Hande Yener - Hayrola

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
62338697420611217.jpg

73738697420611217-1.jpg

Albüm ile ilgili bilgiler

Dinamit gibi bir albümle, dinamik bir Hande Yener geliyor! Hande Yener, yeni albümü ve hazırladığı olağanüstü sahne show'u ile hayranlarıyla buluşmaya gün sayıyor.

Hande Yener'in 'Hayrola?' isimli yeni albümü 6 Nisan’da Avrupa Müzik markası müzik marketlerde yerini alacak. Geçtiğimiz haftalarda yeni imajıyla çekilen fotoğrafları basında yer alan sanatçının son albümü hit şarkılarla dolu. Albümde Hande Yener'in rock müziğin güçlü sesi Teoman ile de bir düeti bulunuyor.

Bu yazın en çok dinlenecek albümü olan 'Hayrola?' için Hande Yener, “Bu albüm yepyeni bir enerjiyle doğdu. İçimdeki beni dışarı çıkardım. Saklı kalmış hissettiğim her şeyi bu albümde anlattım. Bugüne kadar yaptığım albümler içinde en iyisi bu oldu. Gelen yoğun siparişlerden de çok memnunum albüm çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum ” diyor.

Hande Yener ve Teoman’dan Muhteşem Düet

Hayranları tarafından merakla beklenen albümü önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek olan Hande Yener, büyük ses getirecek yeni albümü “Hayrola?”da gençlerin sevgilisi rock müziğin bir numaralı ismi Teoman ile müthiş bir düete imzasını attı.

Kendine has müziği ile milyonların severek dinlediği Hande Yener, artık suskunluğunu bozuyor. Sürprizlerle dolu albümünü hayranlarıyla paylaşmaya hazırlanan Yener, sözlerini kendisinin yazdığı; müziği ve düzenlemesi Erol Temizel’e ait olan “Arsız” adlı şarkıda Teoman ile birlikte sevenlerine adeta müzik ziyafeti çekecek.

Rock müziğin zirvedeki ismi Teoman’ın kendi tarzını başarıyla yansıttığı muhteşem düet, şarkıya yepyeni bir yorum kattı. Uzun süre müzik listelerinin başında kalacak bir çalışmaya imza atan ikili, sonuçtan oldukça memnun.

Hande Yener ve Teoman’ı bir araya getiren ‘Arsız’ şarkısının türü ise tam bir sürpriz. Bu şarkıda Hande Yener mi, yoksa Teoman mı rock okudu? Yoksa şarkı elektronik tarza daha mı yakın? gibi detayları iki sanatçı da sır gibi saklıyorlar. Özellikle baharın ilk aylarına damgasını vuracak bu şarkının müzikseverlerin gönlüne taht kuracağından ise eminler.

Sanatçı şimdiye kadar çıkardığı albümlerin içinde en iyisinin yeni çıkacak olan albümü olduğunu belirtiyor.

Albüm tanıtımını dinlemek için tıklayınız...

Bu da sözü geçen Arsız adlı şarkı...
http://www.youtube.com/watch?v=tW_aYZx7cP4

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Kndini iyice Madonna zannetmeye başladı.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Ya bu yaptığı müziğin türünü sevenler de vardır ama çok kötü benim için ya.

2004'te Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor albümü patlamıştı resmen, harikaydı şarkıları. O albümden sonra her şeyini değiştirdi.

Artık dinlemiyorum...

Son mesajlar