Windows 7 Beta Serial - Ürün Anahtarı

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Windows 7'nizi indirdiniz ama kullanmak için ürün anahtarı almadınız. MSN Messenger kullanıyorsanız bunu yapmak çok kolay! Adım adım anlatıyoruz.

Windows 7'yi indirmek için verdiğimiz bağlantılardan yaptığınız indirme işlemi sapasağlam bittiyse, uzun süreli kullanmak için bir anahtara ihtiyacınız var. en zahmetsiz şekilde ürün anahtarı almak için ise izleyeceğiniz adımları sıralayalım istedik. Öncelikle Microsoft'un TechNet sayfasına giderek, Windows Live ID'nizle giriş yapmanız gerekiyor. Yani MSN Messenger hesabınız da diyebiliriz. Giriş yapacağınız yer, en üstte sağ tarafta.

technet11231621521.jpg

Dertleri Çözen Adres

TechNet sayfasına giriş yaptıktan ve Live ID doğrulamasını geçtikten sonra ise bir adrese gitmeniz gerekiyor. Bu adres sayesinde, doğrudan karşınıza bir sayfa çıkacak ve size kullanacağınız ürün anahtarını sağlayacak. Aşağıdaki adreslerden bir tanesini, TechNet'i açtığınız sayfada adres satırına yapıştırmanız gerekiyor:

32 bit:
https://www.microsoft.com/betaexperience/scripts/gcs.aspx?Product=tn-win7-32-ww&LCID=1033

64 bit:
https://www.microsoft.com/betaexperience/scripts/gcs.aspx?Product=tn-win7-64-ww&LCID=1033

Mutlu Son

anahtar_windows_7beta1231622175.jpg

Windows 7 beta ürün anahtarınız hayırlı olsun. :)

Bilgi için: Microsoft TechNet
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Keyler sanırım sınırlı. Çabuk olmakta fayda var.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Teşekkürler..:)

visualize

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben gün icinde almıstım 1er tane dizüstü ve masaüstü için.
dizüstüne kurdum ve key onaylandı, elinizi cabuk tutun.

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Keyler sanırım sınırlı. Çabuk olmakta fayda var.

sanırım sınırlı değil..bana sayfayı her yenileyişimde farklı anahtar veriyor...:wheelchair:
ayrıca belirteyim anahtar çalıştı...
-----
galiba herkese aynı numaraları veriyorlar...7XRCQ ile başlayan bende de var..biliyorum sonrası farklı olabilir ama beta için kendilerini neden yırtsınlar...
-----
32 ve 64bit için 5 farklı anahtar alabildim :) bu beşi tekrar ediyor...

TakeOne

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Teşekkürler SDN.Bir tane 32 Bit, bir tanede 64 bit şifre aldım.
İkisinide indirdim. Yarın ikisinide kurup test edeceğim...:)

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Bu keyler beta süreci sonlanınca geçersiz oluyor değilmi?

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Aç gözlülük yapıp 3er tane aldım. bir tanesini kuracak olsam neyse...

Intpv6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gece 64-bit Windows 7'yi indirdim bu sabah'da kurdum.Kurulum gayet sorunusuz geçti.

Fakat kurulum yapacak arkadaşlara bir tavsiyem var; Marvell Yukon chipset'li bir ethernet kartı kullanıyorsanız driverinizi hazır edin çünkü Windows 7 ethernet kartını tanımıyor. Xp veya Vista driverini kurarsanız kartınız çalışacaktır.

Ayrıca Windows Update'den Marvell Yukon PCI Gigabit... şeklinde giden bir opsiyonel güncelleme bunu kurduğunuzda kartınız çalışmayabilir. Update sırasında Windows otomatik kurtarma noktası oluşutuyor kartınız çalışmazsa bu noktaya geri yükleme yapın.

KnUcLeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
5 tane veriyor sanırım en fazla. 5 ten sonra aynısını verdi bana:)

teşekkürler sdn. indiricem windows7 32biti.

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sınırlı falan değil arkadaşlar :) Aceleye gerek yok öyle.
Beta süresi bitene kadar key alınabilir ve kullanılabilir.
Beta süresi 1 Ağustos 2009 da bitiyor.

ahmet_d

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bende kuruluma başlamadan load driver yazıyor ve driver isteyip dosya yolunu soruyo.usb,harici hard disk herşeye girip dosya yolu gösterebiliyorum.fakat bi türlü driver yapamadım.neyin driverını istediğinide bilmiyorum.nasıl yapıcam yardım lütfenn

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Linuxcuyuz ama lazım olur diye aldık.

ssaahh4466

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benmikinde niye olmuyolr bu serial sürekli yanlş diyo anlayamadım

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Artık bu keyler işe yaramıyor.:D

okka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkAdaSLAR Bİ TANEDE bana yollasanız ben alamadım deli oldum ben yapamadım offf

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
ya arkAdaSLAR Bİ TANEDE bana yollasanız ben alamadım deli oldum ben yapamadım offf

Konunun açıldığı tarih 10.01.2009 yani 1 yıl önce. 22 EKim windows 7 beta bitti satışa sunuldu. Keyi Almak için para vermen lazım ok.

okka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten sanslı olsaydım kız olurdum bende ac gözlülük yaptım tarihe bakmadan yazxı yazıyorum işte ne olcak

---------- saat 18:14 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:13 eklenmişti ----------

ya önceden xp olsun yada wista olsun orjinal gibi sifre alıyorlardı bunda olmuyormuki

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
zaten sanslı olsaydım kız olurdum bende ac gözlülük yaptım tarihe bakmadan yazxı yazıyorum işte ne olcak

---------- saat 18:14 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:13 eklenmişti ----------

ya önceden xp olsun yada wista olsun orjinal gibi sifre alıyorlardı bunda olmuyormuki
Wista değil Vista.Bir de Vista'da keyle ile kurma şansı yok(eğer orjinal değilse),Windows 7 de Vista gibi crackleniyor.O senin dediğin XP'de VLK de kaldı:D

hasanztr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunlar Beta sürüm değil mi? Ben daha önce denedim ama sonradan beta olduğu için türkçe dil desteğini kaldırıyor mecburen İngilizce kullanmak zorunda kalıyorsunuz ve diğer özellikler kullanılmıyor + driverlerde sorun var hepsini tanımıyor..