Usbden kurulum için bios ayarları

Bu konuyu okuyanlar

g0kh4n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
usb nin içine isoyu yazdım ultraiso adlı programla şimdi biostan neyi değiştirmem lazım usbden kuruluma geçmesi için anakartım asus p4 v-800x biosu pek bilmiyorumda şimdiden teşekkürler.

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
boot yani başlangıç seçeneklerinde başlangıç önceliğini usb diske vermelisin. tam ayrıntılı yazamıyorum ama bir bak seçeneklere.

g0kh4n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
boot yani başlangıç seçeneklerinde başlangıç önceliğini usb diske vermelisin. tam ayrıntılı yazamıyorum ama bir bak seçeneklere.

tamm güzel söylüyosunda ben en iyisi fotosunu çekip buraya yapıstırayım yoksa olmuycak bu kadar basit degil çünkü

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
arkadaşım BİOS'a girdiğin zaman ASUS'ta BOOT seçeneği var üst başlıklarda oradan BOOT SETTİNGS'e gelirsin zaten>Boot Device Priority>1st Boot Device olan kısıma USB belleği gösterecelsin.Tabi anakartının USB den önyükleme özelliği varsa F10 ile kaydedip çık sonrasını biliyorsun zaten.

g0kh4n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biosdan çıkarken bi ekran geldi orda usbyi seçtim boot manager falan yazdı sonra bi hata ekranı geldi

g0kh4n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
grnt036w.jpg

burdan girdim
grnt037xrb.jpg

buda verdigi hata

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sen boot işlemini doğru ayarlamışsın da iso'yu yazmanda veya bios'Tan önceki aşamalarda bir sorun olmuş olabilir.

kurulum yönergelerini ben bilmiyorum, kaynak neresi?

g0kh4n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evt sonunda yükleyebildim ama direk windowsun üzerine kurdu sanırsam :D şimdi bi ara bu usbyi dvd ye yazimde tam formatla yükleyim :)