3 Güzel Kız

Bu konuyu okuyanlar

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Üç kiz ölmüs, cennetin kapisinda siraya girmisler. En büyük melek, kizlari karsilamis ve sormus:
-"Cennetin kapisinidan girmeden önce size küçük bir sorum var. Hayattayken iyi kizlar miydiniz?"
Ilk kiz atilmis:
-"Sayin melek hazretleri! Inanin ben daima iyi bir kiz oldum. Evlenmeden önce kimseyle olmadim gibi evlendikten sonra da olmadim"
Büyük melek yardimcisina donmus:
-"Tamam bu kiza altin anahtari verin"
Ikinci kiz;
-"Sayin melek hazretleri! Ben evlenmeden kimseyle olmadim ama evlendikten sonra dayanamadim!"
-"Bu kiza da gümüs anahtari verin" demis melek hazretleri.
Sira üçüncü kiza gelmis;
-"Sayin melek ben her önüme gelen erkekle evlenmeden önce ve sonra doyasiya birlikte oldum" demis...
Büyük melek söyle bir saginaa ve soluna baktiktan sonra yardimcisina fisildamis:
-"Buna da benim odanin anahtarini ver'
;)

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Evlendikten sonra bile birlikte olmadım diyeni cehenneme atmak lazım, evlenmeden olmadım, evlendikten sonra oldum diyen de altın anahtarı haketmiş.. Bu melek mi sahi yoksa kızları cennet yolunda durdurup kandıran şeytan olmasın? :p

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
>X< +( >>

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
Elmacik dedi ki:
Evlendikten sonra bile birlikte olmadım diyeni cehenneme atmak lazım, evlenmeden olmadım, evlendikten sonra oldum diyen de altın anahtarı haketmiş.. Bu melek mi sahi yoksa kızları cennet yolunda durdurup kandıran şeytan olmasın? :p
zuahhaah ;D :D :)

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ben bronz bekliyodum ama hatun melekde beklenti yarattı.

DrApoD35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elmacik dedi ki:

Kesin.Şeytan işine benziyor.