Gönülden Sevenler

Bu konuyu okuyanlar

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Resimdeki aynı pozu şöyle dekolte bir bayan verseydi bu konuyu magazin bölümüne açmak zorunda kalırdın...

Ama şunu da belirtmek isterim.İslami tanışma sitesi olması için tek ölçüt başörtüsü olmamalı.

Başörtüsüne serbestlikten yanayım.Aşırılıktan imtina ederim her zaman.

Başı açık ve sağlam karakterli bir bayanın yanına nasıl ki her erkek yaklaşamıyorsa
Başı kapalı ve zayıf karakterli bir bayanın yanına bir çok kişi yaklaşabilir.

Örneğin tam tesi bir durumu da gayet doğaldır.Yani saygı görmek isteyen birisi görünüşüyle değil tavırlarıyla bunu sağlar.

''"bacımın iffeti batmakta rezilin gözüne
acırım tükrüğe billahi tükürsem yüzüne" ...........M.AKİF

Düzenleme:Konuyu açan arkadaşım yazılarım seninle ilgili değildir.Ben bağlantılı bir konudan bahsettim üzerine alınma sakın.Bana bunları düşündürme fırsatı verdiğin için teşekkür ederim bilakis

skys

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
11
hellbutcher000 müslüman olmayabilirsin ama müslümanları neden küçümsüyorsun anlamadım.Aa tabi herkez kapalı olursa Allah'ın kurallarına uyarsa sen nereye bakacaksın değil mi :)

Müslüman OlmadığınA Bir Siteden Nefret Ettiğine Bakarak Mı Karar Veriyorsun:icon_-1:

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Tartışılan bu konular çok riskli konular. Bunları ancak bir 10 sene sonra tartışabiliriz gönül rahatlığı ile.

ReiS^^

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Mehmet Akifin O şiirini bende çok severim.

M.Karayilan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence tartışılacak birşey yok ama orada şöyle birşey var ben siteyi inceledim Başörtülüsü de Mini etekliside var orada tabiki ama amaç islami Evlilik denilmiş birde şu varki site adminleri siteden gelir elde edyolar zaten yoksa Allah rızası için yapmıyorlar üye mesaj göndermesi için altın üyelik alması lazımmış kaşınıyorlar yakında index yiyecekler ama az kaldı..

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Bu şekilde çok site var geçenlerde bi mail geldi bilmem kocasını aldatanlar evde bulusup bilmem ne yapıolarmis kadinin biri msn atiyo cep atiyo bulusalım kocamın gözü önünde bilmem ne yapalım die ama msn okumak için gold üyelik istiyodu bende bastim indexi ama aksama düzelttiler siteyi ha yalanmı tabiki bulusup bilmem ne yapanlar var hemde kocalarinin önünde Allah akıl fikir versin ne diyim.. sitenin ismi yasak bilmem nelerdi vermeyim reklam olmasın..

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Tavsite ettiğiniz, nefret ettiğiniz siteleri paylaşırken konu başlığı site adresini içermemelidir. Onun yerine sitenin adını yazarsanız daha doğru olacaktır.

Başlık düzeltilmiştir.

Gossioii4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
This is a great article. I’m new to blogging but still learning. Thanks for the great resource.

QaFeİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Gossoii4 Kardes Sen TÜRKmüsün Eğer Türksen Burda Türkçe Konuşuluyo Türkçe Konuşta Bizde Anlayalım...Siteye Gelince Bende Reklamını Gorunce Rahtasız Oluyorum İslami Chatmıiş Bune Ya Sırf Kendı Çıkarları Icın Dini Bu Islere Alet Edıyorlar...Internette Cıddı Sekıdle Bı Copluk Var Cebınde 10 Tl Olan Site Kuruyor Bırının Buna Bı El Atması Lazım

ismimyok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya böyle sitelerden evlilik mi yapılır. bu tip sitelerde sadece gecelik ilişkiler için partner bulunur. arkadaşlık sitesinin islamisi olmaz. islami yazanlar sadece durumdan sömürü çıkaran zihniyet.

Ugur.pc

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
1- Az önce dua ile ilgil birşey araştırdım googleden bir siteye girdim her zaman ki gibi karşıma 18+ reklamlar çıktı
2- Bu tür sitelerdeki resimler + Profiller kısacası sitede 100 kişi varsa 98 i tamamen bot'tur (tecrübe konuşuyor :) ) siz merhaba dersiniz oda otomatik cevap olarak merhaba naber nereden gibi abuk subuk mesajlarla size gerçekmiş gibi görünmeye çalışır
3- İnternetten asla ama asla biriyle tanışıp işi ileriye götürmeyin başınız çok yanar ne kadar cahil rezil rüsva kız / erkek varsa sohbetlerde chatlerde (Benim gibi sütten ağzı yanıp yoğurdu üfleyerek yemek isteyen varsa girebilir)

Benden size bir abi arkadaş tavsiyesi ;)

fenergin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaslar bu sitenin amacları zaten belli bunların gibi bir cok site var ama burda allah'ın adını kullanarak prim yapmaya calsııyolar bence cok yanlıs

Ugur.pc

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
ya arkadaslar bu sitenin amacları zaten belli bunların gibi bir cok site var ama burda allah'ın adını kullanarak prim yapmaya calsııyolar bence cok yanlıs
Çok doğru söylüyorsun moda Din'i alet ederek para kazanmak insanları en hassas olan duygu ve vijdandan sömürmek :angry:

fenergin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok doğru söylüyorsun moda Din'i alet ederek para kazanmak insanları en hassas olan duygu ve vijdandan sömürmek :angry:

