A4 tech klavye sorunu..

Bu konuyu okuyanlar

ouzcmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba... benim a4 tech kb 21 model klavyemle ilgili bir sorunum var.. klavyeyi daha bir ay önce aldım ve geçen gece yazarken aniden bozuldu. en azından ben öyle sandım. ertesi gün işyerimde klavyeyi denedim ve hiçbir sorun yapmadan çalıştı. akşam eve geldiğimde ise gene çalışmadığını gördüm. hiçbir ışığı yanmıyor ve bilgisayar klavyeyi okumuyor.. ben sorunun bilgisayardaki klavye çıkışı ilgili olduğunu düşündüm ancak komuşudan klavyesini ödünç aldım ve şu anda onunla yazabiliyorum.

yani klavye sağlam, pc de sorun yok.. sizce klavyenin benim bilgisayarda çalışmamasının nedeni ne olabilir..?? ödünç klavyeyi vermeden bana yardım edebilecek bir arkadaşımız çıkarsa çok mutlu olacağım.. şimdiden teşekkürler...

yarışçı

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
aygıt yöneticisine bak, bir şekilde devre dışı bırakılmış olabilir

yarışçı

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
şimdi şöyle yapacaksın, yazmayan klavyeni taktıktan sonra baktın dimi:(

yarışçı

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
o zaman klavyeyi kaldır de sonra bilgisayarı yeniden başlat
benim faremde işe yaramıştı otomatik driver'ı yeniden yükleyecek

ouzcmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o zaman klavyeyi kaldır de sonra bilgisayarı yeniden başlat
benim faremde işe yaramıştı otomatik driver'ı yeniden yükleyecek

klavyeyi kaldır derken program ekle kaldır ı kastediyorsun değil mi? ama maalesef orda da gözükmüyor ki klavye.. :( bu driver dediğin şeyi internetten falan bulup yükleyemez miyiz acaba??

Frostban3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
klavyeyi kaldır derken program ekle kaldır ı kastediyorsun değil mi? ama maalesef orda da gözükmüyor ki klavye.. :( bu driver dediğin şeyi internetten falan bulup yükleyemez miyiz acaba??

Aygıt yöneticisinden bahsediyor. Bilgisayarımı sağ tıkla, özellikler, aygıt yöneticisi, klavye sağ tık, kaldır, yeniden başlat. Bakalım neler olacak :)

gozgoz_gk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bende de kb21 modeli var klavye çalışıyo ama pcyi ilk açtığımda kendi kendine virgül tuşuna basılı kalıyo sonra yazdığı yerden siliyorum sonra da o tuş çalışmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben kalvyede q ye basıyorum q1 yazıyor , w ye basıyorum w2 yazıyor aynı şekilde ,e e3,r r4,t t5 , y y6 .. o o9 oluyor ne yapmalıyım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
anlaşılan kimse bilmiyor. Hem bilgisayar sağlam hem klavye ve fare ama çalışmıyor işte.

jestercat

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Benim de klavye A4TECH üstüne kaç kere su döküldü ama bir şey olmadı. En iyisi siz yeni klavye alın :)

cumalisav02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zeki arkadaşım senin bilgisayarda çalışmıyorsa bozuk demektir başka bilgisayarlarda çalışması önemli değil.
Pc ye başka klavye taktım, çalışıyor. Klavyeyi de başka bilgisayarda denedim çalışıyor. Amaç sadece yeni klavye almak değil. Başka cihazlarda da bu problem oluyor. Pc sağlam, cihaz sağlam ama beraber çalışmıyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi benimki windos7 anı sorun klavye calışmıyor calışmayana girdi gimde klavye gözükmüyor acık yazarsan sevinirim :drool: ekran klavyesi kulanıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim klavyede şey q harfinden itibaren çalışmıyo sadece ty ve ğü çalışıyo bunun sorunu ne

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim ekranım açık mavi gözüküyor.:scared:
neden böyle olduğunu bilen varmı.:hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar banada yardımm klavyenin adı A4TECH kasaya taktık fişini ama ışığı yanıp sönüyo anında ne yapmalıyım?:eek:hmy::angry::crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aygıt yöneticisinde klavye gözükmüyor yardım edermisiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:angry::angry::angry::angry::angry:
beyler bendede aynı w ye bsaıyom w takılı kalıyo sonra mausede gidiyo ????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler bende bi sorun oldu maus isigi yaniyor ama haretek etmiyor kilavye ise isiklari yanmiyor tuslarda calismiyir tabi napmam lazim

N

Nazim

SDN Okuru
Bazı tuşlar basıp, diğerleri çalışmıyorsa Sürücü güncellemesi yapilacak.

Son mesajlar