Logitech Kaç Fare Üretti?

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
İsviçreli bilgisayar aksesuarları üreticisi Logitech, önemli bir rekora imza attı. Logiteh, kuruluşundan bu yana kaçıncı faresini üretti? 1981 yılında kurulan ve o zamanlardan beri bilgisayar yan ürünleri konusunda çalışan Logitech, 1996'da 100 milyonuncu faresini paketlemişti. Arada geçen on iki yılda ise dokuz yüz mülyon tane daha fare üreterek bu günlerde bir milyarıncı bilgisayar faresini satışa sunmasını kutluyor. Logitech'in 1982'de üretilen Logitech P4'ten sonra bilgisayarın gelişiminde önemli bir rol aldığını, söyleyen Logitech'in başkanı Gerald P. Quindlen, sözlerine şu şekilde devam etti:

"Son on-yirmi yılda insanların bilgisayarla olan ilişkisi oldukça değişti. Eskiden sadece bir iş makinesiyle şimdi hayatımızın bir parçası oldu. Logitech de değişen koşullara uyacak şekilde bu ileremede, sadece son beş yılda sunduğu ilkler olan aşırı hızlı kaydırma, lazer fare ve nano algılayıcı gibi özelliklerle önemli bir yere sahip."

milyarincifare1228306700.jpg

Bir milyarıncı fare. Modeli tanıyan var mı?
Bir Milyarıncı Fareye Özel Etkinlik

Üretilen bir milyarıncı farenin dünyada nereye gideceği henüz belli değil. Logitech de bununla ilgili bir etkinlik düzenleyerek katılımcılardan farenin hangi ülkede satılacağına dair tahminde bulunmalarını istiyor. Bu konuyla ilgili olarak Logitech'in kendi blogunu takip edebilirsiniz.

Bilgi için: BLogitech
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net
http://shiftdelete.net/logitech-bir-milyarinci-faresini-uretti-7235.html

utku5959

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla bana öyle geliyo kesin türkiyeye düşücek bu fare :D

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bu fare SDN editörlerince incelenmemiş miydi?

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Mause ve klavye yi değiştirmeyi düşünüyordum Bende :D

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
orjinali piyasaya çıkar çıkmaz çinliler yine kopyalarla, maaşallah kopyalama makinesine döndüler

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Herzaman logitech diyorum..:)

Son mesajlar