim orda ama neyse :)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ona özellikle cevap vermedim çünkü ben de uzun haberleri pek okumuyorum :-[
Haber konusu açacak olsam da önce kendim okuyup sonra özetini yazıyorum, alıntı yapmıyorum ;)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
elektr10 dedi ki:
Ona özellikle cevap vermedim çünkü ben de uzun haberleri pek okumuyorum :-[
Haber konusu açacak olsam da önce kendim okuyup sonra özetini yazıyorum, alıntı yapmıyorum ;)

tşkler :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Kategorilerimiz, yenilenen moderasyon ekibi ile beraber yeniden revize edilecek. Ayrıca ilk mesajlarda denildiği gibi ana sayfa haberleri forumdan da açılacak. Buna ek olarak, ana sayfaya haber yazmak isteyen arkadaşların okulu forumdan başlayacak.

Mesela şu sıralar Flash Animasyon kategorisini kaçırmayın derim ben.