Kızlara Göre Oyun?

Bu konuyu okuyanlar

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tom Raider. Bir de yeni oyun çıkacak yakında: WET olması lazım adı. (Bunlar bayan savaşçı:))

Nnetmaniaa

Doçent
Reaksiyon puanı
7
iyide bayan deyince sadece şu oyunlar var diye bişey yokki
bayanına göre değişir
kimi yarış oyunu sevr
kimi harbi kızlar :D vurdulu kırdılıyı
kimi naif kızlar mario oynamayı sever

Nasıl bi bayan onu bilmek lazım :D

By-Chost

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Flash oyun sitelerinde Prenses giydirme :D kek yapma gibi oyunlar oynayan kızlarda var dimi :D

erdemmin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PES 2009 , Pet Society , Sims 2 Serisi , Worms 4 , Lord Of The Rings , Flash Oyunlar

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Evet bende tomb raideri tavsiye ediyorum.Tomb raider oyununda biliyorsundur angelina jolieyi yönetiyoruz yani oyundaki ismi tomb raider filmindeki ismiyle aynı.Angelina jolie tomb raider filminde neyse oyunda öyle hem oyunda savaşıyoruz daha fazla özgürüz tomb raider legend ya da tomb raider underworld almanı tavsiye ederim anniversaryi alma bence çünkü korkabilirsin daha en başlarda kurt ayı yarasa falan öldürüyon ve daha kötüsü küçük dinazorlar çıkıyor.Tabi küçük dinazorları öldürünce daha başlarda iken ne oluyor kocaman bir trex çıkmaz mı?Benim tavsiyem tomb raider oyunları oyna bir kızı yönetiyorsun ben o oyunu çok beğendim.

Tomb raider legend indirme linki:Download CHIP.eu - Demo: Tomb Raider - Legend İngilizce TR Ama demo demiş olayım tam sürüm istiyorsan ararıp bulabilirsin doğrusu 3 ya da 4 gb birşey oyun.

Nnetmaniaa

Doçent
Reaksiyon puanı
7
bunları dene

Quake
dukenuke
mortal combat
mafia

Ben bi konu açsaydım oyun tavsiye edin diye bu kadar yorum gelmezdi valla :D

?_?_stella_?_?

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yok artık flash oyunlar mario giydirme tarzı ortaokul oyunları diil=P sims dışında güzel oyunlar varsa tavsiyelerinizi alıyım dediim :D

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Tomb raider serisi demiştim ama senin istediğin kategori ne?

Tomb raider:Aksiyon kategorisine giriyor ama kızlarda rahatlıkla ve severek oynayabilir birde sen kaç yaşındasın yani yaşına göre değişir yaş söylersen daha kolay yardım ederiz.

Aksiyon
Macera
Korku
Yarış
Simülasyon.Fazlasını hatırlayamıyorum biliyordum daha fazla ama unuttum.Şimdi bu kategorilerden hangisi türünde bir oyun istersen he birde yaşa göre değişir.Yaşını söylersen daha iyi yardımcı oluruz yani büyüksen 15 ve üstü bir yaştaysan her kategoride oyun oynarsın ama 11 12 ya da 13 yaşındaysan korku ve aksiyonu silelim ordan ki çünkü silahlı kanlı ve zombi hayalet vs oyunlardan korkabilirsin nedense bizim sınıfta kızlar öyle şeyler görünce çığlık atmaya başlıyorlar.

Nnetmaniaa

Doçent
Reaksiyon puanı
7
capture400.jpg

Valla bak kız oyunu diyince bunlar çıkıor :D
topuk kırma neymiş ya
topuğa sıkmayı duyduk da buda kız versiyonumuymuş:D

?_?_stella_?_?

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tomb raider serisi demiştim ama senin istediğin kategori ne?

Tomb raider:Aksiyon kategorisine giriyor ama kızlarda rahatlıkla ve severek oynayabilir birde sen kaç yaşındasın yani yaşına göre değişir yaş söylersen daha kolay yardım ederiz.

Aksiyon
Macera
Korku
Yarış
Simülasyon.Fazlasını hatırlayamıyorum biliyordum daha fazla ama unuttum.Şimdi bu kategorilerden hangisi türünde bir oyun istersen he birde yaşa göre değişir.Yaşını söylersen daha iyi yardımcı oluruz yani büyüksen 15 ve üstü bir yaştaysan her kategoride oyun oynarsın ama 11 12 ya da 13 yaşındaysan korku ve aksiyonu silelim ordan ki çünkü silahlı kanlı ve zombi hayalet vs oyunlardan korkabilirsin nedense bizim sınıfta kızlar öyle şeyler görünce çığlık atmaya başlıyorlar.
yaş 21:)

By-Chost

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Doom Serisi :D o zaman 18 yaş üstü bildiğim kadarıyla :D

Nnetmaniaa

Doçent
Reaksiyon puanı
7
ya bi oyun bulamadınız kıza bide forumcu olacaksınız valla yakıştıramadım :D

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17

O zaman her kategoriden oyun oynarsın şimdi sorum şu hangi kategorideki oyunları daha çok seversin en fazla 3 tane kategori seç diyorum ben.Kategorileri seçersen daha fazla yardım ederiz yani fikir alanlarımız kısılır daha çabuk güzel bir oyun alıp oynarsın eeeeeee Stella abla(yaşım 14 olduğu için abla diyorum).

fenergin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar msj gonderemiyorum

To reply to threads in this forum your post count must be 100 or greater.

Your post count is 72 momentarily

cıkıyo

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Bazı cinsel içerikli +18 oyunlar var onlar unisex :D deneyebilirsin örnek: playboy: The mansion
ayrıca sims serilerini bende oynuyorum unisex bi oyun herkesin ilgisini çekebilir.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Aha göndermişsin diyecem ama özel mesaj mı yollayamıyon yoksa konulara cevap mı yazamıyon konulara cevap yazamıyorsan sorunun çözülmüş eğer özel mesaj yazamıyorsan uyarının birde türkçesini getir.

Nnetmaniaa

Doçent
Reaksiyon puanı
7
bak yaşıtız ben sana oynadığım oyunları söyleyim

ya ben bilgisayara oyun kurmamışım hiç bu arada

ya banada oyun tavsiye edin arkadaşlar

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
diger bi konuya yorum yasamıyorum :S

Üyelikten çık tekrar gir olmadı tarayıcıdan çık tekrar gir olmadı modemi kapa 5 dk sonra aç olmadı pcyi kapa tekrar aç.Çünkü bana da arasıra bunun gibi şeyler oluyor mesaj yolayamıyom birşeyler diyor falan bunları yapıyorum düzeliyor.Eğer düzelmesse moderatörlere sor derim ben ya da Hakkı abilere falan.Emubaltacıya sor ya da en iyisi sitedeki uyarılarla ilgili iyi şeyler biliyor o.

By-Chost

Asistan
Reaksiyon puanı
8
1. GTA 4
2. Call of Duty World at War
3. Football Manager 2009
4. Burnout Paradise the Ultimate Box
5. Lord of the Rings Conquest
6. FIFA 09
7. WOW Wrath of the Lich King
8. NFS Undercover