Vista Kaplosuz Wireless Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

optikbaskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 1 hafta önce bross marka bir kaplosuz modem aldım.ben bunu ilk önce vistadaki pcımde denedım şifre yanlıs gıbısınden ıletıler geldı.ben bu hata uzerıne dıger pcden denetım bu sefer ethernetı oradan ayarlarını gırdım.sonra tekrar buraya dondum saatın yanındakı 2 pc olur genelde wireless simgesi yoq.ag baglantılarıma bakıyorum kaplosuzu goruyor ama X işareti var üzerinde bunu nasıl kaldırıp kaplosuza geçebilirim.

1e1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet aynı sorundan bendede var ama çözümünü pek bilen yok geçenlerde bi bilgisayarcıya gittim yaptım dedi ama şifreyi yanlış girdim gene aynı sorun,bilgisi olan varsa lütfen yazsın

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
vıstatada tanı ve onarı dene olmazsa sistemındekı oncekı kablosuz baglantıyı kaldır sonra tekrar tanı la ve onarı dene modemı ac kapa kesınlıkla baglanır bu arada ag bulmayı wındows guvenlık duvarı ayarlanrın ac ayrıca baslat calıstıra msconfig yaz baslangıcta calısan programlara bak wiless aktıifmi kontrol et sorunun gidecektir kardes. birde modem daha once baskası tarafından kullanıldıysa modemını fabrıka ayarlarına dondur sonra tekarar kur bu nları dene kesın sonuc sorun olursa yazarsın kardes kolay gelsın .....

Son mesajlar