Telsiz amatörleri !!

Bu konuyu okuyanlar

coke

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar; bu konuyla ilgilenen yada uğraşanlar varmı acaba?

coke

Asistan
Reaksiyon puanı
0
koca forumda bir amatör yokmu yahu :)

mikas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
flatcast sayesinde canlı yayın yapabiliyorum..pc deki sarkıları canlı yayınla dinletmek cok süper oluyor..özelliklede kıs arkadaslara :* istenirde sayfa üzerinde sohbet ve anonsda mümkün oluyor.. ^^

EzOhİsTaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
mikas dedi ki:
flatcast sayesinde canlı yayın yapabiliyorum..pc deki sarkıları canlı yayınla dinletmek cok süper oluyor..özelliklede kıs arkadaslara :* istenirde sayfa üzerinde sohbet ve anonsda mümkün oluyor.. ^^

bu flatcasti nasıl kullanıosun?

mikas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
walla biraz zor oldu ögrenmek ama mantıgı kavrayınca 2 günde kendinize ait bi radyonuz olabilir..flatcasta üye olmak gerekiyor ilk olarak vede bir blog sayfası almak... google da aratın forumlara detaylı anlatım bulabilirsiniz..

mikas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cok orjinal birsey .yani canlı radyo yaynı yapabiliryosunuz hemde sesli anons ..

EzOhİsTaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
mikas dedi ki:
Cok orjinal birsey .yani canlı radyo yaynı yapabiliryosunuz hemde sesli anons ..

güzel bişey evet bende böyle şunu kullanmayı öğrenmek istiorum ama zor gibi görünüo yani karışık..

mikas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz karısık ama basitde aynı zamanda..Önce bir blog sayfası alıyorsunuz daha sonra forumlardaki hazır kalıbı sayfanıza yükledikten sonra üyelik ile verilen numarayı o kalıbın icindeki numarayı silip yazıyorsunuz ..ondan sonra kendi kontrol panelinden yaynı baslatabiliyorsun..canlı radyo yaynı seklinde aratırsanız sorularınıza cevaplarda bulabilirsiniz..

coke

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim bahsettigim pc den radyo yayını yapmak deigl konuya vakıf olmadıgınız belli !! tamam radyo olayıda mevcut ama olay Telsiz !!!

coke

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Amatör telsizci yokmu ?

FEDERAL60

Asistan
Reaksiyon puanı
0
coke dedi ki:
Amatör telsizci yokmu ?
ban varım coke ancak konuya baktım sonra herkes müzikten bahsetiyor sonra dedim ne alaka telsizle tüm yorumları okudum. Ben uğraşıyorum sende ne var telsiz olarak

CosKuN_fb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bi amatörüm ama şimdilik sadece echolink kullanıyorum