TuRKiYe'NiN eN iYi GuVeNLiK SiTeSi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By_YnS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TuRKiYe'NiN eN iYi GuVeNLiK SiTeSi

İceriği hacking + guvenlik olan bu site dunya capında yaptıgı hackleri ile adını acıldıgı ilk gunden beri

konusturuyor ve konusturmaya devam edecektir.Guvenlik konusunda istediginiz bilgiye ulasabilirsiniz.

.......................................................................

SiZLeRiDe BeKLeRiZ....

By_YnS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar yorumlarınızı bkliyorum :S

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Üye olmadan içeriği görülemeyen bir site daha!

Tavsiye edilen sitelerde üye olmadan içeriği görülemeyenlere hep önyargılı davranmışımdır, davranmaya da devam edeceğim.Linkler engellense tamam da yazıları görmek için de üye olmak gerekiyor.Sonradan adını bile hatırlamayacağım bir siteye sırf yorum yapmak için üye olmam.Peki unutacağımdan neden bu kadar eminim?Çünkü içeriği iyi olsaydı gösterilirdi demek ki üye olunası bir site değil ki gösterilmiyor.

Yanlış anlama tavrım bu siteye değil,genel olarak 'bunun gibi'lerine.Bu başlık altında diğer sitelere yazdığım yorumlarda da aynı durum geçerlidir.

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
hack siteleri ne zamandan beri güvenlik sitesi sayılıyor ??? Yaptığınız işi doğru göstermek için bulunmuş çok saçma bir yöntem.

By_YnS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denizhan Dakılır profesor olmusn ama bosuna sitedeki bilgiler sadce oraya ait bilgilerdr buyusden uye olmadan girilmesi yasak ve 404 hatası werio buda sana kapak olsun biz yaptıgımızdan memmnunuz

ReiSs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazı hack siteleri profesyonel olarak güvenlik siteside olabiliyor ama bazılarıda yaptığın işin üstüne örterek yada daha sempatik hale getirmeye çalışıyo burda olduğu gibi ve bu ayrıca burda reklam yapıyo üye kazanmak için...

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Üyelik almak Vbulletinde zaten mesele değil 4 sn sini almıyor insanın yani sallamasyon üyelik zibil gibi olacaktır, tabi aktivasyonlu hale getirilirse Önüne geçilir.

Bir Kere Sloganlarınız Çok basit, "Türkiyenin En iyisi" ,"Türkiye nin En Büyük Hack Sitesi" Büyüklük Sloganla Olmaz İcraatla Olur ki Siteyi ben İlk burda duyuyorum. Ayrıca Bu tarz Muhabbete Diğer Gerçek hack Siteleri gerekli cevabı verir. O zaman "404 hatası" Üye olmadıkları İçin değil, Sitenin Kendisini "En İyi Site" Gördüğü İçin vermeye başlıyacaktır haberin olsun.

Ayrıca Üşenmeyip siteye baktım, İçerik Olarak Gerçek Hack Adına Bilgi Paylaşımı SIFIR. Tamami İle Lamer tarzı. Yok Msn hack yok bilmem ne...

Ayrıca Bir Hack sitesinin başlıkları Öle Janjanlı Olmaz. Oyunlar, Filmler Mp3ler Zart zurt..

Yakında TT Engellenen Siteler Kervanına Katarlar ;)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
sitenin içeriği yüzünden konuyu kilitliyor ve linki siliyorum.

by_yns madem forum senin ve kuralları var, o halde bizim kurallarımızı da okursan sevinirim..

iyi geceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...