Call Of Duty World At War açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

FarCRY2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb Bugün Call Of Duty World At War Aldım. PC Me Sorunsuz Kurdum. Oyuna Giriyorum. Menüden Solo yu Seçiyorum. Ordanda New Game e Basıyorum Ve Regular a Tıklıyorum. Fakat Hiç Bir Şey Olmuyor Ve Tıkladığım Gibi New Game Menüsüne Geri Dönüyor. Bir Hatada Vermiyor. Oyunu Açamadım Yardım Edin Lütfen...

İşlemcim İntel D820 OC 3.2, Ekran Kartım Palit 8600 GT Sonic, 2GB Kingston DDR2800 Mhz Ram
Sistemden Kaynaklandığını Zannetmiyorum Ama Çözemedim.

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Oyun orjinal mi?? Korsan mı ??

erolsun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne farkeder souris :D ha orji ha değil :D çocuk başka bişiyi soruyor.

p4 3.0, 2gb ram 512, 8500 ekran kartı nvidia oynuyorum ben kasılmadan

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Oyun hatalı olabilir mesela sanırım bu yeterli. Korsan değilse destek almak için irtibata geçebilir bu da var. cırakkss hatalı olabilir buda var.Falan filan gider ayrıca erolsun ben seni bir yerden hatırlıyor muyum eski üyemisin sen :D

Edit : İnternette farklı bir sitede oyuna girememe sorununa yönelik daha düşük bir sistemli şahıs aynı sorunu yaşamış silip yeniden kurmuş ve sorunsuz şekilde girmiş bilgilerinize .....

t1t3t5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Call of Duty-World At War kesin çözümü::::Arkadaşlar aynı sorun bende de vardı netten indirmistim(reloaded sürümü) vista 64 bit kullanıyorum.
Oyun solo game tıklayıp zoruk seçince açılmıyordu ama bu sorunun nedeni ise cd key kaynaklıymış bunu kendim deneme yoluyla buldum oyunun ayar kısmında cd key deiştirme yeri var oradan yeni key girdiginizde oyuna girebilirsiniz yardımcı olabildiysem ne mutlu isteyen lere cd keyleride veriorum

Yönetici: Yazılım anahtarlarının paylaşılması yasal değildir ve yasaktır

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Bende indirdim daha ilk cıkan linklerden ama bende ki sorun farklı. Tıklıyorum çift oyuna ve siyah ekran geliyor öylece kalıyor :)

onursevim

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
62
erolsun ben seni bir yerden hatırlıyor muyum eski üyemisin sen :D

konuyu açan arkadaşın affına sığınarak ben cevap vereyim souris

bu arkadaş erol_1992

konuya gelince büyük ihtimal oyunda var bi problem netten indirdiysen yeniden başka bi yerden indir. torrent sitelerinden falan .

cowabunga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar aynı sorun bendede vardı.sorun oyunun kendi save dosyasını oluşturamamasından kaynaklanıyor bilmiyorum en azından bende işe yaradı.Şunu bir deneyin derim ....ilk önce araçlar/klasör seceneklerinden Gizli dosyaları göster seceneğini işaretleyin (eğer gizli ise tabi) ondan sonra(C:\Documents and Settings\Bilgisayar Adi\Local Settings\Application Data ya Activision isimli bir klasör açın ondan sonra oyunu tekrar açmayı deneyin bakalım işe yarayacakmı...

LAZER

Asistan
Reaksiyon puanı
6
cowubunga nın dediği doğru olabilir aynı problem bende xp oldu bir türlü çözemedim vistada kurarak denedim problemsiz oyuna girebildim

falcon_72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu sorun herkesde olur
çözümü:
başlat/çalıştır buraya "regedit" yaz enter le
çıkan pencerede
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Activision\Call of Duty WAW
burada "cdkey" ye çift tıkla
yeni keyi yaz tamam de
hepsi bu kadar
şimdi oyuna girebilirsin
ama şifren kurulum yaparken girdiğin şifre olmayacak
o şifrede hata verir
"QXJJ" ile başlayan şifreyi gir
iyi oyunlar
OYUNDA SAVE SORUNU VAR HENÜZ BENDE ÇÖZEMEDİM

xismailaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
yav hepiniz farklı şeylerden bahsediyorsunuz ki ben de şimdi farklı birşey söyleyeceğim;

sizin sorunlarınızın hepsi oyunun korsan olmasından kaynaklanıyor.
Reaktif bir torrent sitesinden Call Of Duty 5 Lan Fixed Crack diye arama yapın.
Lan fixed crack ile hiçbir sorunla karşılaşmadım. :D

bu arada umarım anlarsınız Reaktif Torrent sitesinin adını :s

seyıt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abicim oyuna girmeden önce internet bağlantını kes öleyle gir bendede aynısı olmustu öle yap bede calıstı ve bitirdim

tlp555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorunun kaynagı multiplayer ve solo adında iki crack dosyası vardır ikisinide oyunun kurulu oldugu yere kopyala tamamdır dostum iyi eglenceler

