Windows Vista SP2 RTM build 18005

Bu konuyu okuyanlar

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
6002.18005.x86fre.lh_sp2rtm.090410-1830_registry.jpg

RapidShare: Easy Filehosting

Deposit Files
Deposit Files
Deposit Files
Deposit Files
Deposit Files

64bit
6002.18005.090410-1830

64 BİT

Deposit Files
Deposit Files
Deposit Files
Deposit Files
Deposit Files
Deposit Files
Deposit Files
Deposit Files
%100 gerçektir 36 dil dahil türkçedir...

çıkmadı diyen kandırdığımı soyleyen arkdaşlar msdn nedir technet nedir microsoftconnect nedir tab nedir gidin bunların tanımlarını öğrenin ondan sonra çıkmadı diyin türkiyede bu konuda bilgi eksikliği olduğu kesin her şeyi geriden takib etmekten başımız dönüyo zaten guvenmeyen indirmesin ama çamurda atmasın!!!

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
türkçemi ingilizcemi ? betamı tam sürümmü açıklayıcı olsan azcık :S

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
türkçe +35 dil rtm nin anlamı final dir zaten.....mdsn açılmış yani microsofta para bayılan üyelere kurumlara...

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Windows Vista Service Pack 2 olduğuna %100 eminsiniz dimi ? Birde resmi olarak çıktı mı, 64bit sürümü lazım tabi bana :)

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows Vista Service Pack 2 olduğuna %100 eminsiniz dimi ? Birde resmi olarak çıktı mı, 64bit sürümü lazım tabi bana :)
%100 eminin technet ve msdn de yayında yani paralı kurum ve üyeler elde edebiliyo herzamanki halk en son kısmda aynı dosyayı vercek ler hiç bi farkı yok finaldir......64 bit eklendi...

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
%100 eminin technet ve msdn de yayında yani paralı kurum ve üyeler elde edebiliyo herzamanki halk en son kısmda aynı dosyayı vercek ler hiç bi farkı yok finaldir......64 bit eklendi...

Anladım teşekkürler bir sorum daha olacak. Microsoft kendi sitesinden yayınlarken bunu değilde farklı bir sürüm mü yayınlayaca yani daha fazla düzeltilmiş vs.. ? Yoksa direk bu mu yayılacak. Yani genelde nasıl oluyor :D Windows'um vasat durumda sp2 beta kurmustum mavi ekranlar fln başladı.. Beta hiç iyi değildi. Formatlayıp bu sp2 yi kuracağım.. 2 gün sonra tekrardan format atmam gerekmesin de :)

byndr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Selam Ben yeni üyeyim. Vista SPA2 RC 03 Mart 2009 tarinde yayınlanmış olup ben şuan microsoft'un sitesinden indirdim ve kullanıyorum. bundan önceki SPA2 550 MB idi ve sadece 5 dil destekliyordu. Yeni SPA2 bir çok dildesteğine sahip TÜRK'çe de var tabiiki Boyutu 450 MB. tavsiye ederim

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Selam Ben yeni üyeyim. Vista SPA2 RC 03 Mart 2009 tarinde yayınlanmış olup ben şuan microsoft'un sitesinden indirdim ve kullanıyorum. bundan önceki SPA2 550 MB idi ve sadece 5 dil destekliyordu. Yeni SPA2 bir çok dildesteğine sahip TÜRK'çe de var tabiiki Boyutu 450 MB. tavsiye ederim

Selam yeni üye :D Hepsini kalın yazmışsınız ilk mesajında uyarı alacaksın sanırım, üzgünüm :whistling:

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
64bit linklerde 6. part eksik. Tüm partları indirdim 6. part yok. Rica etsem acil ekler misin :)

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140

Çok teşekkürler :) Kuruluma başlıyorum, kurulum bitiminde sonucu paylaşırım.

Edit 1:RC sürümünü kaldırmak gerekiyormuş önce, formatlayayım bari temiz olsun.

Edit 2: Formatladım yanlız sp2 yı kurmak ıcın once sp1 kurun dıyor.. ılgınc geldı biraz :) Sp2'nin içinde sp1 inde olması gerekmıyor mu ?

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Çok teşekkürler :) Kuruluma başlıyorum, kurulum bitiminde sonucu paylaşırım.

Edit 1:RC sürümünü kaldırmak gerekiyormuş önce, formatlayayım bari temiz olsun.

Edit 2: Formatladım yanlız sp2 yı kurmak ıcın once sp1 kurun dıyor.. ılgınc geldı biraz :) Sp2'nin içinde sp1 inde olması gerekmıyor mu ?
Service Pack 2 aynı zamanda Windows Server 2008 içinde geçerli olduğu için
SP1 kurman şarttır..
Çünkü Windows Server 2008 --> Vista Service Pack 1 tabanlıdır.. .
İyi çalışmalar...

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sp2 kurmak için sp1 şart updateden kurcaksanız veya manuelde yine sp1 i ister...

