Torrent arama programı Bit Che

Bu konuyu okuyanlar

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
logo_sm.gif

Programın adını görünce aklınıza ilk önce Che Guevara gelebilir :) hatta bu yazılımın Che Guevara versiyonu da mevcuttur ama daha denemedim.
Bu yazılımı kullandıktan sonra Che'yi sevmeseniz bile Bit Che'ye sempati duyacağınız kesin :happy:

Yazılım bir arama motorudur ama bir tarayıcı kullanmanıza ve can sıkıcı reklamlarla uğraşmanıza en önemlisi zaman harcamanıza gerek kalmadan arattığınız kelimeye ait olan torrent'leri size en çok seed edilenlerden aşağıya doğru sıralar.

Arama yaptığı siteler;

Public Sites:

* PirateBay.org
* IsoHunt.com
* MiniNova.org
* BTJunkie.org
* EZTVefnet.org
* Mp3Nova.org
* BTMon.com
* BTSwarm.org
* BushTorrents.com
* h33t.com
* MyBitTorrent.com
* NewTorrents.info
* SloTorrent.net
* Snarf-it.org
* TodoTorrents.com (Spanish)
* TorrentBox.com
* TorrentPortal.com
* TorrentReactor.net
* ZeroTracker.com

Registration Sites:

* Araditracker.com
* BitChile.com (Spanish)
* BitNation.com
* BitSoup.org
* BlackCats-Games.net
* BoxTorrents.com
* Demonoid.com
* DidiDave.com
* DimeaDozen.org
* TheDVDClub.org
* FileList.org
* FileMP3.org
* FunFile.org
* HDbits.org
* iPodNova.tv
* IPTorrents.com
* Luciferadreams.org
* Merc-Tech.org
* Midnight-Torrents
* MySpleen.net
* Oink.me.uk (beta support)
* PirateBay.org (members)
* RevolutionTT.net
* SceneMachine
* Snarf-It.org (members)
* Status-X.net
* STMusic.org
* SuperTorrents.org
* Takeabyte.org
* TheBox.bz
* ThePeerHub
* TorrentBytes.net
* Torrent-Damage.net
* Torrential.kicks-ass
* TorrentPhase.com
* Torrents.bol.bg
* Torrents.ru

Bu yazılım sadece .torrent dosyasını indirmektedir torrent ağına bağlanıp dosyayı indirmek için ayrıca utorrent gibi bir program kullanmanız gerek. Dil seçeneklerinde güzel dilimiz Türkçe'de mevcut. Boyutu sadece 1.31 mb ve ücretsiz. Sizde benim gibi torrent ile interneti sömürenlerdenseniz buyrun size Bit Che :D

İndirme adresi

Resmi sitesi

Not: Wine ile linux ve mac ile de çatır çatır çalışmaktadır, ben Pardus ile çalıştırdım.

Seed'de kalın dostlar ;)

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
ya bu torren işine tam el atacaktım ki..utorrent programını pc ye indirdikten sonra ve bir denme indirmesi yapayım derken..internet hızım yerlerde sürünmeye basladı bir hafta nalayamadım sebebini geçer die bekledim en sonunda jeton düştü utorrenti kaldırdım ve hızım tavana vurdu..size de oluyor mu bu hız düşüklüğü?

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
ya bu torren işine tam el atacaktım ki..utorrent programını pc ye indirdikten sonra ve bir denme indirmesi yapayım derken..internet hızım yerlerde sürünmeye basladı bir hafta nalayamadım sebebini geçer die bekledim en sonunda jeton düştü utorrenti kaldırdım ve hızım tavana vurdu..size de oluyor mu bu hız düşüklüğü?

senin kesin nat ayarlarından olabilir utorrentten verim alabilmen için belli bir port kullanman gerekir ve dsl den (nat) bölümünden (ıp) ile port belirlemen gerekir yoksa böyle sorunlar yaşayabilirsin

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
senin kesin nat ayarlarından olabilir utorrentten verim alabilmen için belli bir port kullanman gerekir ve dsl den (nat) bölümünden (ıp) ile port belirlemen gerekir yoksa böyle sorunlar yaşayabilirsin

biraz da heves olacak tabi..Bu bahsettiğin kavramlara biraz yabancıyım.tabi şimdilik ihtiyac duyarsam torrente bu konuuyu da araştıracam mutlaka.

Eee ilk aldığımda pc nerden açılır deneyerek öğrenmiştim.Kendimce çook yol katettim bir çok konuda bu yüzden bilgisayarımı..merak duygumu ve sdneyi ve snin gibi meraklanlama vesile olan mesajları yazanları seviyorum.:)

Cevap için teşekkürler

k2ann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
script update yaparak yeni eklenmiş sitelerde arama yapabilen program gerçekten çok ii..küçük bi ücret karşılığında lisans bile alınabliyor:)

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Program kurulumunun içerisinde trojan var görünüyor... Generic.dx!qis
Prorgmaı linkteki orjinal sitesinden indirdiğimde 1 trojan görünüyor Cnetten indirdiğimde 4 trojan :) anlamadım gitti

Mcafee Enterprise + Antispyware Enterprise 8.7 kullanıyorum.

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
programı bildiren arakdaşa teşekkür ederim

D'Artagnan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
paylaşım için teşekkürler, ben daha çok torrentz.com dan aratıyorum torrentleri. Daha pratik ve hızlı oluyor. Ayrıca extratorrent.com sitesi de çok kaliteli bu açıdan.

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
paylaşım için teşekkürler, ben daha çok torrentz.com dan aratıyorum torrentleri. Daha pratik ve hızlı oluyor. Ayrıca extratorrent.com sitesi de çok kaliteli bu açıdan.

Diyelim tarattın ve buldun nasıl indirebiliyorsun peki? Örneğin torrentz.com'dan nasıl indiyorusun?

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
arşiv hasarlı diyor winrar dayı :D

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
program güzel ama zamunda.net araması yok göremedim.yinede denemekte yarar var.

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
http://www.softpedia.com/get/Internet/Other-Internet-Related/Bit-Che.shtml

Bu linkde programda virüs olmadığı sadece bazı antivirüs, antitrojan ve antispyware programlarında virüs gibi algılandığı yazıyor.

işte not:
Note: Some antivirus and antispyware programs flag Bit Che as being infected/malware, although the application is perfectly safe and does not pose a threat to your system. This is called a 'false positive'. The term false positive is used when antivirus software wrongly classifies an innocuous ( inoffensive ) file as a virus. The incorrect detection may be due to heuristics or to an incorrect virus signature in a database. [Similar problems can occur with antitrojan or antispyware software.]

LibertaChe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programın yaptığı iş çok güzel ama üyelik gerektiren sitelerde arama yapabilmek için giriş bilgilerimize ihtiyaç duyuyor... Düşünmek lazım...

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
İşime yaradı : ) sağoLasın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben niye kullnamayorum
neresine tıklasam lisanslı programda var sadece diyorrrr

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
birsürü torrent arama programı denedim ve hepsinde virüs çıktı bundanda çıkacağından eminim artık içine ne koyuyorlarsa :D

Son mesajlar