Hızlı Dosya Indirme Programı IDM 5.16 Build 3 Yeni

Bu konuyu okuyanlar

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
jszwp5.png

Internet Download Manager:
Dosyaların innDirme hızını artıran, innDirilen dosyanın kaldığı yerden devam etmesini (resume) sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve innDirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir innDirme yöneticisidir. Program ile bağlantınızın kesilmesi sırasında yarıda kalan dosyaların innDirilme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Dosyaları hızlı bir şekilde innDirebilir, ne zaman innDirileceğini zamanlayabilirsiniz. Bu innDirme yöneticisi FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini, Proxy sunucularını, güvenlik duvarlarını (firewall), çerezleri (cookie), MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler. Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olarak işleyici bulundurur ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Basit grafikli kullanıcı arayüzü ile kullanıcı dostu ve kolay kullanımlıdır.Alıntıdır.

IDM 5.16 Build 3 Değişiklikler: (April 3, 2009):
* Firefox eklentisindeki hata düzeltildi
* Metin dosyaları indirilmesi ile ilgili hata giderildi

Download
Internet Download Manager 5.16 - Build 3

Türkçe Yama'yı indirmek için Burayı tıklayınız. Yamayı kurmak için tek yapmanız gereken; innDirdiğiniz ZIP dosyasını programın kurulu olduğu dizindeki "Language" klasörüne (C:\Program Files\Internet Download Manager\Languages\) çıkartmak ve programı çalıştırıp "View>Language" kısmından Türkçe'yi seçmek!

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Türkçe Yama için herhangi Bir şey yüklemenize Gerek yok . Programı Çalıştırdıktan Bir Süre Sonra Dil Dosyasını kendisi indirip Kuruyor Zaten.!

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Türkçe Yama için herhangi Bir şey yüklemenize Gerek yok . Programı Çalıştırdıktan Bir Süre Sonra Dil Dosyasını kendisi indirip Kuruyor Zaten.!

hocam bazen gelmiyor:D gelmidiği zaman yamsını indirip kuruyorsun :D yavv bu idimDe ne çok güncelleme çıkartıyor :D genelde formattan formata sürümü yeniliyorum :D

toDay

Asistan
Reaksiyon puanı
1
süper bir program tek geçerim

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
bide internet hızı normal olsm İDM'i tam verimle kullansak:(

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Hiç kullanmadım şimdiye kadar. Sadece operanın indirme özelliğini kullanıyordum :icon_:
Orbit Downloader programını da son iki haftadır kullanıyorum.

Bu programın Orbit ve Jdownloader dan ne gibi farkları var?
Belirgin farkları nelerdir?

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Hiç kullanmadım şimdiye kadar. Sadece operanın indirme özelliğini kullanıyordum :icon_:
Orbit Downloader programını da son iki haftadır kullanıyorum.

Bu programın Orbit ve Jdownloader dan ne gibi farkları var?
Belirgin farkları nelerdir?

Herşeyden önce bağımlılık yapıyor Rise ciddiyim internet kullandığım günden beridir kullanırım Google da da aratırsan çoğu sitede fanları bile var ikincisi diğerleri gibi yalancı değil hız konusunda mükemmel tabi senin adsl nne kadarsa full vakum gibi emebiliyor netini ayarını yaparsan sonra rapidshareden sorunsuz indirebiliyor dosyalari ilk sürümünden beri türkçe desteği sıksık güncellenmesi vs vs. saymakla bitmez..

Google da Internet download manager die 13.000.000 kere aratılmış mesela ne için bu kadar çok aranıyor olabilir kendi sitesindede 25.000.000 million registered users falan yazıyodu bi aralar hava olmasın die kaldirmışlar :)

+ eklemek istiyorum şuanda youtube vimeo vidivodo vs. video sitelerinden sorunsuz kaliteli indirme yapan tek program üstelik kendi branşı olmadığı halde.. Çoğu kişi video indirmek için bu programı kullanıyor..

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
n1r0ih.jpg

Bilgisayar açıldığı anda faaliyete geçip dosyaları kaldığı yerden indirmeye devam ediyor. Rapid gibi siteler hariç tabi... Operada bir türlü başlamayan ftp bağlantılarını en üst limitten indiriyor.
Aynısını ve daha fazlasını sunuyorsa deneyeceğim.

dervis50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamun aleykum tşk.ler umarım krek sorunu yoktur

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Orbiti bende uzun süre kullanmıstım ama genel olarak flashgeti kullanıyorum nerdeyse bütün download programlarını denedim ama hiç biri flashget kadar iyi değildi veya ben alışamadım

neytullah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:icon_::icon_::icon_::icon_:saolasın birde bir şey sorucam su hitman 4 4 saatte iniodu bu programı yüklemeden simdi kaç saatte yükler:helpsmilie::donatello::donatello::donatello:

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
şu anda flashget var bana yetiyo ama orbit dowloader ve leechget gibi alternatif download programlarını da kullandım. orbit de çok iyi...
Ben Orbit ile devam ediyorum öyleyse ;)
Programcı görüşü almak istemiştim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi ben hiç böyle program kullanmadım nasıl kullanılır bu program

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
abi ben hiç böyle program kullanmadım nasıl kullanılır bu program

bu programın 6.12 beta 17 sürümü çıkmıştır ..kullanımı son derece basittir..tarayıcılarınızı kapatıp programı kurun eklenti entegre olacaktır..tarayıcınızı açıp indirmek istediğiniz dosyayı bulun download tıklayın programın menüsü gelecek indir deyin net hızını sonuna kadar kullanıp indirecektir..