Teknolojik alışveriş için en iyi alışveriş sitesi hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

lapa_lapa

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaslar, teknolojik alısveris icin en iyi siteler hangisidir bana yardımcı olabilir misiniz?
bikaç urun alıcam ama hangisi daha iyi bilemedim:)

tesekkur ederim şimdiden

technonur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben 2 site kullanıyorum hepsiburada.com hizlial.com ama müşteri hizmetleri bakımından hepsiburada 5para etmez sorduun soruya alakasız cvplar vs alabilirsin çünkü hep copy/paste hizlialda şuana kadar bir sorun yaşamadım gayet iyi en azından iyi ilgileniyorlar fiyatlarıda biçok üründe uygun hayırlı olsun

cholericgirl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben mavibilgisayar.com u kullanıyorum menmunum tavsiye ederim

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
hepsiburada süekli kullanıyorum bir sorun yaşamadım.
mavibilgisayar ve vatanbilgisayar siteleri de iyidir ama zaten ikisi de ankarada olduğu için gidip almak daha kolay oluyor.

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
hepsiburada.com güzel ne ararsan var.Ben beğeniyorum , geçen sene bir alışveriş yapmıştım sadece o kadar ama iyi bir site
Ayrıca başlık yanlış yere açılmış !

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Hepsiburada ve gittigidiyor tercihimdir ..

ssn1809

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
exa.com , hepsiburada.com, gedikgross.com, netsiparis.com, mavibilgisayar.com , incehesap.com, hizlial.com

yukarıdaki sitelerden şaşmamak lazım. güvenli ve kaliteli.

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ben 2 site kullanıyorum hepsiburada.com hizlial.com ama müşteri hizmetleri bakımından hepsiburada 5para etmez sorduun soruya alakasız cvplar vs alabilirsin çünkü hep copy/paste hizlialda şuana kadar bir sorun yaşamadım gayet iyi en azından iyi ilgileniyorlar fiyatlarıda biçok üründe uygun hayırlı olsun

Bu arkadaş katılıyorum. Bu 2 siteden şaşmayacaksın. Ama öncelik Hızlıal.com. müşteri memuniyeti çok iyi ve hepsiburada.com dan daha ucuz.

Örneğin ben Logicteh VX NANO kablosuz mouse alacaktım hepsiburada.com da 179 ytl di. Hızlıal.com a telefon açtım. Sizde bu ürün yok gözüküyor. Sizden almak istiyorum dedim. 2 güne kalmadı siteye eklediler ve 117 ytl ye sahip oldum. hem arkasında GOLD gibi bi bilgisayar firması var. ;)

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
** Kesinlikte HepsiBurada'ya yaklaşma aman derim :) ***

Onun dışında Eksen Bilgisayar'dan PC toplattım hiçbir sorun yaşamadım. Tavsiye.

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
hem arkasında GOLD gibi bi bilgisayar firması var. ;)

Site olarak kötü demiyorum ama arkasında Gold un olması iyi bir izlenim vermiyor. Gold beşpara etmez bir firma. Evet büyük ama müşteri memnuniyeti sıfır.
Açın google da arayın kimler nasıl sorunlar yaşamış gold ile. Paranı alana kadar yalap şap sora...

taylankrgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence vatan bilgisayar, hepsi burada elektronik için kullandığım ve hiç madur olmadığım siteler. World card kullanıyorsan vatan bilgisayar kampanyalarını takip etmeni öneririm. Sahibinden.com'da da istediğini bulabilme şansın var...

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Konuyu hortlatan arkadaşlara itafen.. .

Hepsiburada en çok kullanılan site.
Hızlıal.com
Vatanbilgisayar
İnceHesap
Kliksa (yeni)

Hepsinden şikayetçi olan elbette var, ancak hepsinden ürünleri alırsınız, para iadeniz de bi şekilde olur. Bilinmedik sitelerden kredi kartıyla alışveriş yapmak pek akıl karı değil, helede yukarıdaki sitelerden bayağa bi ucuz ise.

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
sanalpazar kullanıyorum. kimi zaman çok yüksek meblağlardan da alışveriş yaptım. memnunum.

sedbond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
gitti gidiyor ile yaptığım alışverişlerde sorun yaşamadım bence en güvenlisi sıfır risk uygulaması çok güzel ayrıca koskoca ebay şirketinin bir iştiraki daha ne olsun.

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
mpazar.com malatya şirketi. ben kablo getirttim kapıda ödemesi var kapıda ödemeyle getirttim cumartesi istedim pazartesi öğlen eve getirdi kargo güzel çalışıyor güvenilir.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
teknobiyotik tavsiye ederim. güzel indirimler de oluyor. ürün çeşitliliği de çok iyi. özellikle pc kasası konusunda piyasada en çok çeşiti orda bulursunuz. :)

http://www.teknobiyotik.com

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
En güvenilir olanlar en büyük olan firmalardır Teknosa, Bimeks gibi daha sayacamda işim çıktı..:D