Çoklu Alıntı Yapmak - Anlatım

Bu konuyu okuyanlar

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Birçok yeni gelen üyemizde rastladığım bir olay var "Merhaba ben geldim" diyerek kendini tanıtıyor daha sonra bizde "Hoş geldin" diyerek yeni gelen üyelerimize cevap veriyoruz.
Ama daha sonra o başlık altında onlarca mesaj birikiyor,birikiyor,birikiyor.
Yeni gelen üyemizde ben bu kadar mesajdan tek tek alıntı yapamamya diyerekten "Tüm arkadaşlara teşekkürler" cevabını veriyor.

Aslında her mesajdan alıntı yapmanın daha kolay bir yolu var her mesajın altında bulunan
multiquote_off.gif
butonuna basarak alıntı yapacağı son mesaj ile birlikte
quote.gif
butonuna basarsa her mesajdan alıntı yapmış olur.
Böylece tek tek uğraşmaz.Bir çok üyemiz yararlanabilir bu konudan diye düşündüm.Tabi ben sadace yeni gelen üyelerimizin açtıkları konulardan bahsettim bu söylediğim konu tüm forumda geçerlidir ...
Saygılar ...

trigger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Forumculuğu bilmeyenler için faydalı olmuş...

Yani özetle Multi-Quote = Çoklu alıntı ;)

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
birçok yeni gelen üyemizde rastladığım bir olay var "meraba ben geldim" diyerek kendini tanıtıyor daha sonra bizde "hoşgeldin" diyerek yeni gelen üyelerimize cevap veriyoruz.ama daha sonra o başlık altında onlarca mesaj birikiyor,birikiyor,birikiyor.yeni gelen üyemizde ben bu kadar mesajdan tek tek alıntı yapamamya diyerekten "tüm arkadaşlara teşekkürler" cevabını veriyor.
Aslında her mesajdan alıntı yapmanın daha kolay bir yolu var her mesajın altında bulunan [ımg]http://forum.shiftdelete.net/sd/buttons/multiquote_off.gif[/ımg] butonuna basarak alıntı yapacağı son mesaj ile birlikte [ımg]http://forum.shiftdelete.net/sd/buttons/quote.gif[/ımg]butonuna basarsa her mesajdan alıntı yapmış olur.böylece tek tek uğraşmaz.bir çok üyemiz yararlanabilir bu konudan diye düşündüm.tabi ben sadace yeni gelen üyelerimizin açtıkları konulardan bahsettim bu söylediğim konu tüm forumda geçerlidir ...
Saygılar ...

hmm bilmiyordum tesekkurler bilgilendirdigin için..

forumculuğu bilmeyenler için faydalı olmuş...

Yani özetle multi-quote = çoklu alıntı ;)

şekil - a

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Video eklemeyi de anlatırsanız üyeler için çok faydalı olacaktır.

SDN TV için tabiki. ;)

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Youtube önemli değil onun linkini yapıştırman yetiyor.

Diğer video sitelerindeki videoların embed kodlarını nasıl SDN TV'ye ekliyoruz o önemli. ;)

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Youtube önemli değil onun linkini yapıştırman yetiyor.

Diğer video sitelerindeki videoların embed kodlarını nasıl SDN TV'ye ekliyoruz o önemli. ;)
Firefox kullanıcıları için bi anlatımım olacak

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Video koymanın bir zor yanı yok ben mesela yotubudeki videonun linkini konu açarken koyuyorum video youtubeye girmeden bu sitede açılır hale geliyor.Ama resim eklemeyi anlatsanız iyi olacak ben yapamadım bir türlü bu sitede onu.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Video koymanın bir zor yanı yok ben mesela yotubudeki videonun linkini konu açarken koyuyorum video youtubeye girmeden bu sitede açılır hale geliyor.Ama resim eklemeyi anlatsanız iyi olacak ben yapamadım bir türlü bu sitede onu.
Resmini tinypic.com adresine yükle ve oradaki linki mesaj kısmına yapıştır yeter. ;)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177

Mesaj panelini biraz karıştırırsan Grafik ekle butonunu göreceksin,
O butona tıklayıp eklemek istediğin resmin linkini göndereceksin, Linkini bulmak için resme sağ tıklayıp resim konumunu kopyala dersen resmin urlsini bulmuş olursun kardeşim ;)

2zt96zb.jpg

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Benim dediğim yol bilgisayarındaki resimler içindi. :D

Al sana iki farklı yöntem. ;)

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Hişşt gece gece susun be :D

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar bu arada video larla ilgili yakında güzel haberimiz olacak (anam ben ne diyom kesercekler beni :D)

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
sırf bu buton için konu açmıştım ne işe yarıyor diye :D

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
arkadaşlar bu arada video larla ilgili yakında güzel haberimiz olacak (anam ben ne diyom kesercekler beni :D)
Hişşt sus :D
Adama bak ya :mrgreen:
Öhöm dışarı bilgi sızmasın :devil: Yoksa biliyosun

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Sayın moderatörlerimiz foruma ilk üye olduğumuzda "akıllı ol uçarsın" benzeri sözcükler yerine bu tür bilgilendirmeler yapsalar daha iyi olurdu
Ya o bazı arkadaşların henüz kart olmazsından
Bi türlü nazikliği öğrenemediler

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Perşembe geçti. Bu videonun resmi gazetede yayınlanması mı lazım bizim görmemiz için? :D

Beklemekten sıkıldık. :D:D:D