Orjinal Windows 7 RC TR Build7100 (2010 Süre Kısıtlaması Yok)

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nnetmaniaa

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Nasıl süre kısıtlaması yok ben hiç bişey anlamadım ya
O zaman diğerlerinde niye süre kısıtlaması var

7100 eminsin değilmi ?

BUnu indirip ömürboyu kullan ozaman tam sürüme para vermeye gerek yok

Zaten RC yle Tam sürüm arasında öle büyük farklarda yok zaten

firariçocuk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ya hacı madem orjinal siteden indirdin o zaman orjinal linki verseydin.kaldıki türkçe dil dosyası google amcada arasan her yerde bulursun.sen rc ye türkçeyi dil paketinden yükledin içinide rootkitlerle doldurdun barazda trajan ekledin sonrada rapidshere ekledin.orjinalse o zaman microsoft yada technet gerçek linkini verseydin ordan tek link ile tek tıklamayla indirmek daha kolay olurdu.rapidle neden uğraştırasınki tek tek.ne ayak hacı????

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ya hacı madem orjinal siteden indirdin o zaman orjinal linki verseydin.kaldıki türkçe dil dosyası google amcada arasan her yerde bulursun.sen rc ye türkçeyi dil paketinden yükledin içinide rootkitlerle doldurdun barazda trajan ekledin sonrada rapidshere ekledin.orjinalse o zaman microsoft yada technet gerçek linkini verseydin ordan tek link ile tek tıklamayla indirmek daha kolay olurdu.rapidle neden uğraştırasınki tek tek.ne ayak hacı????
öncelikle üslubuna dikkat et!!!
İnanmıyorsan indirme arkadaşım bilmiyorsan işi atıp tutma öyle!
Ayrıca yukardaki yazıyo doğru dürüst bi şekilde oku anlayamadıysan bi daha oku belki anlarsın. Hee genede anlamıyorsan o senin sorunun ayrıca sen indirme!!!

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Nasıl süre kısıtlaması yok ben hiç bişey anlamadım ya
O zaman diğerlerinde niye süre kısıtlaması var

7100 eminsin değilmi ?

BUnu indirip ömürboyu kullan ozaman tam sürüme para vermeye gerek yok

Zaten RC yle Tam sürüm arasında öle büyük farklarda yok zaten
Full sürüm çıkınca sen betayı kullanacaksan aynen devam ozaman ;) :D

firariçocuk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
nlite ile mi rootkitleri attın rc ye.sen lamer misin dostum sen.yoksa billin ortağımısın.torrentlerde sınırsız sürüm yok.microsofta da yok sen nerden buluyorsun sınırsız kullanmayı micsft yoksa sana torpil mi yaptı.sen benım okumamla anlamamı bırakta orjinal linki ver o zaman.NERDE???senin yaptığı rapidi değil.ne ayaksın sen ya??

Naturel37

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eyvallah cok tesekkur ederim böyle guzel paylaşım icin dostum
bende bu orjinal turkce surumu bekliyordum en azından yukleme yaparken
turkce olması cok guzel emegine saglık.şimdi indiriyorum

çok tesekkurler

saygılarımla

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
eyvallah cok tesekkur ederim böyle guzel paylaşım icin dostum
bende bu orjinal turkce surumu bekliyordum en azından yukleme yaparken
turkce olması cok guzel emegine saglık.şimdi indiriyorum

çok tesekkurler

saygılarımla
rica ederim arkadaşım. Güle güle kullan.

afulutas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ben de firariçocuk'la hemen hemen aynı şeyleri düşünüyorum (tam olarak olmasa bile).. madem orjinal linki ver tek tıkla indirelim... neden rapidle saatlerce uğraşalım...

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
teşşekürler süre kıstlaması tüm isolarda var testerlara yollanlardada bazı durumlarda winver de o kısım gozukmuyo ne durumlarda olduğunu bende bilmiyorum belki isoya ozeldir komut isteminden slmgr/dlv gir değerlendirme bitiş tarihinde haziranı gormen lazım arkadaşım yani sonsuz olmaması lazım yalnış biligilendirme yapmayalım...

ayazefe

Asistan
Reaksiyon puanı
5
rapid premium kazanmak varken neden versin açıkçası indirmem indirenede mani olmam

eddiebg

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bende bir umutla microsoft linki var diye girdim, fakat yinede paylaşım için teşekkürler.

xxmanxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
nlite ile mi rootkitleri attın rc ye.sen lamer misin dostum sen.yoksa billin ortağımısın.torrentlerde sınırsız sürüm yok.microsofta da yok sen nerden buluyorsun sınırsız kullanmayı micsft yoksa sana torpil mi yaptı.sen benım okumamla anlamamı bırakta orjinal linki ver o zaman.NERDE???senin yaptığı rapidi değil.ne ayaksın sen ya??
Arkadaşlar indiremessiniz boşuna uğraşmayın.. indirme sırasında tekrardan technet parolası ve şifresini sorduğunu sölüyorlar.. ve zaten kesinlikle paylaşılması yasak bu tür linkin.. Ciddi cezai yaptırımlar söz konusu.. Sadece aboneler bu linkten faydalanabilir.. Ve backdoor yada trojan koyacak olsa ilk antivirus güncellemeleri ile bulunacaktır. Bu nedenle saçmalamayın. Arkadaşın sizin pclerinize giripde ne yapacağını çok merak ediyorum. Bendede technetden indirilmiş yüzde yüz orjinal sürüm var ve en ufak zaman kısıtlaması süre kısıtlaması yada başka bir kısıtlama yok ve rahatlıkla update yapıyor aşağıdada resimi var..
b49fyf.jpg

