Windows 7 driver sorunu yaşayanlar.

Bu konuyu okuyanlar

martial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Driver sorunu yaşayan arkadaşlar sorunlarınızı Windows7 ye özel driverlarla halledebilirsiniz.
Driverlarınızı burdan indirebilirsiniz.:icon_-1:
Windows 7 Driver - Index

Özellikle bir çok arkadaş RealTek sorunu yaşamış driverıda sitede bulabilirsiniz.

Abdurahman

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
teşekkürler ama site işe yaramaz :D ben şahsen driverlerimi xp ve vista uyumluluk moduyla yükledim :D mutluyum :D huzurluyum :D

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
teşekkürler İnşallah pcnin driverlerini bulabilirim.

beyazad

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Teşekkürler ben de böle bişi arıyordum. paylaşım için teşekkürler :D:D

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar sky star 2 tv kartı vista driveri olurmu acaba deneyen varsa bi yardım etsin.

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
arkadaşlar sky star 2 tv kartı vista driveri olurmu acaba deneyen varsa bi yardım etsin.
1 yıldır Windows 7 üzerinde Skystar 2 kullanıyorum.
Kurulum için elinizde Technisat CD var ise başka birşeye ihtiyacınız yoktur.
Her ayrıntı için yardımcı olabilirim. :)

tony_almeida

Doçent
Reaksiyon puanı
4
driver sorunu yaşayanlar
windows update yapsın, driverları da buluyor

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
1 yıldır Windows 7 üzerinde Skystar 2 kullanıyorum.
Kurulum için elinizde Technisat CD var ise başka birşeye ihtiyacınız yoktur.
Her ayrıntı için yardımcı olabilirim. :)

arkadaşım bi yardım et ben vista uyumlu driver buldum ama aygıt yöneticisinde tv kartını bulamadım xp kurdum onda buluyorum 7 de bulamadım nasıl yapacam bi yardım edersen tekrar win 7 yi kuracagım.skystar 2 tv kartım var.

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Aygıt yöneticisinde "Ağ bağdaştırıcı" - "Network Controller" olarak görünür.
Sağ tıklayıp güncelleştir komutu ile sürücü CD sini veya sürücünün bulunduğu klasörü göstererek halledebilirsiniz..

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Genel itibari ile iki notebook ve bir masa üstüne kurdum Windows 7'yi.Driver'larda problem yaşadığım zaman Vista driver'ları kurdum. Hepsinde olumlu sonuç aldım ;)

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Aygıt yöneticisinde "Ağ bağdaştırıcı" - "Network Controller" olarak görünür.
Sağ tıklayıp güncelleştir komutu ile sürücü CD sini veya sürücünün bulunduğu klasörü göstererek halledebilirsiniz..

teşekkürler.sabah ilk işim tekrar windows 7 kurmak olacak.

Genel itibari ile iki notebook ve bir masa üstüne kurdum Windows 7'yi.Driver'larda problem yaşadığım zaman Vista driver'ları kurdum. Hepsinde olumlu sonuç aldım ;)

ben kurdum alamamıştım şimdi başka taktik ve strateji deneyecem.:)

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
teşekkürler.sabah ilk işim tekrar windows 7 kurmak olacak.
Windows XP ve Vistada nasıl çalışıyorsa aynı şekilde,
Windows 7'de de çalıştırabilirsiniz.

Sürücü tanıtırken önce orjinal CD den srücüyü tanıtıyoruz.
Sonra şağıdaki linkten indireceğiniz zip dosyasını bir klasöre çıkartarak TV kartı sürücümüzü bu klasörden güncelliyoruz.
Son olarak da klasör içerisinde bulunan start.exe dosyasını çalıştırarak yazılımı kuruyoruz.

Kanal ayarları ve DVB oynatıcıları konularına ayrıca bakabiliriz.

Yazılımın son sürümü ve sistem gereksinimleri:
Software 4.5.0a
Publish date: 30.09.2008
Improvements
  • Improved support of Windows XP SP3 and Windows Vista SP1
  • General improvement of software stability
  • This download package contains the actual standard decoder pack (v 1.5.0.1) from Mainconcept

Software requirements of your PC are:
  • Microsoft Internet Explorer 6
  • Microsoft Media Player 9
  • Microsoft DirectX 9

languages:
de.gif
en.gif
Download (48,92 MB)

JonMr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben de profesyonel bi site sandım, ama girişimcilik süper.

mavidiş sürücülerinden haber var mı ?

