Gmail yeni hesap oluşturma

Bu konuyu okuyanlar

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaş için gmail.den hesap oluşturmuştum ve sonrasında hesabını kapatmamı istedi ve bende hesabını kapattım. Aynı hesabı yeniden oluşturmamı isteyince eski kullanıcı adıyla hesap oluşturamıyorum. Hesabı 4-5 gün önce kapatmıştım.Hemen o kullanıcı adıyla başka birilerinin hesap oluşturulacağını pek fazla düşünmüyorum. Cevabını bilen arkadaşlara soracağım soru; önceki hesap adı bir süreliğine daha saklı kalıyor mu veya artık o hesap adını kullanamıyor muyum?

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
artık o hesap adını kullanamazsın gibi bir şey olacağını pek sanmıyorum. kullanıcı adını soylersen (ki buyk ihtimal solemiceksin, niye soyleyesn :)) biz de deneyip sana cevp verebilriz.

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
artık o hesap adını kullanamazsın gibi bir şey olacağını pek sanmıyorum. kullanıcı adını soylersen (ki buyk ihtimal solemiceksin, niye soyleyesn :)) biz de deneyip sana cevp verebilriz.

:) Ben deniyorum aynı kullanıcı adı ile hesap oluşturmayı fakat o hesabı kullanan birileri varmış gibi davranıyor.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Hayır vermez. Gmail gibi bi servis böyle şeylere primde vermez... Bence hiç uğraşma başka bi adres ve şifre kullan...

Silence

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
49
Gmail msn olarak nasıl kullanılıyor ?

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
hmm olmuodur o zaman ve ya sansına bri gercekten o kullanıcı adını aldı:) kapattıına emin msn dicem, herhlde o kadr da diildr baska bi acıklaması yok.