Asus m2a-mx amd chipset driver yükleme sorunu...

Bu konuyu okuyanlar

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
BİLGİSAYARIMIN ANAKRAT CD SİNDEN ASUS M2A-MX AMD CHİPSET DRİVER YÜKLEMEYE BAŞLADIĞIMDA ŞU SORUN İLE KARŞILAŞIYORUM.(kurulum var olan donanımınız veya işletim siteminiz ile ilgili bir sürücü bulunamadı.kurulum şimdi çıkacak).bu uyarıyı aldığımdan dolayı sanıyorum bilgisayar geç açılıyor ve pc de donma oluyor.arkadaşlar lütfen yardım edin kafayı yicem...

Aşağıdaki link'e tıkla, hangi işletim sistemini kullanıyorsan onu seç (xp yada vista) orada sürücü tarihlerine bakarak en yeni sürücülerini bilgisyarina indir onlari yuklemeyi dene. sana verdigi hata msj'ini yanliş cd'yi takmiş olabilirsin, o bazi anakartlarda 2000/2003/xp driverlerinin oldugu cd ayrı, vista suruculerinin bulundugu cd ayri oluyor ve üzerinde yazan yazilari oyle kucuk yaziyorlar ki büyütec ile okumak gerektiginden yanlis cd'yi takmiş olabilirsin.

http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us&model=M2A-MX

Bu link'e tıkla, kullandigin işletim sistemini seç sonra dedigim gibi en yeni sürücülerini indir onlari yükle.

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iyide benim yazi nasil üste çıktı anlamadim :)

kamelan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BİLGİSAYARIMIN ANAKRAT CD SİNDEN ASUS M2A-MX AMD CHİPSET DRİVER YÜKLEMEYE BAŞLADIĞIMDA ŞU SORUN İLE KARŞILAŞIYORUM.(kurulum var olan donanımınız veya işletim siteminiz ile ilgili bir sürücü bulunamadı.kurulum şimdi çıkacak).bu uyarıyı aldığımdan dolayı sanıyorum bilgisayar geç açılıyor ve pc de donma oluyor.arkadaşlar lütfen yardım edin kafayı yicem...

kamelan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım söylediğin şekilde yükledim ve kurdum fakat hala aynı problem var...

kamelan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar lütfen

kamelan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç cevap verecek yokmu ya çok acil yardımlarınızı bekliyorum lütfen

kamelan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lütfen yardım acil yardım edebilecek kimse yokmu

4ReacTiv

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Pc nin geç açılması ve takılması driver ile alakalı olmaya bilir.Isınmadan dolayı olabilir.İşletim sisteminden dolayı olabilir.Donanım dan kaynaklanan sorun olabilir.Bunu bulmak için format ile başlayabilirsin.Bana öyle geliyor ki anakartta sorun var.Tabi emin değilim.Asus bir kaç anakartta bu tür sorunlarla karşılaştım.Başka anakart taktığımızda düzeliyordu.Sorunu bulmak için pc den iyi anlayan birine baş vur derim..

Son mesajlar