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selam sayin arkadaslar burada yazilanlari takip ediyorum yanliz tam anlayamadim bende vista 1 yüklü updat yapilmis yani diyelimki servis pack 2 yüklemek istiyorum ama nasil birimiz yok söyle yok böyle tam bir aciklama yaparsaniz memnun olurum benim kullandigim orgi..... degil bu yüzden yok updati kapatip yapmak lazim diyor yok üzerinde servis pack 1 olmadan olmaz simdi burada kafa karisiyor yüklü olmasina yüklü ama neleri yükleyegiz tam sirasiylan anlatilirsa memnun

Update für Windows Vista (KB955430)

bunu yükleyecekmiyiz yoksa yükleyemeyecekmiyiz bir yani bunu yüklemeden servis pack 2 kuramasin diyor madem bunu yüklemeden nasil kuracagiz yada bunu kurdugumuz zaman kaldirma imkani olmuyormus yani bu konuda yapilacak adimlari 1.2.3 yazilirsa hic olmazsa benim gibi anlamayanlar icinde bir cözüm olmus olur

selamlar saygilar

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
denilen son derece açık sp1 yuklu olmadan sp2 kurulmuyo ana kural sp1 in varsa direk çalıştır verilen paketi 3 pc de denedim sorun yok...

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Ben bu linklere inanmıyorum,microsoft hem avrupada hende türkiyede kendi sitesinde yayınlamadığı sürece indirmem.

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben bu linklere inanmıyorum,microsoft hem avrupada hende türkiyede kendi sitesinde yayınlamadığı sürece indirmem.
kişisel bilgine saygı duyarım ama microsoftun işleyiş dağılımını nasıl yaptığını bilmemenden kaynaklanıyo zorla indir demiyo zaten kimse..

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Arkadaşlar yükleyip de deneyimlerini aktaracak olan var mı ?

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
kişisel bilgine saygı duyarım ama microsoftun işleyiş dağılımını nasıl yaptığını bilmemenden kaynaklanıyo zorla indir demiyo zaten kimse..

Peki sende haklısında ozaman bana microsoft'tan indirebileceğim bir link ver bende indireyim.Ama RC olmasın dünki gibi 2007 office SP2 nasıl indirdik öyle bir link verirmisin.

Ben lisanslı Vista kullanıyorum Office SP2 daha duyurulmadan ben Windows update bilgisi alıp linkten indirdim.Vista SP2 çıksa haberimiz olur herhalde.

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çıkmadı diyen kandırdığımı soyleyen arkdaşlar msdn nedir technet nedir microsoftconnect nedir tab nedir gidin bunların tanımlarını öğrenin ondan sonra çıkmadı diyin türkiyede bu konuda bilgi eksikliği olduğu kesin her şeyi geriden takib etmekten başımız dönüyo zaten guvenmeyen indirmesin ama çamurda atmasın!!!

sonmodel06

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Peki sende haklısında ozaman bana microsoft'tan indirebileceğim bir link ver bende indireyim.Ama RC olmasın dünki gibi 2007 office SP2 nasıl indirdik öyle bir link verirmisin.

Ben lisanslı Vista kullanıyorum Office SP2 daha duyurulmadan ben Windows update bilgisi alıp linkten indirdim.Vista SP2 çıksa haberimiz olur herhalde.
Katılıyorum sana.

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20

Tamamda arkadaşım.ben bulamadım sana zahmet olmazsa o sıraladığın yerlerdeki Vista SP2 download linklerini verde herkes yararlasın ozaman.benim bilgim eksik olduğu için bulamadım.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140

Katılıyorum sana.

3 Pc ' de denedim demişsin biraz problemim var sp2 ile ilgili bakarsan sevinirim:
http://forum.shiftdelete.net/isletim-sistemleri/80817-vista-service-pack-2-problemi.html

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39

+++10 Milyar;);););)
:icon_::icon_::icon_::icon_::icon_:
:donatello::donatello:
Güzel açıklama ama biraz kırıcı olmuş...:D:D

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tamamda arkadaşım.ben bulamadım sana zahmet olmazsa o sıraladığın yerlerdeki Vista SP2 download linklerini verde herkes yararlasın ozaman.benim bilgim eksik olduğu için bulamadım.
aylık 300$ üye olursan soylediğim kurumlardan kolaylıkla indirebilirsin bundaki mantık ticarettir ilk once parayı bastıran dener kullanır microsoft ürünlerini sonra halk.. en basitinden anlatmaya çalışıyorum...

turkiyem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar.64 Bit 6. part silinmiş bir türlü indiremiyorum.Yardımcı olurmusunuz.
Not: Şu anda indirmeye başladım.

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak
Ben vistanın orjinal yüklemesini ingizilizce olarak yapmıştım daha sonra update ederek türkçe mui dosyasını kurarak türkçeye çevirdim soru şu service pack ikiyi türkçemi indirmeliyim yoksa ingilizcemi ?