_FSM_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
googlede ardım lan fixed crack bulamıyorum

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
ben zamanında yapmıştım aynı sorun bendede olmuştu internet bağlantını kes bi kere gir daha sonra kesmene gerek kalmadan giriyordu yanlış hatırlamıyorsam

yada profil oluşturunca belgelerim klasöründe oyunla ilgili bi klasör oluşuyormu ona bak yoksa ondandır ikisinden biri tam emin degilim

black_mamba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internet bağlantını kapat ve oyunu aç oynamak istediğin seviyeyi seç oyuna başla ardından oyundan çık ve internet bağlantını aç tekrar oyuna girdiği göreceksin... ok..

olmadı farklı bir dvd serili dene aynı işlemi ok.. kesinlikle açacaktır...

erdem243

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar oyunda
sorun yok eksik var onu tamamlamak için netten pbsetup dosyasını indirin kurun ve yol olarakda kurduğunuz oynu göstrerin bn boyle yaptım ve oyunu bitirdim :)

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ArkadasLarın DedikLeri oLmazsa İnternetini Keserek dene .

fantasticb

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ya bende de olmuştu Googledan CoD WAW sorunları diye arat çıkıyo...

emre4499

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaslar varsa bılgınız yardımcı olun lutfen C:\Program Files\Activision\Call of Duty - World at War\zone\english\patch.ff oyun bu hatyı verıyo ne yapmam gerekıyor

emre4499

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
C:\Program Files\Activision\Call of Duty - World at War\zone\english\patch.ff arkadaslar bende de bu sorun cıkıyo ne yapmam lazım yardımcı olun lutfen

QaFeİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Arkadas(emre) Tamamen Sıl Bastan Yukle Derım Ben Yinede Sen Bilirsin....

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Bende indirdim daha ilk cıkan linklerden ama bende ki sorun farklı. Tıklıyorum çift oyuna ve siyah ekran geliyor öylece kalıyor :)

Genelde siyah ekran ekran kartı yetersizliğinden kaynaklanır.Yeni kart al bence ezik değilse ama sorun başka olabilir.

bilal_54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yha arkadaşlar bnde değişik bi sorun var hani 3 tane sığınağı patlattığımz yer varya orayı geçiorum sonra tam bidahaki ele geçeckken masaüstüne bi hata raporu gelio ve oyuna giremiorum nolur yardım edinn:(((

---------- saat 13:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:27 eklenmişti ----------

YHA arkadaşlar bi bölüm var 3 tane sığınak falan patlatıosun o bölümü geçiorum sonra tam bidahaki ele geçeckken masaüstüne hata raporu gelio ne yapmam gerekio ltfn yrdm edin:crying::crying:

isa_potur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu sorun herkesde olur
çözümü:
başlat/çalıştır buraya "regedit" yaz enter le
çıkan pencerede
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Activision\Call of Duty WAW
burada "cdkey" ye çift tıkla
yeni keyi yaz tamam de
hepsi bu kadar
şimdi oyuna girebilirsin
ama şifren kurulum yaparken girdiğin şifre olmayacak
o şifrede hata verir
"QXJJ" ile başlayan şifreyi gir
iyi oyunlar
OYUNDA SAVE SORUNU VAR HENÜZ BENDE ÇÖZEMEDİM

slm bende de aynı sorun var dediğinizi uyguladım ama ''activionu'' bulamadım haliyle devamıda elmedi.. bi yardımcı olursanız sevinirim. en kısa zamanda bekliorum cvabınızı...

kavrak

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
slm bende de aynı sorun var dediğinizi uyguladım ama ''activionu'' bulamadım haliyle devamıda elmedi.. bi yardımcı olursanız sevinirim. en kısa zamanda bekliorum cvabınızı...

gelir gelmez konuyu hortlatmışsın. hoşgeldin diyelim bari adet yerini bulsun:thumbup:

alperr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bn bu oyunu kurdum ama multiye açılıyo single açılmıyo plase insert the correct dvd-rom select ok and restart application dio yardıımcı olursanız

Son mesajlar