Uyurgezer İsimli Site

Bu konuyu okuyanlar

tolta55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uyurgezer.net sorunlu insanlar yuvası bence ne diyorsunuz dostlar ? ben sorun yaşadım orda sizde yaşadınız mı?:mrgreen:

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Bi girelim bakalım.
herhalde break çılara yönelik.Öyle açıklamalar varkı ...

tolta55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 kere banlandım dostum ve şuan banlıyım çoğuda sorunlu insanlar tanıyınca anladım reklam yaptıysam mesajım silinsin reklam yapıyor diyen arkadaş sen kesin oralısın bilirim senin gibileri

JustLOVE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu siteye üyeydim çok boş be saçma insanların kurduğu bir site bence

kskcarsi.org

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadas buradan da atılmıs. Dedigim gibi topluma uyamayan biri dolu sitelerden de bir kusmuk gibi dısarı atılır. Bu arkadasta sitemizden uzaklastırılmıs. Uyurgezeri bilen bilir. Kurallarımızın biraz katı oldugunun farkındayız. Ama uyumlu insan gelişiminde faydamızın olması adına yapılıyor. Düzen önemlidir. Olayların basında olusturdugun düzeni korumak daha da önemlidir. Bu düzen hatalıda olsa bir düzendir. Sabitlik önemlidir. Bilgisayar bile hata verecegi zaman sabit aynı hatayı verir. Onun güvenilir yanıda bundan kaynaklanır. Biz düzgün bir seyler yapmaya calısıyoruz. Bu olusumda bizlere yardımcı olan tüm üyelerimize tesekkur ederiz.
Uyurgezer konusmasını bilen, efendi kendini farklı hissetmek isteyenlerin sitesidir. Bu formatta olan herkes sonsuza kadar bünyemizde var olur.

Uyurgezer.net yönetimi adına HeRGeLe..

AntiRSI@

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hergele ellerine sağlık..Sana gönülden hak veriyorum...İnsanlar kendi hatalarını başkalarına yüklemeye çalışırlar hep..Adabınla otursaydın da kimse seni banlamasaydı..Bizde birçok siteye takılıyoruz ama nedense kimsenin kuralları çerçevesinde yanlış birşey yapmadık.İnsan ilk önce kendisini bilmeli...Arkadaşım biz yerimizi biliyoruz ama sen bilmiyorsun acaba neden bir düşün?Zaten ne kadarda uğraşsan Uyurgezerin adını lekeleyemezsin..Boşuna bunlar...Zaten burada da banlanmışın baksana.Senin kendine yararın yok ki başkasına olsun.Sözlerine sadece güldüm..Allah yolunu açık etsin..

Gönülden Uyurgezerci ferdisevdiye

mortalrocky

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bende üyeyim o siteye ama ne yararını nede zararını gördüm normal bir forum sitesi işte fazla büyütmeye gerek yok bence...

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
hadi yine iyisiniz bedavaya reklamınızda oldu :D

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Üye bile olunmuyor :D Grafik doğrulamasında resim çıkmıyor :D