Bu foto çok şey anlatıyor

Bu konuyu okuyanlar

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
arkadaşlar beden dili ile ilgilenenler bu tür yayınları okuyanlar bu fotoğrafın ne anlattığını çok iyi anlarlar...
Erdoğan bacak bacak üstüne atmış... kendine güveni tam...
üst tarafa attığı bacak pereze bakıyor... yani Pereze burda sana değer vermiyorum mesajını gönderiyor...

perezin duruşu ise tamamen şok halinde... bacakları koltuğa iyice yapışmış durumda... yani suğınacak yer aıyor... sıkıntılı bir hali var... ve koltuktan güç almaya çalışıyor...

durscx8.jpg

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bravo başbakanım en büyük sensin. Durmak yok yola devam. Başbakana bak be Türk tarihinin en büyük lideri. Yürü be kim tutar seni. Olmert ayağına paspas olsun. İşte vizyon bu. Başbakanım seni seviyoruz sayende ekonomi uçuyor, her şey iyi. Hiçbir sorunumuz yok. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Esaslı adamsın. 2008 Avrupa şampiyonasında Terim değilde sen takımın başında olsaydın kesin Avrupa şampiyonuyduk. Delikanlı adamsın. Hiçbir sözden dönmüyorsun. İlkeli birisin. Adeta vahşi batının kovboyu gibisin. Ama bir şeyine kırıldım o küffara bir kafa atmalıydın.

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
valla ben de ortalığı dağıtmasını filan istedim. o kâğıtları filan moderatöre atsaydı çok güzel olurdu.

bi de millet diyo ki fevri. . . kardeşim ateşkesten sonra tekrar vurmaya başladığı günden beri bu şekilde sertti zaten konuşmaları. sadece orayı terk etmesi planlanmamış olabilir bence.

Bagcivan

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Şaka yapıyosun heralde :) Başbakan para mı verdi bunları söylemen için :wassat:

o şekilde konuşanlara kendince laf sokmaya çalışıyor sanırım :)

konuya gelince

Ağızdaki dilin söylediği kadarda durus jest ve mimiklerde konuya ortak olur.

NymO

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bundan

Ya da Bundan

Ya da Bundan

Daha sağlam bir şekilde duruş sergilediği bariz bellidir. Sayın Muhalefet...

e-k@til

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Seçim için yeteri kadar oy aldı ama Türkiye bunun cezasını çok kötü çekecek.Bence yapmaması lazımdı.

Atalarımız ne demiş Öfkeyle kalkan zararla oturur.

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Sussaydı perez Erdoğana fırça çekti diyeceklerdi, çünkü adam resmen fırça atmaya çalışyordu ama duvara tosladı, eğer susarak zarar göreceksek konuşarak zarar görelim daha iyi, başımız dik olur, ki yapılması gereken vakti zamanında yapılmıştır, Türkiye, başbakanına fırça atılabilecek pasif bir devlet değildir.

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Seçim için yeteri kadar oy aldı
Gerçekten öyle mi sanıyorsun. Milletin umurunda mı başbakanın şovu millet ekmek derdinde. Çoğu insan geceleri aç yatmakta o insanların bunlardan haberi bile olmaz. Onu hava alanında karşılayanlara bakarsan yanılırsın. Onlar kendi taraftarları. Organize bir şekilde oraya toplatılmışlar. Millet böylelerine artık prim vermez. İnsanların oylarını bunlar değil ekonomi belirler. Başbakan son kozunu oynuyor. Saadet Partisi'de güçleniyor. Yani AKP'ye o kadar kolay ekmek yok. Başbakan da bunu bildiği için işi sıkı tutuyor. Nerede fırsat bulursa şovunu yapıyor. 2 ay kadar daha şovlarına tanık olacağız. Seçim bitsin başbakan da ondan sonra AB, Kıbrıs, IMF, Ermenistan... konularında özüne döner.

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
aynı seyi zamaninda bush yaptiginda kimse agzini bile acmamisti. buyrun hodri meydan o senin başbakanın sen kabul etsen de etmesende bu böyle. türkiye bunun cezasını cok kötü çekecek öyle mi? ne cezasi yahu? kim kesiyor cezayi? ülkeni bu kadar basitmiş küçükmüş gibi davranamazsın. Senin enseni okşarken sen boynunu bükersen üstteki foto gibi afedersin ama hiç birşey olamazsın. öyle ezilmiş şekilde ölür gidersin. Sayin başbakanıma saygı duyuyorum takdir edilecek bir olay.

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
neyse hocam siz aglamaya devam edin. durmak yok yola devam :)

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hemen işi Secimlere bagladınız yemin ederim helal olsun size başka bişey demiyorumm

alaturkajoker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kendine güvenerek oturarak adam olunsaydı...

oraya it bağlasanda kendine güvenerek oturabilir..

