Soru: Windows güncellemelerini yedeklemek?

Bu konuyu okuyanlar

hepsibitti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows'un sp3'den sonra çıkardığı güncellemeri nasıl d sürücüsüne ya da taşınabilir belleğe yedek alıp, formattan sonra bilgisayara kurabilirim?

Yoksa böyle bir şey şimdilik mümkün değil mi?

Bilgisi olan arkadaş var mı?

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Format sonrasında sistemin tamamen bir imajını al daha sonra sistem yavaşladığında bu imaj'dan kur, yada bu güncellemelerin hepsini cd'ye entegre edebilirsin.

hepsibitti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İmaj almayı ben de düşündüm ama sadece kendi bilgisayarım için bir sistem yapmayı düşünmüyorum. O yüzden imaj almak pek işime gelmiyor açıkcası.

Cd'ye yazdırmayı bulmuştum fakat her ay güncelleme yaptığından her ay yeni bir cd yazmak gerekecek.

Bunun mutlaka bir yolu olmalı ama ben hala bulamadım.

İlgin için teşekkürler justsetmefree.

outcast

Asistan
Reaksiyon puanı
1
http://www.windowsupdatesdownloader.com/
bu program ile sp3 den sonra çıkmış güncellemeleri indirebilirsin.siteden önce programı sonra güncelleme listesini (türkçe olanı) indir. programı kurduktan sonra indirdiğin güncelleme dosyasına çift tıkla liste programa yüklenecektir. sonra güncellemeleri indir.

hepsibitti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki formattan sonra, önceden indirdiğimiz güncellemeler kurulmuş sisteme nasıl entegre edilir? Daha önce hiç yapmadım, yapan var mı?

outcast

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Peki formattan sonra, önceden indirdiğimiz güncellemeler kurulmuş sisteme nasıl entegre edilir? Daha önce hiç yapmadım, yapan var mı?
kurulu güncellemeleri yedeklemeye çalışmak gerçekten uzun iş olurdu. bence güncelleme dosyalarını bilgisayarına bir kere indir dursun bilgisayarında.