İşte en iyi kayıt defteri temizleme programı * Üstelik Ücretsiz ..

Bu konuyu okuyanlar

-TeqsLahjoR~

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Registry Repair 2.4 Sadece 1.29 MB Üstelik ücretsiz bir program.. Ve Türkçe..

Herkese tavsiye ediyorum..

Programımızın tanıtımı:

Registry Repair; gelişmiş kayıt defteri temizleyicisi ve onarımcısıdır. Kayıt defterindeki (registry) sorunları tespit eder ve giderir. Daha önceden kurduğunuz programların kayıt defterinde bıraktığı gereksiz izleri temizler. Bu sayede bilgisayarınızın performansının artmasını sağlar. Sisteminizin daha sağlıklı ve hızlı çalışmasını amaçlar.

7078Registry_Repair_1.png

1496Registry_Repair_2.png

2135Registry_Repair_3.png

5067Registry_Repair_4.png

Programın Türkçe dil dosyası Ali K. tarafından yapılmıştır. Teşekkürlerimizi ve saygılarımızı arz ederiz.

Download Linki:

http://www.glarysoft.com/download/rr.exe

Yorumlarınızı bekliyorum, Saygılarımla

-TeqsLahjoR~

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Alıntıdır diye niye yazmıyosunuz acaba.Ali k. yapmış ali k. babanın oğlumu inndir.comda yazılanı kopyalıyosanız alıntı yazın altına..
Ayrıca program bi halta yaramaz.Yalandan onarıyom diyo ben 8-9 ay boyunca kullandım hiçbi işe yaramaz onarıldı diyo yine aynılarını buluyo önerim tuneupun 1-Click Maintenance özelliği..

MSDN

Profesör
Reaksiyon puanı
22
gokhans19 dedi ki:
Alıntıdır diye niye yazmıyosunuz acaba.Ali k. yapmış ali k. babanın oğlumu inndir.comda yazılanı kopyalıyosanız alıntı yazın altına..
Ayrıca program bi halta yaramaz.Yalandan onarıyom diyo ben 8-9 ay boyunca kullandım hiçbi işe yaramaz onarıldı diyo yine aynılarını buluyo önerim tuneupun 1-Click Maintenance özelliği..
benimde Registry Mechanic ama bedava değil onu söleyem

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Adobe dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
benimde Registry Mechanic ama bedava değil onu söleyem
Tuneupta bedava değil.