AOL Active Virus Shield Powered by Kaspersky Lab (Hizmet sonlandı)

Bu konuyu okuyanlar

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Teşekkürler, kullanırdım bir ara.

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Artik Kaspersky ve AOL bunun destedini kaldirdi, artik bu yazilim desteklenmiyor.Desteklenmeyen bir antivirus programini da bi fonksiyonu yoktur....

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
blackwhite dedi ki:
Artik Kaspersky ve AOL bunun destedini kaldirdi, artik bu yazilim desteklenmiyor.Desteklenmeyen bir antivirus programini da bi fonksiyonu yoktur....
Açılış tarihine bak..

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
gokhans19 dedi ki:
blackwhite dedi ki:
Açılış tarihine bak..

Acilis tarihi eski olabilir ama sonucta konuda belirtilmemis kapatilmis mi yada devam ediyor mu?destekleniyor mu?ne durumda diye....Bunu vurgulamak istedim ben burda...

wwhirlwind

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
kaspersky biraktı yerine mcafee gecti eskiden bende kullanıyodum guncellemeelrde hatalar wermeye baslayınca sildim :)

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
blackwhite dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
blackwhite dedi ki:
Açılış tarihine bak..

Acilis tarihi eski olabilir ama sonucta konuda belirtilmemis kapatilmis mi yada devam ediyor mu?destekleniyor mu?ne durumda diye....Bunu vurgulamak istedim ben burda...

onunda demek istediği konu açıldığında desteği vardı fakat şimdi yok...