Silinen Dosyaları Geri Getirin

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Bilgisayarınızın yanı sıra, dijital fotoğraf makinesinde USB belleklere kadar her türlü hafızada silinen dosyaları kurtarmak ister misiniz?

Başarılı bir veri kurtarma yazılımı olan Pandora Recovery, Shift+Delete tuşlarıyla veya DOS istemcisi aracılığıyla silinen dosyaları geri getirmeye yarıyor. Hangi dosyaların silindiğini ana dosya tepsisinde hızlı bir tarama yaparak tespit eden program, tüm diski sadece JPG, BMP, GIF ve PNG dosyaları için de arama özelliğine sahip.
Her Yerden Veriyi Kurtarın
Yeni eklenen FAT desteği sayesinde, dijital fotoğraf makinelerinden USB belleklere kadar her türlü diskte veri kurtarabilen Pandora Recovery'i kullanırken dosyaları kurtaracağınız konumun bir harici disk veya ikinci sabit disk olmasına özen gösterirseniz, veri kurtarma işlemi sırasında hiçbir dosyanın üstüne veri yazılmamasını sağlayarak,  verileri bozunmadan kurtarabilirsiniz.
pandorarecovery1234865569.jpg
:: Pandora Recovery 2.1.1 sürümünü ücretsiz indirin.
Bilgi İçin : Pandora Recovery
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Aybastılı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alangirli Kardeş
Geçen bilgisayarımı virüs nedeniyle format attırmak için bir bilgisayarcıya götürdüm vay götürmez olsaydım. Disk birleştirme yapmış tüm bilgilerim kayıp. 15 gün kaldı bilgilerimin sadece %20 sini kurtardı onlarda bozuk. Senden ricam bunun kullanımı konusunda yardıcı olurmusun.
Teşekkürler
Aybastılı

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Alangirli Kardeş
Geçen bilgisayarımı virüs nedeniyle format attırmak için bir bilgisayarcıya götürdüm vay götürmez olsaydım. Disk birleştirme yapmış tüm bilgilerim kayıp. 15 gün kaldı bilgilerimin sadece %20 sini kurtardı onlarda bozuk. Senden ricam bunun kullanımı konusunda yardıcı olurmusun.
Teşekkürler
Aybastılı

Hocam format attıktan sonra kurtarma olayı çok zor, bu program muhtemelen senin işini görmeyecektir.

Senin ihtiyacın olan, "Format Recovery" özelliği olan bir yazılım(bunu google'da aratıp sonuçlar üzerinden gidebilirsin). Genelde bu programlar lisanslı ve ücretli oluyor. Sana verebileceğim naçizane tavsiye ise, verileri kurtarmadan evvel o bilgisayarda başka hiçbir işlem yapmaman. Zira yapacağın her şey, kurtarmak istediğin verilerin üzerine yazılacak.

Aybastılı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgilendirmen için çok teşekkür ederim.. anlaşılan biz bu bişlgilrin üstüne bir bardak sğuk su içeceğim.. çünkü bu işin beceren eleman profosyenel olarak kurtaramayınca amatör olarak ben zor kurtarırım ...
Saygılar

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Daha önce bi rcsetup123 vardı silinen dosyaları geri getirdik ama calısmadılar Sildim anında geri alayım dedim olmadı.

bemektar26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Emin olun çok yararlı bi program... Ben şuan onu kullanıyom ve flash diskimde tamamen silinmiş olan onlarca mp3 dosyasını buldum...

xxgreywolfxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gerçekten oldukça kullanışlı bir program yanlışlıkla 14 gb resim ve müzik dosyası sildim %90 yakını geri getirdi teşekkürler ...