Windows 7 Ekran Kartı Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
wındows 7 e bı ekran kartın ıkurduramadım nvidıa 5500 ekran kartı bı turlu kurmuyo napmam laızm

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Ekran kartının driver'inin windows 7 desteklediğine eminsen,işletim sistemi zaten yapım aşamasında daha ondan olabilir.

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ekran kartının driver'inin windows 7 desteklediğine eminsen,işletim sistemi zaten yapım aşamasında daha ondan olabilir.

::D:D:D:D tabıkı desteklemıyokaç yıllık ekran kartı ozaman vısta bıle yoktu :D:D:
nasıl yapıcam yav?

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşım ozaman neden böyle bir konu açıyorsun ki.Desteklemediğini herkes biliyor sen hacı muroya kamyon tekerleği takmaya çalışıyorsun olmayacağını bile bile sen oekran kartını çöpe at ileride windows 7 destekleyecek bir ekran kartı al.:D

brokenxxl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
5500 vistayı destekliyor aynı bit değerindeki vista driverını indir ve kurulum programını uyumluluk sihirbazıyla çalıştırmayı dene.

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
5500 vistayı destekliyor aynı bit değerindeki vista driverını indir ve kurulum programını uyumluluk sihirbazıyla çalıştırmayı dene.
bak arkadas ne güzel çozumleme yapmıs sagol

wındows 7 de sanal xp yokmuydu xp den ekrankartını alsa ya

brokenxxl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ekran kartın buysa virtual xpyi çalıştırabilecek bi donanıma sahip değilsindir zira bende 3gb ram gf8500 amd 6000 olmasına rağmen virtual xp cenaze gibi çalışıyor ve tanımadığı donanımları kuramıyorsunuz cdromu bile işine gelirse okuyor. henüz düzene girmemiş birşey kullanım için acele edilmemesi gerek.

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
http://img217.imageshack.us/my.php?image=resimmm.jpg
my.php

my.php

uzun ugraslar sonucu bı drıvers buldum 5500 için wındows 7 beta drıvers ondada hata verdı

ekran kartın buysa virtual xpyi çalıştırabilecek bi donanıma sahip değilsindir zira bende 3gb ram gf8500 amd 6000 olmasına rağmen virtual xp cenaze gibi çalışıyor ve tanımadığı donanımları kuramıyorsunuz cdromu bile işine gelirse okuyor. henüz düzene girmemiş birşey kullanım için acele edilmemesi gerek.

baska yapılcak bısıy kalmadı ekran kartı yuklu deyıl virtual xp nasıl kuruyoruz

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
wındows 7 e bı ekran kartın ıkurduramadım nvidıa 5500 ekran kartı bı turlu kurmuyo napmam laızm

Ekran kartın aynı ise, Windows update i çalıştırmak lâzım,
başka birşeye ihtiyaç yoktur.

33eseom.jpg

29en4mo.jpg

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2

Sen nasil basaramadin ilginc,
Ben hic bir sorun yasamadim Vista driverlarini kurduktan sonra.
kurulum dosyasini vista uyumluluk modunda calistirdiginda olmadiysa eger
kurulumun bulundugu dizinde suruculer vardir.
Sistem ozelliklerinden surucuyu el ile yuklersen calisir.

☻/|sDn|
/▌
/ \

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ekran kartın aynı ise, Windows update i çalıştırmak lâzım,
başka birşeye ihtiyaç yoktur.

33eseom.jpg

29en4mo.jpg

dedıgın gıbı oldu update yaptıda hiç aklıma gelmedıkı kendı yuklıcegı bı reset çaktım baktım yuklemıs:D:D:D: daha once vısta ve wındows7 kullanmadım

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Sen hic windows update yapmazmisin?
Ilginc :D

☻/|sDn|
/▌
/ \

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
xp de update ılk lerde yapardım sonra kapadım gerek oldugunu dusunmuyorum

__rega__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende windows 7 32 bit sürümü var windowa7 driverı ekran kartını yükledim ama başka ekran algılanamadı diyo

angelina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
meraba arkadaşalar benim bir toshiba laptopum var windows 7i kurdum onna ama bazen beni deli ediyor akran kartını ses kartını ve mouse bazen görmüyor bir fikri olan varmı neyden kaynaklanabilir:?????????şimdiden teşekkürler

tolgasal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
meraba arkadaşalar benim bir toshiba laptopum var windows 7i kurdum onna ama bazen beni deli ediyor akran kartını ses kartını ve mouse bazen görmüyor bir fikri olan varmı neyden kaynaklanabilir:?????????şimdiden teşekkürler

mouse mi? bu sorunun win7 ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. Win 7 gördüğüm en fazla driver desteğine sahip sistem Ama laptop'un modeli ile internette arat, anakart driverlerini güncelle derim.

kaplan2727

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
asus a9250 256 mb ekran kartım war ama windows 7 yükledim aero özellini açmadı ekran kartım yetersizmi acaba ..?

Son mesajlar