Hafıza kartı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

newmember

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar, elimde bir hafıza kartı var(üzerinde rsmmc ncp yazıyor) bilgisayara takınca kart simgesini görüyorum ama acmak isteyince f sürücüsüne bir disk yerleştirin diyor içindeki bilgilere acil ulaşmm lazım sizce sorun nedir? özelliklerine bakıyorum tamamen dolu gibi gözüküyor aynı zamanda kpasite 0 byt diyor yrıca bu alet birbirine takmalı iki parca bunla bir alakası var mı
yardım ederseniz sevinirim

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Başka bir pc'de dene
daha önce birbirine takılmalı 2 parça ile sorun yaşamadıysan şimdide 2 parça olması sorun yapmaz ;)

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Kart okuyucun henüz kartı görmemiş. Bu sorunu bir hallet öncelikle.
Kullandığın kart cep telefonunda mı kullanılıyordu.

gaydurugubbak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hafıza kartında şifre varsada bu tür sorunlarla karşılaşabilirsin.

gaydurugubbak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayır o Lock butonu o butonla yazma koruması konur, şifre dediğim hafıza kartına telefonların yazılımı ile yapılan şifre.

nezihdarcin

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bence %100 göstermesinin sebebi şudur... Kartı 0 MB olarak görüyor, ve Gördüğü kartın 0 MB kadarı dolu olmuş oluyor... Buda tamamı sıfır olan bir kapasitenin sıfırı megabaytı dolu gözükünce %100 oran ile dolu olması anlamına geliyor...

4ReacTiv

Doçent
Reaksiyon puanı
5
gaydurugubbak arkadaşın dediği olabilir.Eğer telefonda hafıza kartı sayfasından şifre koyduysan bu hata oluşur.

Kartı tak telefona şifreyi kaldır tekrar dene

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar ben telefonumun hafıza kartına müzik kopalıyacaktım , bilgisayara indirdim ama kart okuyucudayki hafıza kartıma kopyalıyamadım :(
Dik yazma korumalı diyo , biçimlenmiyo içindekileri sildim sonra tekrar bi kaç şarkı indirmek istedim ama kabul etmiyo, yeniden deneyin diyip duruyo kafayı yicem güvenlik kodunuda kabul etmiyo ya yardım edin noluuuur :(