Kendi kendine sayfa yenileniyor virüs mü?

Bu konuyu okuyanlar

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Öncelikle herkese selam 2 ya da 3 haftadır(özellikle bu sitede)anasayfada haberlerin hepsini okumak için yeni sekmede açıyorum sayfa arasıra hiç yenile tuşlarına basmadan tıklamadan yenileniyor en çok anasayfada oluyor.

Acaba virüs mü?Çözümü nedir?Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Hangi tarayıcıyı kullanıyorsun? (Opera, Firefox, Internet Explorer vb.)
Sayfayı yenile özelliği aktif mi ona bakacağız..

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Chromeda oluyor genelde ama iede de oluyor ama onda fazla değil chrome da çok oluyor hele anasayfada(shiftdelete anasayfası)

talha_252

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merak etme virüs falan değil :) Sanırım adminlerimiz ana sayfaya yeni bir özellik getirmiş o yüzden..

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
He sağol ama sıkıcı bir özelik tam tıklıcam pat sayfa yenileniyor forumda son açılan başlıklar kısmındaki haber kayboluyor.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Eğer Firefox Kullanıyorsan Araçlar-Seçenekler-Gelişmiş Bağlantısı Altındaki "Siteler Sayfayı Tazelemek veya Yönlendirlem istediklerinde Beni Uyar" Başlıklı kutucuğu işaretlersen Sorunun çözülecektir ;)
İe kullanmadığım için İe'deki ayarını bilmiyorum, Firefox Kullanmıyorum diyorsan Buradan Hemen İndirebilirsin ;)

PlainLogic

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Sitenin özelliği o kendi kendini yeniliyor. Mesela gazetelerinde siteleri otomatik yenilenir.

Serkannd

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
10
bu sitede öyle bi özellik var hatta 1 sene önce 5 sn'de bir yenilenirdi bende o zamanlar kotalıydım diye o her yenilendiğinde içim yanardı.. aslında o forum güncellendikçe yenileniyor yani biri mesaj attıkça yenilenir.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Firefox yüklü ama chrome kullanıyorum yardımlarınız için teşekkürler eh napalım katlanıcaz artık.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
firefox-> about:config // buradan autorefresh filtreleyin.

cannac123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cok kotu virus yemssin •/°IOO format sart !! :D :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimkide yeniliyor chrome kullanıyorum bir çözümünüz yokmu her sitede oluyor bu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimkindede her sitede oluyor chrome kullanyorum bi çözümü varmıdır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben oyun oynarken sıkıntı yaşıyorum İster istemez oyundan atıyor Yardım edin Face giriş yapıp oyunlara geldigimde Tam oyunun içinde Pat atıyor oyundan yenide Giriş istiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyuna giremiyorum surekli kendini yeniliyor choremo dan giriyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi bende youtube'de böyle bir sorun yaşıyorum.

Bilgilerinizle bana yardım ederseniz sevinirim.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
5 sene sonra aynı dertten muzdaribim başka tarayıcıda. Kendi konuma denk geldim googleye yazınca şansa bak. neyse arkadaşlar 2 gündür olmaya başladı opera kullanıyorum uzun süredir gayet güzeldi ama 2 gündür bazı siteler sekme değişince yenileniyor. Mesela android cihaz yöneticisi açtım konumu bulsun o derken başka sekmeye geçiyorum geri döndüğümde sayfa yenile butonuna basılmış gibi yenileniyor. Hotmailin sitesindede aynı şey var parolamı unuttum kısmında mesela. 2 gündür olmaya başladı daha önce yoktu ayarda bulamadım bunu kapatacak. Nedendir acaba ?

Son mesajlar