Büyük dram!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
7_243003_ugur1302_414_232.jpg

Geçen sene 18 Şubat´ta Konya´da sakatlandı Uğur. Haftaya 18 Şubat´ta Bordeaux maçı var. Ve genç oyuncu hâlâ sakat; dönmek için gün sayıyor...

Belki sahada olacaktı

18 Şubat 2008’de Konya’da buzlu zeminde oynanan maçta Batista ile çarpışarak sakatlanan ve diz kapağı 3 parçaya ayrılan Uğur Uçar, 2 kez bıçak altına yatmıştı. 18 Şubat 2009’da aradan tam 1 sene geçmiş olacak ve o gün Cim Bom, Bordeaux ile deplasmanda kozlarını paylaşacak. Oysa Uğur hâlâ sakat ve yaşadığı stres nedeniyle zona hastalığına yakalandı. Rehabilitasyon süreci devam eden genç futbolcu, mart ayının ortasında takıma katılmayı hedefliyor.

3 numaraya kavuşacak!

Yıllardır en çok istediği, 3 numaralı formayı giymekti Uğur Uçar’ın. Sezon başında bu numara kendisine verildi ve Sarı-Kırmızılı futbolcu, idolü olan Bülent Korkmaz’ın numarasını sırtında taşımak için sabırsızlanıyor. Futbolu çok özlediğini belirten Uğur, “Bir an önce takıma dönmek ve arkadaşlarımın arasına katılmak istiyorum. Çok zor günler geçirdim, futboldan ayrı kaldığım süre benim için çok sıkıcı ve üzücüydü” dedi.

KAYNAK

ada_1903

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir an önce sağlığına kavuşur umarım...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Bence Türkiye'nin en iyi sağ beki Uğur. İnşallah çok kısa bir zamanda iyileşir ve 3 numaramıza kavuşuruz. Umarım kendisini kaptan olarak da görürüz bu takımda.

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Bunun vebalini TFF ödeyecektir... Çünkü Konya'daki maçı ertelemedi kar yüzünden, bu çocukta sakatlandı.! Daha sonra avrupada maçımız olduğunu bildiği halde federasyon maçı ertelememişti. Sonra sakatlık olacağı belliydi ve maalesef en formda oyuncumuz olan Uğur 1 yıldır yok.!! Allah belalarını versin o maçı ertelemeyenlerin....

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
boş beleş bi maç yüzünden en iyi sag bekimizi kaybettik İnşallah erkenden döner yazık oldu kardeşimize.geçmiş olsun en kısa zamanda takıma döner..