Win 7 kurulumu lütfen acıl ! ...

Ahmet Özsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar ben win 7 7100 indirdim iso dosyasından yazdırdım ... her sey normal ılerlerken ikinci asamada sorun yasıyorum ...

bır turlu ikinci asamayı gecemedım ... suruculer cıkıyor ve secıyorum hepsını de denedım ama olmadı .. lütfen bana yaardımcı olurmusunuz !..

NOt : Kalıp DOsyasını PowerIso dan yazdırdım ... ve dvd yı de actı ama 2. asamada takıldım.

tahir2023

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ISO dosyasını indirirken çok sık yarıda kesilmeler olduysa problem buradan kaynaklanabilir. Ayrıca ISO kalıbını DVD'ye çekerken en yavaş hızda çekmelisin.

Bütün bunların dışında yüklemek istediğin sürücüde yeterli boş alan olduğuna ve bozuk sektör (bad sector) bulunmadığına emin ol. Genelde bu bahsettiğim 4 durumdan kaynaklanır.

Ahmet Özsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iste arkadasım soyledıgım ve gecemedıgım kısım burası ... sureklı yaptıklarımı aynısını yaptım ama olmadı aynı hataları vermeye devam ettı ...

Ayrıca ben Xp'yı dvd den yukledıgımde ıse hemen sorunsuz bır sekılde kuruyor !. bunu ugrastım ama yapamadım ...

lütfen yardım edermısınz !.

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
:) neyin driverini arattiriyorsun sen anlamadım. dvdroma dvdyi tak bilgisayari yeniden başlat cd den boot ettir bilgisayarı sonra kuruluma geç kuracağın diski seç biçimlendir kurulumu başlat gerisinde bişey yok zaten. bu ekran nerde çıkıyor ?

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
:) neyin driverini arattiriyorsun sen anlamadım. dvdroma dvdyi tak bilgisayari yeniden başlat cd den boot ettir bilgisayarı sonra kuruluma geç kuracağın diski seç biçimlendir kurulumu başlat gerisinde bişey yok zaten. bu ekran nerde çıkıyor ?

Bu ekran kurulum yapacak harddisk bulamayinca cikiyor.
Senin harddisk siralamanda bir sorun varmiydi arkadasim?

brokenxxl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
arkadaşım senin bilgisayardaki sürücülerini görmüyor bu sorun dvdyi yazmanla alakası yok problemin donanımsal
bence xp kurulum cdsini tak bütün hddyi güzelce bicimlendir ondan sonra disclerle dene ve ntfs olarak biçimlendirmeyide unutma.

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bu ekran kurulum yapacak harddisk bulamayinca cikiyor.
Senin harddisk siralamanda bir sorun varmiydi arkadasim?
hdd bulamıyordesek bile 2. resimde yereldisk c ve d yi görüyor. o yüzden fikrimi değiştirdim. başta senin söylediğin gibi düşünmüştüm ama

Ahmet Özsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar ben xp yı kurarkende dvd room dan kuruyordum ... hıc bır sorun cıkmıyordu ... neyse saolun dusuncelerınızı ve bılgılerınızı paylastınız ... bırde dedıgınız gıbı yapalım :)

herkese tesekkurler.