Helal olsun bizim usaklar

Bu konuyu okuyanlar

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bugun wikipedia beni cok sasirtti eger yayindan kalkmazsa helal olsun ne diyim.
:icon_:Sonuna kadar DESTEK HEP DESTEK TAM DESTEK :icon_:
fckwax.jpg

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Yaw bu İntel in yahudi malı olduğunu söyleyen kim?
nerden çıkarıyorlar bunu anlamıyorum...
akıllarına gelen her markayı israil malı almayın diyorlar...
İntel in herhangi bir parçasını ya da telif hakkını içermeyen dünyada herhangi bir bilgisayar var mı bildiğiniz?

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Adolph Hitler de yahudiydi :D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Kısaca hiç yabancı ürün almayalım bence..:)

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Nasıl Yerli malı kullanacağız ki?
Ülker irticacı (?)
Koç Mason
Uzan Hortumcu
Falan Komunist
Filan Faşist...

gif-palestinian-loss-of-lan.jpg

Arkadasim bu adamlar buralari nasil caldilar aciklarmisin?
Bu kadar ekonomik yaptirim gucu olmasa yahudiler bu hallere gelirmiydi ve onlarin bu ekonomik gucune kim destek veriyor?
Cevabini vermeyecegim bu sorunun.

omegama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gif-palestinian-loss-of-lan.jpg

Arkadasim bu adamlar buralari nasil caldilar aciklarmisin?
Bu kadar ekonomik yaptirim gucu olmasa yahudiler bu hallere gelirmiydi ve onlarin bu ekonomik gucune kim destek veriyor?
Cevabini vermeyecegim bu sorunun.

dün maddiyat adına ülke topraklarını satan bir millet bugün sızlanmaya hak sahibi değildir. ülkenin topraklarını karış karış israil'e satarsan sonuçta barınacak bir karış toprağı böyle mumla ararsın,zamanında düşünülecekti bazı mevzular.

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
dün maddiyat adına ülke topraklarını satan bir millet bugün sızlanmaya hak sahibi değildir. ülkenin topraklarını karış karış israil'e satarsan sonuçta barınacak bir karış toprağı böyle mumla ararsın,zamanında düşünülecekti bazı mevzular.

bu olay 60 seneden fazladir yasanan bir olay ve israilin ( yahudilerin ) gittikce guclenen ekonomisinin ispati, aslinda her tarafindan dunyanin boyle yanliz burda bu haritayi ekonomik guclerini gostermek icin verdim, ayrica o haritada gorulen topraklarin 1947 dan sonrasi isgal yoluyla elde edilen topraklar yani satilma degil.

simdiki durumumuzda sizinde tasdik ettiginiz sekilde bunun bedelini odemek zorunda(?) ve en agirinida bebekler oduyor. Bebek olmanin dayanilmaz suclulugu.
Neden buyuklerin gunahlarini hep cocuklar ceker?

omegama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
30 yıldır pkk,güneydoğu'da bebekleri anne kucağında kurşuna dizerken arap dünyası,bölücübaşına kucak açmıştı. bugüne kadar geçen yüzyılın başından beri arap dünyasından ne fayda görmüşüz ki, bugün arkalarında duralım? elbette din birliği çok anlamlı ancak dediğim gibi bugüne kadar hep biz bu birliği sağlamaya hissetmeye çalıştık,sıra onlara gelince çomak soktular.

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
30 yıldır pkk,güneydoğu'da bebekleri anne kucağında kurşuna dizerken arap dünyası,bölücübaşına kucak açmıştı. bugüne kadar geçen yüzyılın başından beri arap dünyasından ne fayda görmüşüz ki, bugün arkalarında duralım? elbette din birliği çok anlamlı ancak dediğim gibi bugüne kadar hep biz bu birliği sağlamaya hissetmeye çalıştık,sıra onlara gelince çomak soktular.

Araplarla ilgisi ne filistinlilerle? Pkklılar iran ve irakda saklanmıyormuydu?

quazar

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Şu son olaylardan sonra artık Hitler'e teşekkür ediyorum. Aramızda Yahudi varsa istediği kadar alınabilir umurjumda değil. Artık yahudileri insan olarak görmüyorum ve hiç bir şeylerine saygı duymuyourm.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
intel alma amd al amerikaya gitsin bunların hepsi aynı. arap devletleri amerikadan korkmasa israili sağ bırakırmı sanki. hitler fırsatı iyi değerlendirmiş en güçlü iken bunların başını biraz olsun ezmiş. umarım bu global krizde almanyaya yaptıklarını türkiyeye yapmazlar. yani halihazırda bizim bankalardaki paralarını çekmezler, fabrikalarını iş yerlerini kapatmazlar. bu adolf hitler için bir tetikleyici olmuştu fakat bizim ülkemizde bu çeşit bir siyasi irade yok.

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
bana göre bu topraklarda bir tek filistinli kalmayıncaya kadar bu savaş devam edecek

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bunlari yenmenin tek yolu ekonomik yoldan darbe vurmaktir,
bunlarin urunlerini ne kadar az alirsak o kadar az gelirleri olurki yahudiler her kuruslarini kullanirlar.
boylece israil'e daha az yatirim yaparlar en azindan onlarin para kazanmasina ne kadar az sebep olursak o kadar iyi.
Cocacola mi alamiyorsun alma, ariel kullanamiyorsan kullanma yani alternatifin varsa onu sececeksin ben oyle yapiyorum daha zararini cekmedim ve hayatimdan sildigim yahudi urunleri gun gectikce artiyor.