Avea'dan Telefon Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

Frostban3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Avea, TTN Mobile telefon kampanyası ile milyonlarca dakika, kontör ve kısa mesaj hediye ediyor. Kampanyanın ayrıntıları için buyrun.

Abonelerinin ihtiyaçları doğrultusunda hayata yeni kampanyalar geçiren Avea, 30 Kasım 2008 tarihine kadar devam edecek cihaz kampanyası kapsamında, yeni faturalı ve faturasız hat alan abonelere, radyolu, renkli ekranlı TTN mobile D100 cep telefonunu kulaklığıyla birlikte 39 YTL'ye sunuyor. Ayrıca Avea, kampanyaya katılan faturalı hat abonelerine 3 ay boyunca Avea ve ev-iş hatlarını arayabilecekleri 109 YTL'lik ücretsiz konuşma, faturasız hat abonelerine ise her yöne 250 kontör ve her yöne 500 kısa mesaj hediye ediyor.

ttn-mobile-d100.jpg

Avea, TTN Mobile D100'ü kampanya ile 39 YTL'ye sunuyor.

:: Kampanyadan faydalanmayı düşünüyor musunuz?

Bilgi için: Avea
Yazan: Ruşen Göbel
SDN - http://shiftdelete.net

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Yurtdışındaki gibi kampanya olmadığı sürece yaramaz bu kampanyalar göz boyama amaçlı versinler K850i'yi ayda 50ytl konuşma yapanlara ondan sonra göreyim ben rekabeti.Adamlar geliyor yurtdışından ziyaretime ne cihazlar hepsi Gsm operatörlerinin hediyesi...

TTN mobile D100 versen ne olur vermesen ne olur.....

aysberg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurtdışındaki gibi kampanya olmadığı sürece yaramaz bu kampanyalar göz boyama amaçlı versinler K850i'yi ayda 50ytl konuşma yapanlara ondan sonra göreyim ben rekabeti.Adamlar geliyor yurtdışından ziyaretime ne cihazlar hepsi Gsm operatörlerinin hediyesi...

+1 ;)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
avea ve vodaphone internet paketleri ne kadar pahalıymış bu haberi görünce inceledimde :(

outcast

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kampanyaya katılmak için yeni bir bireysel ya da kamu Avea hattı almak gerekmektedir. Faturalı hatlarda Avea ve ev-iş yönlerini aramada kullanılabilen KDV ve ÖİV dahil 109 YTL'lik konuşma hediyesi aktivasyon ayı dahil 3 fatura dönemi boyunca her ay 320 dk olarak verilecektir. Faturasız hatlarda her yöne 250 kontör ve 500 SMS hediyeleri aktivasyondan itibaren 7 gün içinde en az 100 ve üzeri kontör yüklemesi yapıldığında geçerlidir. Kampanyada satılan cep telefonlarındaki tüm sorumluluk üretici ve ithalatçı firmaya aittir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
Kampanyaya katılmak için yeni bir bireysel ya da kamu Avea hattı almak gerekmektedir. Faturalı hatlarda Avea ve ev-iş yönlerini aramada kullanılabilen KDV ve ÖİV dahil 109 YTL'lik konuşma hediyesi aktivasyon ayı dahil 3 fatura dönemi boyunca her ay 320 dk olarak verilecektir. Faturasız hatlarda her yöne 250 kontör ve 500 SMS hediyeleri aktivasyondan itibaren 7 gün içinde en az 100 ve üzeri kontör yüklemesi yapıldığında geçerlidir. Kampanyada satılan cep telefonlarındaki tüm sorumluluk üretici ve ithalatçı firmaya aittir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
sen kimsin komşu

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Tüm operatörler kampanya ve yarış halinde... Ben şimdilik hiç bir değişiklik yapmayı düşünmüyorum...

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
İstediği gibi yapsın hiç biyerde çekmiyor lanet olasıı bugün kaç defa kontörlerim gitti 2dk ya bir kapanıyor en kısa sürede avea hattımı değiştireceğim. İsterse konterleri bedava dağıtsın hayatta aveada kalmam

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ben alabilirm açıkçası da normalde kaç lira bu telefon?
5liraya yeni hat + 17lira 100 kontor + 39 lira bu telefon = 61ytl
¿==? x ay * 250 kontörlük konuşma + 500sms
ki faturalıya 3 ay hediye dakika sözü verilmiş, kontörlüde böyle bir ibare yok?

cihanser

Asistan
Reaksiyon puanı
0
avea bir ara 500 kontörlü benq simens telfon vermişti arkadaşım almış pişman olmuş benim avea hattım var diye telefonu bana vermişti:) Ama sesi çok gür çıkıyor gerçekten iki sene dir sahurlara onunla kalkıyorum . 5 ayrı çalar saati var ama rehber berbat:) bu telefon da onun gibi dir büyük ihtimalle.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
bu telefonun özellikleri burada yazıyor:
http://www.alisverisium.com/index.php?p=show&pid=32765&k_id=923&kn=923

polifonik, radyo, gprs, tft renkli ekran.... başka bişe yok. bu telefonu zaten satsan kimse 50-60 ytl den fazla vermez. ben geçen gün carrefour da kampanyadan Pantech PG-1045 aldım 60ytl ye. hem de peşin fiyatına 12 taksit...:D kesinlikle bu telefona 10 basar. 4x zoonlu VGA kamera, 65k CTSN ekran, speaker phone, gprs, wap, java., 5 adet alarm, titreşim... daha ne olsun. ayrıca çok hafif ve ince şık bi atasarımı var. bildiğim kadarıyla da hala carrefour da satılıyor. bence avea nın toplam 61 ytl ye verdiği bu uyduruk telefonu alacağınıza pantech alın daha iyi. ben kullanıyorum 2. telefon olarak ve gayet memnunum.:icon_:

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Pantech olsun bizim olsun :icon_:

Transformers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

:icon_: