Avea Her Yöne Sınırsız Konuşturuyor

Bu konuyu okuyanlar

Cem

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Avea Her Yöne Sınırsız Konuşturuyor

Numara Taşınabilirliği’nde son gülen olduğunu açıklayan Avea, ayda 55 TL’ye her yöne sınırsız konuşturan tarifesini sundu

Rekabetçi fiyatları ile abonelerinin yüzünü güldürmeyi hedefleyen Avea, tarifelere eklediği yeni Her Yöne Sınırsız tarife ile 2009 yılında kaliteli iletişimi en avantajlı fiyatlarla sunma iddiasını sürdürüyor. Türkiye'de bir ilk olan HerYöne Sınırsız tarifesi ile konuşma sürelerinin sınırlarını ve operatör farkını ortadan kaldıran Avea, abonelerine ayda 55 TL'ye (KDV Dahil) istediği kişiyle dilediği kadar konuşma fırsatı sunuyor. Ancak bu meblağa Özel İletişim Vergisi dahil değil. Bunu da eklediğinizde ayda 66,65 TL'ye Her Yöne Sınırsız görüşebiliyorsunuz.

avea_551233932008.jpg

Cep telefonunu kulağınıza yapıştıracak kampanya
Düzenlenen basın toplantısında konuyla ilgili açıklama yapan Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak, "Türkiye'de bir ilk olan bu tarifeyle artık "Bu ay çok konuştum faturam çok gelecek", "Hangi operatörü aradım kaç lira ödeyeceğim?" gibi tüm tereddütler ortadan kalkmıştır. HerYöne Sınırsız tarifemizle sektöre rekabetten sonra tarife şeffalığını da getirmiş olduk. Tüm cep telefon kullanıcılarını Avea'ya bekliyoruz" dedi.

Yazan: Cem Sünbül
SDN - http://shiftdelete.net

canaxoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
avea her yöne 300dk "30tl" tarifesindeki hatta 2 aydır "90tl" fatura geliyor.
reklamlara atlamadan önce iyi araştırmanızı tavsiye ederim!

berckai

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bu ülkede yaşanmaz ya 50 ytl ye int 30 ytl ye sınırsız adı altında telefon ücreti olur mu

Beowulf

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
türkcelldede vardı bu. gold üyelik diye bişidi 70 tl ye görüştüyodu sanırsam :)

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
avea her yöne 300dk "30tl" tarifesindeki hatta 2 aydır "90tl" fatura geliyor.
reklamlara atlamadan önce iyi araştırmanızı tavsiye ederim!

ben kampanya ilk çıktığı günden beri kullanıyorum ve faturam 39 tl yi daha geçmedi :wassat: (bu fiyata bi kaç sms ve fatura ayrıntısı dahildir) ya çok mesaj atıyorsun ya da bir şekilde konuşma limitini aşıyorsun ;)

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
yine de fikri-sabitler çıkacaktır malum operatörden vazgeçmeyecek...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Ben fazla telefon kullanmadığım için Vodafone'un 100 kontör yükleyince verdiği 100 mesaj bana yetiyor da artıyor bile. Çok konuşanlar için tabiki Avea'nın bu tarifesi çok iyi.