Windows 7 Güncelleme...

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Arkadaşlar bu güncellemeyi yüklememi önerirmisiniz ilginç geldi bana test felan yazıyo...:)

Ahmet Özsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yükle arkadasım ...

sana bir zararı da olmaz ... microsoft şuan deneme sürümlerini deniyor ... bunlarla cok karşılaşacaksın !...

sana microsoft günceleme merkezinden gelen güncelemeleri yap ve yoluna devam et :)

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Microsoft açıklamış bu sitede de haberi vardı kardeş bunun.Windows 7 güncelleştirmeleri denemek için sahte güncelleştirmeler yayınlayacaktı başlamış işine sen onları yükle kardeş bakarsın çoğu kişi yüklemez yükleyenlere win7 lisans numarası gibi bir hediye verir yüklemeyenler olursa fazlaca belki yükleyenler bize yardımcı oluyor diye 2 aylık 3 aylık orjinal win7 lisansı verir.Yükle kardeş yani kısacası.

Abdurahman

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
ewet... geçende okumuştum... microsoft güncelleme sistemini test etmek amacıyla bu güncellemeyi yapıyor.. yükleyebilirsin ;) :) sorun yok

Ahmet Özsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Microsoft açıklamış bu sitede de haberi vardı kardeş bunun.Windows 7 güncelleştirmeleri denemek için sahte güncelleştirmeler yayınlayacaktı başlamış işine sen onları yükle kardeş bakarsın çoğu kişi yüklemez yükleyenlere win7 lisans numarası gibi bir hediye verir yüklemeyenler olursa fazlaca belki yükleyenler bize yardımcı oluyor diye 2 aylık 3 aylık orjinal win7 lisansı verir.Yükle kardeş yani kısacası

ben cevap yazmadan önce arkadasım yazmıs ... Microsoft elinde ki RC sürümünü denemek için sana sürekli güncelleştirme gönderecektir.Bazen doğrulama ve ya başka bir program güncellemesi gönderecek .

O yüzden benden sana tavsiye microsofttan gelen her güncelleştirmeyi yükle ... Belki full sürüm de kazanabilirsin(ExCeLLeNT'in dedigi gibi) ...

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ya arkadaşlar yükleyelimde sorun çıkarma olasılığıda yok değil hani..:)

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Arkadaşlar bu güncellemeyi yüklememi önerirmisiniz ilginç geldi bana test felan yazıyo...:)
29mkg1j.jpg

Windows 7 İçin Sahte Güncellemeler Geliyor

"Haber bizde yer almışken, başka sitelerden alıntı yapmaya gerek kalmaz."
görüşündeyim..;)

Ugur.pc

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
abicim daha besmele yeni çekti windows 7 yi kuranlar ne zaman nere çıktı update yahu yarında windows 7 sp2 derlerse şaşmayın :D

brokenxxl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
yahu o değil güncelleme dedinizde benim 7nin güncellemesi hasta olmuş kızarmış

check update yapamıor. hata kodu C005F012 diyor başkada bişey demiyor.

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Bu Konuyu gördükten sonra windows update'e baktım bende de aynı güncelleme var...
2ntzonb.png