Gmail'e Çoklu Posta Kutusu

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Etiketleri ve yıldızları kullanmayı seviyorsanız, Google mühendislerinin boş vakitlerinde geliştirdiği bu özellik çok hoşunuza gidecek.

Şimdilik sadece Gmail Labs içerisinde kullanılabilen Multiple Inboxes özelliği sayesinde, Gmail'de birden fazla posta kutusu açabiliyorsunuz. Ancak posta kutusu ile hesap açmayı karıştırmamanızda fayda var. Zira bu özellik sadece farklı etiketleri ayrı panellerde görüntülemeye yarıyor.

Panel Panel Gmail

Örneğin yıldızlı e-postalarınız için sağ üstte, "ofis" şeklinde etiketledikleriniz için sağ altta bir panel açıp, sol tarafı da normal e-posta kutunuza ayırabiliyorsunuz.

Gmail Labs'ten mezun olup, tüm Gmail kullanıcılarının hizmetine sunulduğunda büyük beğeni toplayacağından şüphe duymadığımız çoklu posta kutusu sisteminin son halini merakla bekliyoruz.
gmail-multiple_inboxes1233985817.jpg
:: Gmail'deki etiket sistemini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Gmail Blog
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Gmaili ilk kullanmaya başladığımda klasörler neden yok dedim sonra etiketleri keşfettim. Harika dedim klasörlerden çok daha güzel. Bu nedenle başka mail kullanamıyorum artık.

afterdinner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Gmail kullanmamın ana nedenlerinden biri etiket özelliği. Sürekli e-posta aldığım adreslere filtre ve etiket ekliyorum böylece falanca yerden gelenler (örneğin SDN) belli bir etiket altında toplanıyor. Bu da bana zaman kazandırmasının yanında daha organize bir e-posta kontrolü sağlıyor.;)

Durmusalican87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
evet etiketler sayesinde çok daha kolay oluyo işim gmail kullanıyorum uzun zamandır ve çok kullanışlı...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
528
Ne de olsa Google'ın eseri. :D