Türk milleti Allah'ın adı geciyo gusel bi site diye giriyolar bi bayanla tanısıp bi sure msjlastıkdan sonra o muhabbet baska yerlere yol alıyo :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Bu ne şimdi ''Müslümansanız bu siteden evlenin'' gibi bir şey var.Hit kazanmak için neler?

kromozom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeş Burası Bilgi Paylaşımın Yapıldığı Yerdir
Türkiyede Bazı Kesimlkerin Fırsat Bulduğu Her Yerde Karşı Kesimin Görüşlerine Saldırmasından Bıkkınlık Geldi Artık Siyasi Yada Dini Görüş Belirtmek Yada Ortalığı Karıştırmak İçin Konu Açmanın Pek Bi Yararı Olacağını Düşünmüyorum
Bende Buraya Nefret Ettiğim Siteler Bölümüne CHP nin yada ÇYDD nin Resmi Sitesini Yazsam Bunu Okuyan İnsanlara Ne Tür Bi Katkı Sağlamış Olurum
Lütfen Biraz Daha Dikkatli Davranın Buna Devam Edenler İçin Her Zaman Şu Duayı Ediyorum
Allah Zeka Testinde 70 i Geçmeyi Nasip Etsin

karl124

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaslar!
Bu kadar negativ seyler okumam beni cok üzdü. Cok yanlis tarafdan bakiliyor böyle evlilik sitelerine. Ben kendim kullaniyorum ve gayet memnunum. Tabiki her yerde oldugu gibi bazi kisiler raydan kayip sapikliklar yapiyor. Ve bu kadar emege Administratörlerin para kazanmak istemelerindede bir sorun yok. Kac Allah yolunda bulunupda evlilik siteleri üzerine Es lerini bulan kisileri ben iyi biliyorum. Herseye birazda olsa toleranz gösterildimi daha iyi anlasilir sanirim. Ben bu evlilik sitesi´ni kullaniyorum. Belkide sizin gösterdiginiz sayfadadir sorun. Isteyen denesin.

QaFeİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
İğrenç Bi Site Ya İslamı Kullanarak Rant Elde Etmeye Calısıyolar

ReasTa

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Bnimde pek hoşuma gitmio bu tür şeyler yeni çıktı bu islam altında koca bulmak.Çöpçatanlık(küfürlü halini söylicktm site kurallarına ters die bunu söyledim) moda oldu iyice yeter artık her yerde bu tür programlar siteler bide türk milleti bunlara kenetlenio ve reyting rekoru kırıyolarya deli oluorm :angry: haksızmıyım arkadaşlar

LaWa

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Bnimde pek hoşuma gitmio bu tür şeyler yeni çıktı bu islam altında koca bulmak.Çöpçatanlık(küfürlü halini söylicktm site kurallarına ters die bunu söyledim) moda oldu iyice yeter artık her yerde bu tür programlar siteler bide türk milleti bunlara kenetlenio ve reyting rekoru kırıyolarya deli oluorm :angry: haksızmıyım arkadaşlar
Haklısın:yes: Elden da ne gelir.

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
İnternette biraz araştırma yapın, resimlere falan bir bakın bakalım, çok güvendiğiniz başı kapalılarda az değil hani.

hellbutcher000

Asistan
Reaksiyon puanı
1
abi konu nerelere geldi ya böyle siteler çok saçma ondan nefret ettim yani pef

şıfre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar size bi arkadaşımın başına gelen bi olayı anlatayım arkadaşımın kızkardeşi reklamdan dolayı ilgisini çekiyor ve bu siteye üye oluyor herneyse yakın bir zamanda biriyle tanışıyor konuşuyorlar ve zaman geçtikce anlaşıyolar arkadaşım kardeşindeki değişimleri fark ediyor ve kızı sıkıştırıyor neyse abi böle böle bi durum var biz gayet ciddiyiz diyor arkadaşım karşı çıkıyor haliyle ve konuyu banada anlatıyor ne yapmam gerekiyo die bende üstüne gitme adamı araştıralım dedim neyse msn adresini felen aldık ve msn adresi yoluyla adamın facebook adresine ulaştık adamın bilgilerinde evli olduğu ve hatta çocuğu olduğu dahi yazıyordu biz de kıza durumu anlattık bn daha derin bi şekilde araştırdım burayla kanmadım gerçekten doğruymuş biz bu siteye adamı şikayet ettik fakat site tınlamadı bile adam hala o sitede kol geziyo neden biliyormusunuz çünkü siteye golt üyemidir nedir ondan olmuş arkadaşlar dikkatli olalım sanalda veya reelde bu tip olaylar çok eğer birgün böle bi olaya şahit olursanız lütfen kardeşinizin yada evladınızın üstünde baskı kurmayın dikkatlice araştırın eğer baskı kurarsanız allah korusun daha kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz ve bu sitelerin kapatılmasını istiyorum kendi adıma tamamen rezillik ötesi eski adetler geri gelmeli bence

Kriptex

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Artık herşey sanal alemde gerçekleşiyor herşeyimizi özelimizi sanal aleme taşımış bulunmaktayız.

Son mesajlar