Advanced SystemCare PRO v3 180 günlük kampanya Key Codes

Bu konuyu okuyanlar

Birkan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ÜCRETSİZ IObit Gelişmiş Advanced SystemCare PRO v3 için

180 Günlük Lisans Anahtarı Kampanyası

ÜCRETSİZ ve Pro sürümü arasındaki farklar PRO sürümü için temel bilgisayar bakım ve düzenli güncellemeye sahip Free sürümü, ise kayıt defteri derin temizlemesine, son sistem speedup, gelişmiş diski birleştirme, otomatik dikkatli olun PC, planlanan zamanda bilgisayar bakımı, otomatik tarama gizlilik, hızlı otomatik güncelleme, ücretsiz teknik destek, özel sistem araçları ve rıza ticari kullanım için.

25jbb7b.gif
5y6wki.png

Download Link

http://www.download.com/Advanced-SystemCare-Pro/3000-2086_4-10399324.html?cdlPid=11008183

180 Günlük Kampanya Lisansı

Account Name: raymond.cc
License Code: AF0B-AF0B-A0FF-6767

vabeste

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nette kullanıcı adı ve lisans kodları mevcut ve çalışıyor...yapmanız gereken tek şey lisanslarken neti kesmek:)

Birkan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Nette kullanıcı adı ve lisans kodları mevcut ve çalışıyor...yapmanız gereken tek şey lisanslarken neti kesmek:)

İneternette ikende çalışıyor arkadaşım boşuna Legal demedik herhalde !!!!

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
dün yükledim ve verdiğiniz lisanı kullandım ancak 95 gün lük kaldı diyor 180 gün değil yani.

bnu daha öncede kullanıyordum ve gayet güzeldi. şimdi lisanslı daha güzel oldu.

vabeste

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İneternette ikende çalışıyor arkadaşım boşuna Legal demedik herhalde !!!!

arkadaşım lafı nereden anlıyon yaa..ben netteki serial ve kullanıcı adı kullanacak olanlara dedim ayrıca sadece kullnaıcı adı ve serialı girerken neti kesecen yoksa kabul etmiyor.neti 1 dklığına kes sonra gir seri no yukullanıcı adını sonra netini aç.bizde biliyoruz herhalde nette çalıştığını.hey Allahım yaa..

alirıza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu programı yukledım vede lisans kodunu gırdım tam calısıyo harıka! ama bır soru sorucam. programı yukledıkten sonra herturlu taramaları yaptım... ama programınyukarıdakı gıbı goruntusu yok oldu. cerceve var ama derın bakım. hızlı . turbo booost gıb dıger tarama kutucukları yok.arka planda calısıyo bunu n bıldırılerı gorunuyo . bu normalmı
tekrardan bır derın bakım yaptırım dıye dusunursem nasıl olcak.