Ağacı erotik buldular.İslama aykırı olduğu gerekçesiyle kesiliyor.

Bu konuyu okuyanlar

HAKAN34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ağacı erotik buldular kesiliyor

fft16_mf133275.Jpeg

İran bu ağaca kağayı taktı! Çevre halkı ağacın cinsel ilişki anını temsil ettiğine inanıyor, mum yakanlar bile var!
İran'da yayınlanan İtimat gazetesinin haberine göre Rezvanşahr bölgesinde erkek ve kadın cinsel organına benzetilen 200 yıllık ağaçlar “İslama aykırı” olduğu gerekçesiyle kesiliyor.

Hazar denizi kıyısında bulunan kentteki yerel hükümet uygunsuz pozisyonda büyüyen dut ağaçlarının kesilmesi kararını aldı. Ağaçların bulunduğu arazinin sahibi olan Eşkavari isimli adam, “Son dönemde ağaçlara gelip mum yakmaya başladılar kesilmesi en doğrusu olacak” diye konuştu

milliyet

*SiRiNe*

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Şaka gibi yaa, nasıl bakarsan öyle görürsün...!

hellish

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Bence iranlıların aklı hep başka yerde olduğu için etraflarındaki herşeyi öyle görüyorlar

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Milliyet bu tarz haberler yapıyorsa mutlaka İran üzerinden İslam'a saldırmaya çalışıyordur. bir Asparagas daha malesef...

ledzeppelinfan

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
sonumuz İran olacak dediğimizde "ne var ki İranda.olalaım.mis gibi ülke" diyenlere cevap olur...

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
hani ''nasıl bakarsan öyle görürsün derlerya '' :wassat:

firariçocuk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
sende İRANA a kafayı takmışsın yada takmışsınız.dünya insan hakları örgütünün kasım 2008 dünya kadın hakları eşitliği sırasında türkiye bu konuda irandan geride.her şeyden ve her ülkeden olduğu gibi.

Panculli

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Sanki ağaç kesmek islama aykırı değil :D

orcagada

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ağacın bu sebepten kesilmesi ayrı bir embesillik tabi de,

Ağaca mum dikmek de ne demek,

Ve hatta sexy çağrışımlar yapan bir ağaca mum dikmek "daha da bir" ne demek?

Ne diledikleri hakkında bilgisi olan var mı?

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Allah Allah bu ne biçim zihniyet...

jöl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yok artık ya !!!!!!!!!!!!!!!

HAKAN34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
klasik bir milliyet haberi...

Bu haber aynı zamanda milliyet, radikal, star, vatan gazetelerinde yayınlandı.

yukardaki cümlen için türkiye, zaman, yenişafak gazetelerine göz attım. Maalesef göremedim! Sahi ya neden yayınlamadılar acaba? Neden iran'ın kirli yüzünü yansıtan haberleri vermiyorlar acaba?

milliyet bu tür haberleri yayınlıyor diye düşün ama birde peki zaman, yenişafak, vakit neden yayınlamıyor diye de düşün!..

İran'da yayınlanan İtimat gazetesinin haberine göre diyerek alıntıladığını belirtmiş milliyet! Tekrar bi okuyunuz :) yani asparagas değil!

Haberi yayınlıyor diye milliyet'e kızıyorsunuz ama haberi oluşturanlara kızmıyorsunuz!!!

haberi saçma buluyorsunuz ama saçma hareketinden dolayı iran'ı garipsemiyorsunuz, korumaya kalkıyorsunuz!..

Güzel ülkemizin güzel insanları saçmalaşmaya başladı :)

ivanxxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaw patlıcan satmanın yasaklandığı yer de mi iran'dı acaba.. insan böyle saçma yasakları normal hayatta söylemeye bile utanıyor, adamlar işi gücü bırakmış ne yapsak da sapık saplantılardan kurtulsak diye uğraşıyorlar.. yazık..

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar biraz bilinçli olalım
iran şia dinine mensuptur şia bir anlamda ayrılık anlamına gelir bizimle inanışları tam tamına oppusite yani zıttır delalet fırlalarından biri olarak daha garip uygulamalarıda vardır ama bizi ilgilendirmez herkez inancını yaşasın ama kesinlikle irana ait bir olayı islamla ilgilendirmeye çalışmayalım
arab ülkelerinin çoğu delalet fırkalarına tabidir suudi arabistan dahil büyüklerimiz hacda onların arkasında kıldıkları namazı iade ederler yeniden kılarlar

turgay_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
2
adamlar nükleer gücü istiyoruz diye sokaklara dökülde,bizde herkes amerikaya karşıda hala sokakta toplanamadık,onu bunu boşverip biz kendimiz olabilsek yeter.

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Ağacı da Allah yaratmış. Kesilmesine gerek olduğunu zannetmiyorum. Fakat mum dikmek ne demek? Onu anlayamadım. İran'da birileri hurafelere inanıp ağaca mum dikerlerse başka birileri keser o ağacı tabi...

TerTip89

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Milliyet hürriyet hep yalan haber hep İslamiyet düşmanı ben milliyet bizim adımız milliyet diye haber yapsalar araştırmadan inanmam hep yalan dolan bunların işi...

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Gazete sayfalarını dolduramıyorlar artık..

Millet de eskisi gibi yemiyor..

ne yapacaklarını şaşırmışlar..

yazık kullandığı isime..

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Valla ben orda ağaçtan başka birşey görmedim.Ama şekil birşeyleri anımsatıyor ve bazı cahillerde bundan medet umuyorsa, mal her yerde maldır derim ben.
Bu arada ülkemizdeki güzide medyanın artık birçok haberine itibar etmiyorum.Yalancılık diz boyu.

moz

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Katılıyorum Aşırı Dinci Bakış İnsanları Köreltiyor buda En güzel Örneklerinden Biri :)

"Aşırı dinci bakış" ne demek açılayabilirmisim ben bu husuta çok cahilim bu yazdığın şeyi anlayamadım ?

Freeborn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ağacı da Allah yaratmış. Kesilmesine gerek olduğunu zannetmiyorum. Fakat mum dikmek ne demek? Onu anlayamadım. İran'da birileri hurafelere inanıp ağaca mum dikerlerse başka birileri keser o ağacı tabi...

:) Kardeş, ülkemizde de şıhtan , şeyhten , dervişten medet umanlar var onları da keselim o halde :)

The_Climb

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence de mum dikenleri kesmek lazım, ki zaten insanların katledişini de gördük o ülkede...

Son mesajlar