Web Tasarım Bölümü için Stajyer Alabilecek Olan Şirketler Var mı ?(Ankara)

Bu konuyu okuyanlar

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Arkadaşlar Lafı Uzatmayacağım :) Lise 3. Sınıf Web Tasarım Bölümünde Okuyorum Ve zorunlu staj için Bir Web tasarım şirketi ya da bu işle ilgili bir kurumda staj yapmam gerekiyor.Ankara'da bildiğiniz veya önerebileceğiniz şirket veya kurumlar Hakkında Bilgi verebilirseniz çok sevinirim :)
Saygılar
İyi Forumlar :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Bildiğin programlama dillerini yazarmısın?
birde şu megep modüllerine göre mi gidiyorsunuz sizde ?

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Bildiğin programlama dillerini yazarmısın?
birde şu megep modüllerine göre mi gidiyorsunuz sizde ?

Abi Dediğin gibi işte megep modüllerine göre gidiyoruz ve şu ana kadar da belli bir yol aldığımız söylenemez :) Çünkü Okulda İlk Web sitesi Bölümü olduğumuz için Öğretmenlerimizin de bize fazla birşey verebildiğini söyleyemem ki ben zaten şuan okuldan ümidi kesmiş kendimi staj yapacağım yerde geliştirmeye adamış durumdayım :)
Bildiğim ya da azıcık ucundan bildiğim programlar Dreamweaver MX2004, Çok iyi derecede olmasa da kendimi iyi geliştirdiğimi düşündüğüm Fireworks 8, Azıcık ucundan Flash 8 :) Programlama dili olarak Microsoft Visual Studio 2005'i de Kullanabilmekteyim :) Ayrıca Office 2003 Programlarına'da (Powerpoint, Excel, Word, Access) Hakimim :)

Bölümüm Web Tasarım olduğu için Ve Okulumuz İlk kez Web tasarım Öğrencilerini Staja göndereceği için Staj yerleri hakkında fazla bir bilgileri yok :(

Ankara'da yana yakıla Web tasarım alanında Kendimi geliştirebileceğim Bir Staj Yeri Arıyorum :(

Yardımcı Olacak Arkadaşlara Şimdiden Çok Teşekkür Ediyorum :)

Saygılar :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Seninle aynı durumu paylaşmaktayım.:) eğer dikkat ettiysen sende modüllerin bazı sitelerden toplanmış bilgiler olduğunu görmüşsündür..evdeki eğitimi okula taşımaya çalışmışlar ve büyük bi zaman kaybı yapmışlar..staj konusuna gelicek olursak bizim de bölüm yeni açıldığından web tasarımda staj gören var diyemicem :) Herkez normal bilgisayar shoplarda staj görüyo ve okulda bunu anlamsız bir biçimde destekliyo...İnşallah umduğun gibi bir yerde staj görürsün arkadaşım...

Yunus ÖZCAN

Doçent
Reaksiyon puanı
9
ben de lise 4 web tasarım ve programlama da okuyorum lise 3 teyken html php asp görmüştük +Dreamweaver MX2004, Fireworks 8, Flash 8 photoshop

lise 3 ü çok iyi değerlendirmeni öneririm htmlyi çok iyi öğren php çalış çünkü gelecek sene php göreceksiniz

ilk staj yerim çok iyiydi web programlama anlamında bana çok şey kattı özel sebeplerden ayrıldım össs süreci başladı bilgisayara pek fazla vakit ayıramıyorum bunun için lise 3 ü çok iyi değerlendir

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
ben de lise 4 web tasarım ve programlama da okuyorum lise 3 teyken html php asp görmüştük +Dreamweaver MX2004, Fireworks 8, Flash 8 photoshop

lise 3 ü çok iyi değerlendirmeni öneririm htmlyi çok iyi öğren php çalış çünkü gelecek sene php göreceksiniz
photoshop görmen büyük bir şans ben evde sökmüştüm :)

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
zoki dedi ki:
Seninle aynı durumu paylaşmaktayım. eğer dikkat ettiysen sende modüllerin bazı sitelerden toplanmış bilgiler olduğunu görmüşsündür..evdeki eğitimi okula taşımaya çalışmışlar ve büyük bi zaman kaybı yapmışlar..staj konusuna gelicek olursak bizim de bölüm yeni açıldığından web tasarımda staj gören var diyemicem Herkez normal bilgisayar shoplarda staj görüyo ve okulda bunu anlamsız bir biçimde destekliyo...İnşallah umduğun gibi bir yerde staj görürsün arkadaşım...

Bizim hocalar da aynı düşünüyorlar, Web tasarımla alakası olmayan bi yer buluyo arkadaşlar sırf bilgisayar üzerine olduğu için onay veriyorlar :angry:
Sen nerede yapacaksın arkadaşım stajını :whistling: :happy:

ilk staj yerim çok iyiydi web programlama anlamında bana çok şey kattı özel sebeplerden ayrıldım össs süreci başladı bilgisayara pek fazla vakit ayıramıyorum bunun için lise 3 ü çok iyi değerlendir

Sen nerde yapmıştın kardeş Stajını ?

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Bizim hocalar da aynı düşünüyorlar, Web tasarımla alakası olmayan bi yer buluyo arkadaşlar sırf bilgisayar üzerine olduğu için onay veriyorlar :angry:
Sen nerede yapacaksın arkadaşım stajını :whistling: :happy:

Ben büyük ihtimal nadirde olsa web tasarımı yapan bi bilişim dükkanında stajımı görücem :D nadirde olsa yapılıyo....
yada aksi durumda
kendi dükkanımızda göstericem kendimi hocamada söyleyip(dükkanın bilgisayar ile alakası yoktur:)) Ve bir dershaneye yazılıp üniversiteyi kazanmak için koşturucam :)

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Ben aslında bi çok Web tasarım şirketi buldum Ankara'da Ama işte Alabileceklerini de pek Sanmıyorum :)
Bizim hocalar da Eğer Üniversite düşünüyorsanız sizi yormayacak bi yere gidin ve rahat rahat sınava hazırlanın diyorlar :D
Çekeceğimiz var bu hocalardan :)

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
iyiki aramıştım yoksa aynı konuyu bende açıcaktım :D bu sene 4.sınıfı okuyacağım bende o yüzden staj yeri lazım oldu :D zaman da az kaldı acil bulmak lazım yer önerebilecek var mıydı ? :D

Son mesajlar