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
valla ben elinin tersiyle pereze bi vursun diye bekledim :) başka bahara artık

muratfortune

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
helal olsun işte kasımpaşalı oldugu her yerden belli..
tebrik ediyorum ellerinden öperim..

e-k@til

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Gerçekten öyle mi sanıyorsun. Milletin umurunda mı başbakanın şovu millet ekmek derdinde. Çoğu insan geceleri aç yatmakta o insanların bunlardan haberi bile olmaz. Onu hava alanında karşılayanlara bakarsan yanılırsın. Onlar kendi taraftarları. Organize bir şekilde oraya toplatılmışlar. Millet böylelerine artık prim vermez. İnsanların oylarını bunlar değil ekonomi belirler. Başbakan son kozunu oynuyor. Saadet Partisi'de güçleniyor. Yani AKP'ye o kadar kolay ekmek yok. Başbakan da bunu bildiği için işi sıkı tutuyor. Nerede fırsat bulursa şovunu yapıyor. 2 ay kadar daha şovlarına tanık olacağız. Seçim bitsin başbakan da ondan sonra AB, Kıbrıs, IMF, Ermenistan... konularında özüne döner.

Dün gece saat 3'lere kadar bu olay hakkındaki yorumlara baktım.Genel seçimlerde AKP'ye oy vermeyen insanlar bu hareketinden sonra Yerel Seçimler'de AKP'ye oy vereceğini söylemişler,yani Erdoğan oyları aldı...

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Gerçekten türkiyeye yakışır bir başbakan..

ddogukan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu adamın nesini seviyorsuzun anlamadım.Adam hem çalıyor hemde satıyor ve sizde seviyorsunuz bu emperyalist yandaşını.

Zibi$

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ya bi kes adam en güzelini yaptı daha ne yapsın filistinde ölenler rahat uyur artık. Bunu bari iyi görün. Siyasete bağlamayın işi

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bundan

Ya da Bundan

Ya da Bundan

Daha sağlam bir şekilde duruş sergilediği bariz bellidir. Sayın Muhalefet...

Bu konuyuya yorum yapmazdım ama bu resimleri göstermekteki fütursuz davranışının nedenini kısıtlı bilgiye sahip olmana bağlıyorum.

Arkadaş kendince Başbakan'ın duruşundan mana çıkarmaya çalışmış, o duruşdan ben size başka bir mana çıkarırım ama terbiyem buna müsait değil.

Rahmetli Bülent Ecevit'i tanıyanlar bilir ne kadar otoriter ve dürüst bir Devlet adamı olduğunu. İş işten geçmiş ölen ölmüş, İsrail hedefine neredeyse tamamıyla ulaşmış Sen nereye kime bağırıyorsun o çocuklar öldürülürken neredeyin. Zamanında Amerikaya kafa tutsaydın, Zamanında İsrail'e kafa tutsaydın da bizde elini öpseydik.

Keçiye rakı'yı içirmişler keçi kafayı bulmuş hemen fırlamış kalkmış keçi yerinden bir hışımla yanındakiler sorumuş dur keçi kardeş nereye böyle, tutmayın demiş beni keçi ben şimdi o Kurt'un A......nı.....

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
show yapıyor seçim zamanı oy toplama taktikleri bunlar.
(bir daha onun için davos yokmuş, bir daha başbakan olamayacağını bildiği için öyle dedi sanırım)
durmak yok yolmaya devam

israil vururken
abd. susmuş
avrupa susmuş
arap ülkeleri susmuş
ama bizimkisi show yapıyor.

acaba neden ???

neden neden neden

bir yanda RTE bir yanda hanımı göz yaşı ile

bu sert çıkışın yakında kokusu çıkar.
bu sert çıkış, ülkeye yarar değil, zarar getirir

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
show yapıyor seçim zamanı oy toplama taktikleri bunlar.
durmak yok yolmaya devam

yaw şov diyorlar seçim diyorlar...:angry:
Şovu Türkiye de yapamaz mıydı?
Tüm dünyanın önünde yaptı
yaptığı şovsa bile takdir edilmeli...
Çünkü orada dünyanın gözü önünde böyle büyük toplantılarda şov yapabilecek fazla lider yoktur...
Daha önce bu tür sert çıkışları bu tür toplantılarda Abd Rusya İsrail giib devletler yapabiliyordu... zaten İsrail de bu alışkanlığından Erdoğan a karşı öyle sert konuşmaya kalktı... zannettiki Erdoğan susacak cevap vermeyecek...
hele hele Türkiyede muhalafetteki partilerin liderlerinin hiç birinde o şovu yapacak g.. yok.... bunu da böyle bilesiniz...

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Seçim için yeteri kadar oy aldı ama Türkiye bunun cezasını çok kötü çekecek.Bence yapmaması lazımdı.

Atalarımız ne demiş Öfkeyle kalkan zararla oturur.
ne cekicekmiş türkiye söylesene bir milyonluk ülkeden turist gelse ne olur gelmese ne olur bikaç bin dolar gelicek diye yeni gelin gibi kırıtsamıydı
sevinenler olucağı kadar kendisini yerenlerinde olucağını bilmiyomuydu madem zarar edicek diyo bunu neden göze alıpta yapsınki daha önceki gibi yanağımızımı okşasalardı buna izinmi verseydi erkek gibi durdu erkekce tavrını koydu budur