Exper.com.tr

Bu konuyu okuyanlar

F-rekans

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bugün bir arkadaşım Dizüstü bilgisayarını getirdi "şuna çeki düzen ver" diye, bilgisayara format atacağız ama ne sürücü cdleri var ne işletim sistemi cdsi var, işletim sistemi sorun değil :whistling: ama sürücü olmayınca elimiz kolumuz bağlı, neyse... Exper.com.tr'ye girip sürücüleri indiriyim dedim, sitede model numarasını arıyorum bir türlü bulunamıyor, en iyisi manuel takılalım diyip download'a tıkladım, karşıma bir ftp sayfası geldi, Allahtan bütün şeyleri katagori şeklinde sıralamışlar. Anakarta tıklıyorum karşıma marka geliyor asus msı v.b... Ben nereden bileyim şimdi bu bilgisayarda hangi anakartı kullandınız hangi ekran kartını kullandınız... Dumur vaziyette kaldık ortada. Hayır ona da kızmıyorum, bileşenlerin ne olduğunu bulurum ama neden bana vakit kaybettiriyorsunuz. Sonra baktım olacak gibi değil iletişim sayfasından şikayetimi bildireyim dedim, sağ köşede bir form var doldurup gönderecem aşağıdaki gibi yazdım...

Merhabalar
Bilgisayarımda bir sorun oluştu ve format atmaya karar verdim,aldığım bilgisayarla birlikte gelen cdleri aradım ama bulamadım, sonra sürücüleri bulmak için sitenize girdim ama bir türlü bilgisayarıma ait sürücüleri bulamadım. Bu konuda belirtmeliyim ki siteniz destek veremiyecek kadar yetersiz. Download bölümüne girdiğimde karşıma kategorize edilmiş bir ftp sunucusu çıkıyor ama ben bilgisayarımda ne gibi donanım bileşenlerinin olduğunu bilmediğim ve bunu öğrenemediğim için buradan ne gibi sürücüleri indireceğimi bulamıyorum.
Site içi arama yaptığmda hiç bir sonuç bulamıyor, halbuki sadece bilgisayarıma ait model numarasını arıyorum.
Bu arada bilgisayarım centrino işlemcili bir bilgisayar model numarası ise W622-DCX veya 56MDCS...
Saygılarımla...
(Bu arada bilgisayar benim gibi sahiplendik ama neyse)

Bunu yazdım gönderecem benden güvenlik kodunu girmemi istiyor, giriyorum göndere tıklıyorum olmuyor, tekrar tekrar en az 10 kere denemişimdir olmuyor. :wacko:En sonunda bir küfür yazıp yolluyacaktım o da bana ters...:devil:

Kısacası
O sitenin kurulmasının her hangi bir amacı yok, pardon var ürünlerimize tıkladığınızda bilgisayrın altında fiyatı var, hepsi bu... Bu sirketin bakın sitenin demiyorum ŞİRKETİN bu siteyi kurmasının tek amacı malii kaygıları... :icon_-1:Aman ürünlerimizi alanlara hzılıca destek olalım, sorunları olduğunda bize kolay ulaşsınlar gibi bir uğraş içerisinde görmedim kendilerini...:angry:
Yazık yaa valla yazık...

Son söz:
Reklamlarda bir bilgisayarı köpek gibi sağa sola koşturacağınıza, sitenize az özen gösterin...

F-rekans

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Aramaya devam ediyordum çok sağol...

Buraya bir hışımla girip yazdım, seninde dediğin gibi bunu insanlara daha iyi sunabilirlerdi...

Zaten dişim ağrıyor nöbetçi dişçide yok kafayı sıyıracam o sinirle birde bu çıktı üstüne dellendim birden... :D

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Ben olsam o experi balkondan aşağı atarım ve exper düşerken de''tut tut tut tut !!!'' derim:D

mkayan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aramaya devam ediyordum çok sağol...

Buraya bir hışımla girip yazdım, seninde dediğin gibi bunu insanlara daha iyi sunabilirlerdi...

Zaten dişim ağrıyor nöbetçi dişçide yok kafayı sıyıracam o sinirle birde bu çıktı üstüne dellendim birden... :D

rica ederim...

ayrıca geçmiş olsun, acil şifalar dilerim...