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
slmgr/dlv
yukleyenler şu komutu girisin lütfen komut istemine değelendirme bitiş tarihine baksın süre kısıtlaması mutlka olması lazım bazı isolara ozel abouta tarih yazılmıyooooo!!!!!!!

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
slmgr/dlv
yukleyenler şu komutu girisin lütfen komut istemine değelendirme bitiş tarihine baksın süre kısıtlaması mutlka olması lazım bazı isolara ozel abouta tarih yazılmıyooooo!!!!!!!
evet dediğin doğruymuş. kerim Microsoft Script Host kutucuğu çıktı. 02.06.2010 yazıyo değerlendirme bitiş kısmında ;)

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çünkü ruslarınkindede yok yani techntten testarlara dağıtılanlarda elemanlar nasıl olsa tarihi biliyo diye uzmanlar diye oyuzden abouta tarih yazmıyolar komut istemiyle rahatlıkla gorulebiliyo tabi inciği cıncığı neyse yanlış bilgilendirme olmasın diye yazdım ben zaten bütün beta rc işletim sistemilerinde tarihin olması değişmez kanundur....

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
çünkü ruslarınkindede yok yani techntten testarlara dağıtılanlarda elemanlar nasıl olsa tarihi biliyo diye uzmanlar diye oyuzden abouta tarih yazmıyolar komut istemiyle rahatlıkla gorulebiliyo tabi inciği cıncığı neyse yanlış bilgilendirme olmasın diye yazdım ben zaten bütün beta rc işletim sistemilerinde tarihin olması değişmez kanundur....
kerimcim iyilik yapalım dedik paylaşım yaptık duymadığımız laf kalmadı. Bi dahada paylaşım yaparsam iki olsun. :icon_-1:

kevser2009

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya özür dilerim benim kafam karıştı.Şimdi ilk mesajdaki rapid linklerini indiriyorum.Türkçe dimi yoksa başka tavsiyesi olan varmı.BU indirdiğim 4. windows 7100 yoruldum yani.Biri bi yardımcı olsun...

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kerimcim iyilik yapalım dedik paylaşım yaptık duymadığımız laf kalmadı. Bi dahada paylaşım yaparsam iki olsun. :icon_-1:
ben sana teşşekür ettim süre kısıtlamsız demen yanlış olmuş insanların yanlış bilgilenmesini istememek suçmu emeğin için tekrar teşşekürler sana...

hakan272004

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunu sınırsız kullanmak için crack veya patch varmı acaba bir süre sonra silmek çok zor gelir insana

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ya özür dilerim benim kafam karıştı.Şimdi ilk mesajdaki rapid linklerini indiriyorum.Türkçe dimi yoksa başka tavsiyesi olan varmı.BU indirdiğim 4. windows 7100 yoruldum yani.Biri bi yardımcı olsun...

Türkçe arkadaşım indirebileceğin yegane TR sürümü budur. İndiriyorsan devam et. Yarıda kesme bazı boşkonuşan insanlarada kulak asma sen !
bu arada sınırsız değil 02.06.2010 a kadar kullanım süresi var bu verdiğim sürümün. Zaten ozamana kalmadan Full sürümü çıkacak piyasaya şimdilik orjinal TR sürümün tadını çıkar.

ben sana teşşekür ettim süre kısıtlamsız demen yanlış olmuş insanların yanlış bilgilenmesini istememek suçmu emeğin için tekrar teşşekürler sana...
Sözüm sana değildi sen beni yanlış anlamışsın. Düzeltmen içinde ayrıca teşekkür ederim. Niyetim kimseyi kandırmak yada yanılmak değil. Verdiğin kodu girdiğimde bitiş tarihi olduğunu bende gördüm.

hakan272004

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sizce rtm kaç ayda çıkar ki
o zamana kadar kullanım süremiz bitmez mi?

neyse zaten ben bunu indirmeye başladım bunları sonra düşünürüz. ayrıca linki ekleyen arkadaşa tşk ederim. şimdi başlattım yarın sabah inmiş olur kurup denerim buraya cevap yazarım. bir soru help dosyaları da türkçemi bunun yani yüzde olarak %100 türkçemi yoksa daha düşük bir değerdemi

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
ya arkadaşlar her zaman diyorum ayrı bi konu açmıyoruz sabit başlık altında yazıyoruz yada bana ö.m atıyosunuz bende sabit konunun ilk mesajına ekliyorum diye

lütfen paylaşım başlığı altında verelim linkleri ...

KİLİT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...