Hp Sahipleri Vistaya Bedava Geçiş Bileti...

Bu konuyu okuyanlar

cathlack

Profesör
Reaksiyon puanı
6
HP, müşterilerinin bilgisayarlarını ücretsiz olarak Windows Vista’ya yükseltmeleri için destek veriyor. HP markalı bilgisayar kullanıcıları, işletim sistemlerini ücretsiz olarak Windows Vista’ya yükseltebilecek. Kullanıcılar 15 Mart’a kadar Vista’ya ücretsiz yükseltme imkanından faydalanabilecek.

http://www.hp.com/go/windowsvistaupgrade adresine giren HP bilgisayar kullanıcıları, yükseltme taleplerini ilgili formlarla HP’ye bildirecek. Bu kullanıcılara HP tarafından 2 DVD’lik bir paket gönderilecek. DVD’lerin birinde kullanıcılara Vista’ya, mevcut dosyalarını ve verilerini yitirmeden, en doğru şekilde yükseltme yöntemi adım adım anlatılıyor. İkinci DVD ise Vista’ya geçişte kullanıcılara gerekecek donanım sürücülerini içeriyor. Bu DVD’nin yanı sıra yeni donanım sürücüleri çıktıkça HP Support Web sayfalarından sunularak kullanıcıların yeni işletim sistemini sıkıntısız kullanmaları temin edilecek.

Vista’ya ücretsiz yükseltme imkanından 26 Ekim 2006 – 15 Mart 2007 tarihleri arasında HP markalı bilgisayar alan müşteriler yararlanabilecek.

Halihazırda 500’e yakın HP görüntüleme ve baskı ürünü de Windows Vista işletim sistemine uyumlu olarak üretiliyor.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi:

Kaynak

Kaynak

dr.psychopath

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Abi HP dizüstü kullanıyorum ve kampanya tarihini geçirdiğim için yararlanamadım, artı bu kampanya biteli aylar oluyor, neden eklediğini anlayamadım?

cathlack

Profesör
Reaksiyon puanı
6
dr.psychopath dedi ki:
Abi HP dizüstü kullanıyorum ve kampanya tarihini geçirdiğim için yararlanamadım, artı bu kampanya biteli aylar oluyor, neden eklediğini anlayamadım?
Olur mu arkadaşım devam ediyo sanırım :O

dr.psychopath

Asistan
Reaksiyon puanı
2
cathlack dedi ki:
HP, müşterilerinin bilgisayarlarını ücretsiz olarak Windows Vista’ya yükseltmeleri için destek veriyor. HP markalı bilgisayar kullanıcıları, işletim sistemlerini ücretsiz olarak Windows Vista’ya yükseltebilecek. Kullanıcılar 15 Mart’a kadar Vista’ya ücretsiz yükseltme imkanından faydalanabilecek.

15 Mart 2007'ye kadar yani... ;)

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bu tarihin üzerinden bir kaç ay geçmiş.