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 işletim sistemi kurdum. Yeni aldığım HP Ofificejet J5780 Yazıcı fotokopi tarayıcı fax cihazımın sürücüsünü kendi otomatik kurdu. Kendi cdleri xp ve vista driverleri onları kurmaya calıştım işletim sistemi xp ya da vista değil diyip kurmuyo hadi sürücüsünü kurmasın otomatik windows kendi buldu zaten ama programları da kurmadı tarayıcı fax programı kullanamıyorum. Tarama yapmak istediğimde makinanın kendi üzerinden bilgisayarla bağlantı yok diyor bağlı olmasına rağmen. Windowsun kendi programından deneyeyim dedim tarayıcı kısmında önizleme yaptım taradı ama taraya basınca hata veriyor tarama yapmıyo. sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 işletim sistemi kurdum. Yeni aldığım HP Ofificejet J5780 Yazıcı fotokopi tarayıcı fax cihazımın sürücüsünü kendi otomatik kurdu. Kendi cdleri xp ve vista driverleri onları kurmaya calıştım işletim sistemi xp ya da vista değil diyip kurmuyo hadi sürücüsünü kurmasın otomatik windows kendi buldu zaten ama programları da kurmadı tarayıcı fax programı kullanamıyorum. Tarama yapmak istediğimde makinanın kendi üzerinden bilgisayarla bağlantı yok diyor bağlı olmasına rağmen. Windowsun kendi programından deneyeyim dedim tarayıcı kısmında önizleme yaptım taradı ama taraya basınca hata veriyor tarama yapmıyo. sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?

Abdurahman

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Eet... Bende ekran kartini netten vista driverini indirerek kurdum

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
CD yi taktıktan sonra, setup'a sağ tıklayıp, properties'ten compatibility'den uyumluğu windows vista'ya getirip deneyebilir misin bi ?

2eez9qt.jpg

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşk ederim o şekilde kurdu cdden. ama bir sorun devam ediyo hala masaüstündeki hp çözüm merkezi kısa yolunu tıklattığımda herhengibir hp aygıtı tespit edilemedi diyor ve cihazdan yardım menusune girdiğimde de bilgisayar bağlantısı yok diyor bağlı olmasına rağmen cihaz uzerindeki taramayı başlat tuşuna bastıgımda da bilgisayar bağlantısı yok diyor ama bilgisayardaki programından tara dediğimde tarıyor neden bilgisayar bağlantısı yok diyor hem masaüstündeki yardım merkezi hem cihazdaki yardım menüsü ve tarama.

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
walla bi fikrim yok, ama en azından bi şekilde kullanabiliyosun, idare et şimdilik, belki ileride daha düzgün bir çözüm bulunur yada win7 destekli driver çıkarır HP yada windows7 nin veritabanına o sürücüler eklenir

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o sorun yazılımsal olabilir gibi geliyo bana o yuzden xpyi kurup bi de ole kontrol etcem. onda bi sorun yoksa sürücüden demekki. Bende 7100 türkçe 32 bit sürümü kurulu 7137 ye terfi etmeyi düşünüyorum ama 32 mi 64 bit mi karar veremedim. Benim 2 tane sorunum var ben bilgisayarıma yeni parçalar aldım. zotac x260 amp2 ve kinston hyperx 2*2 gb ddr 800 ram. İlk sorum sisteme girdiğimde yüklü bellek 4gb yazıyor ama parantez içinde kullanılabilir miktar 3,5 gb demiş. bu 32 bitlik işletim sistemi kurulu olduğundan mı 4 gb ı 3.5 çalıştırıyor? 64 bit kurarsam 4 gb çalışır mı ramler? ramle ilgili bi sorunum daha var bende gigabyte ga 965p- ds3 anakart var biosunu guncelledim sitesinden en sonuncusunu daha once core 2 duo 2.13 işlemcimin 1066 lık hızını 533 görüyordu. bosla düzeldi ama remleri 800 desteği olmasına rağmen 667 görüyor bunun sebebi nedir?

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir de bende piranha KS1211 modeli webcam var sürücüsünü kurup taktıgımda aygıtı başarılı bi şekilde görüyo kuruyo. sonra msnyi acıp kamera ac dediğimde once görüntü geliyo bikaç snye sonra mavi ekran cıkıp windowsu kapatıyor. xp driverini kurdum onda da webcamı gordu ama msnyi acınca kamerada görüntü yoktu beyaz ekran cıktı vista sürücüsünü kurunca da bole bi mavi ekran sorunu cıktı ne yapmalıyım ?

drejj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum benim ses sistemi 5+1 ama 2+1 olarak çalışıyor realtek driverını sitesinden indirdim yükleme yaparken resimdeki hatayı veriyor bütün sçenekleri denedim ama yükleme tapmıyor yardımcı olursanız çok sevinirim

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Realtek AC 97 midir yoksa Realtek Hd Audio mu? Hangisi ise en son sürücüsünü indir kur internetten eğer sorun cıkarsa setup dosyası üzerinde sağ tıklatıp özelliklere gir uyumluluk modunda xp service paket 3 ü sec ya da vistayı sec ole dene bir de.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
bende de 4870 ati vardı catalist çalışmıyordu o yüzden vistaya geri dönmek zorunda kaldım :) ama bu durum nerdeyse 2 ay önceydi şimdi nasıl bilemem :)

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
7100 sürümünün 64 bitini kurdum ama avermedia 303 tv kartının 64 bitlik sürücüsünü bulamadım onun yüzünden kaldırmak zorunda kalcam 64 biti. 303 ün 64 bit sürücüsü yok mudur?

fbrd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim sistem win7 64bit.. ilk kurduğum haftalarda webcam da bi sorun yoktu.. ama sonrada webcam çalışmamaya başladıı...driverdi bi sorun yok.. önerileriniz var mı?